Rafał Reinert
18.13
Kotayk Province
08:1009:35
Sigma 10 27
Joanna Reinert
17.37
Kotayk Province
08:0709:31
Epsilon 8 23
Mirek Olkowicz
17.20
Cerna Hora
08:3310:42
Mentor 3 M
Kasper Pawłowski
16.96
Michałków
11:3012:38
Tequila 4 S
Zdzisław Staniak
16.52
Skrzyczne
09:5810:49
Mentor 2 M
Sławomir Wysocki
16.22
Javorovy
09:2010:36
Iota 26
Roman Augustynowicz
16.18
Borsk
11:1114:05
Cayenne 5 M
Wacław Warda
16.04
Skrzyczne
10:3612:25
Cayenne 4 M
Bogusław Kruczek
15.17
Skrzyczne
10:2211:43
Elan 2 26
Janusz Pałka
14.64
Śnieżnica
09:1310:23
Alpina M
Seba
14.61
Skrzyczne
10:3612:36
Carrera L
Jarosław Osmólski
14.46
Javorovy
08:4210:08
Vega 2 S
Sebastian Zowada
14.26
Kamenec
10:1112:00
Delta 2 L
Mateusz Gawenda
14.26
Leszno - Strzyżewice
08:0009:00
Tequila 4 M
Jacek Miłowski
13.87
Cerna Hora
07:5910:47
Cure ML
Łukasz Serafin
13.82
Dolní Morava
09:3712:34
Summit XC3 S
Krzysztof Cieślinski
13.69
Kobala
08:5710:30
Hook 4 27
Marcin Pawłowski
13.63
Borzym
12:0713:10
Rook M
Grzegorz Pelikan
13.31
Javorovy
08:2410:49
Vega 5 M
Mateusz Petrów
13.09
Cerna Hora
08:5710:44
Ikuma 27
Grzegorz Fedrizzi
13.03
Javorovy
09:2511:18
Vega 4 M
GRZERO
12.72
Śnieżnica
07:5109:54
Cayenne 4 M
Michał
12.52
Javorovy
10:4112:07
Rook L
Martin Bibko
12.33
Mieroszów
10:4212:01
Ellus 3 M
Łukasz Kruczek
11.85
Skrzyczne
10:1811:48
Alicja Siermantowska
11.60
Żar
09:1510:42
Mentor 2 Xs
Stork X
11.48
Cerna Hora
08:4711:10
Mentor 4 M
Marek Basiak
11.47
Skrzyczne
08:0911:07
Mantra 4 S
Mateusz Gajczewski
11.15
Javorovy
10:1711:54
Queen 2 MS
Dariusz Żywczak
11.01
Babia Góra
10:1011:02
Sigma 9 25
Darecki-Starry
10.61
Cerna Hora
09:1711:09
Queen M
Michal Radzicki
10.60
Żar
08:4109:24
Cure ML
Michał Mildner
10.51
Skrzyczne
08:3909:48
Cayenne 3 S
Krzysiek Święcicki
10.44
Skrzyczne
06:2209:21
Falcon 2009 27
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
8.81
Żar
10:1211:31
Cayenne 4 M
PrzemekKamon
8.61
Borsk
10:0610:46
Epsilon 8 27
Dawid Olszowy
8.58
Javorovy
09:5210:48
Sprint 3 S
Marek Furman
8.43
Javorovy
09:5210:53
Aspen 4 26
Radosław Świerczyński
8.15
Kobala
13:3514:03
Knight ML
Damian Grocholski
8.07
Skrzyczne
10:1411:29
Golden 4 28
Mariusz Kozłowski
7.91
Skrzyczne
08:5309:13
Mentor 4 XS
Szymon Struś
7.69
Śnieżnica
08:5209:58
Mentor 4 S
Bogdan Kozłowski
7.69
Cerna Hora
08:5210:57
Golden 3 30
Witold Kawa
7.64
Skrzyczne
10:4711:56
Discovery 5 M
Robert Dadak
7.63
Skrzyczne
09:5010:28
Cayenne 4 M
Marcin Kawula
7.58
Skrzyczne
08:1008:54
BGD BASE ML
Zofia Radzicka
7.44
Żar
09:1510:10
BGD BASE S
Anna Bysiecka
7.26
Labinci
09:4710:53
Pioneer S
Tomasz Muszyński
7.23
Cerna Hora
10:5512:14
Aspen 5 28
Seba
7.05
Skrzyczne
08:3108:50
Carrera L