Zofia Radzicka
7.44
Żar
09:1510:10
BGD BASE S
Zdzisław Staniak
16.52
Skrzyczne
09:5810:49
Mentor 2 M
Zbyszek Jagodziński
25.46
Cerna Hora
10:4312:33
Cayenne 4 M
Zbyszek Deka
70.22
Mała Kopa
10:1713:16
Sigma 10 25
Zbyszek B
5.45
Cerna Hora
11:3812:02
BGD BASE ML
Zbigniew Ziarko
4.06
Żar
08:4409:14
Golden 4 26
Zbigniew Chojnacki
5.71
Skrzyczne
07:0908:11
U Cross S
Wojtek Bykowski
37.13
Borsk
09:0212:50
Mantra 6 ML
WojtasFX
102.78
Kobala
09:0014:24
Queen 2 L
Witold Kawa
7.64
Skrzyczne
10:4711:56
Discovery 5 M
Wacław Warda
16.04
Skrzyczne
10:3612:25
Cayenne 4 M
Tomek Zmarzły
23.91
Bassano
08:3712:42
Sigma 9 27
Tomek Wirski
26.19
Żar
08:5911:32
Aspen 2 28
Tomasz Sermak
18.98
Żar
10:2612:11
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
23.21
Żar
07:5709:42
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Pyś
2.78
Śnieżnica
10:3310:44
Epsilon 8 27
Tomasz Muszyński
3.56
Cerna Hora
08:2608:45
Aspen 5 28
Tomasz Muszyński
7.23
Cerna Hora
10:5512:14
Aspen 5 28
Tomasz Mielniczyn
4.62
Cerna Hora
10:1711:40
Buzz z4 XL
Szymon Struś
7.69
Śnieżnica
08:5209:58
Mentor 4 S
Szrama
19.63
Kobala
09:1612:04
Rush 3 Xl
Stork X
11.48
Cerna Hora
08:4711:10
Mentor 4 M
Sławomir Wysocki
16.22
Javorovy
09:2010:36
Iota 26
Sebastian Zowada
14.26
Kamenec
10:1112:00
Delta 2 L
Sebastian Treter
3.97
Żar
10:2710:51
Chili 3 S
Seba
7.05
Skrzyczne
08:3108:50
Carrera L
Seba
14.61
Skrzyczne
10:3612:36
Carrera L
Ryszard Jakiel
71.47
Cerna Hora
08:2411:52
Delta 2 ML
Ryszard Froń
1.73
Łęki Kościelne
12:2512:34
Iota 2 27
Ryszard Froń
1.76
Łęki Kościelne
11:0511:10
Iota 2 27
Roman Augustynowicz
16.18
Borsk
11:1114:05
Cayenne 5 M
Robert Osiński
44.77
Inowrocław
13:4415:21
Nucleon 27
Robert Dadak
7.63
Skrzyczne
09:5010:28
Cayenne 4 M
Ralf
23.79
Skrzyczne
08:3111:12
Trango X-Race L
Rafał Reinert
18.13
Kotayk Province
08:1009:35
Sigma 10 27
Radosław Świerczyński
8.15
Kobala
13:3514:03
Knight ML
Przemysław Czerwiński
18.19
Łęki Kościelne
10:3511:48
Mentor 5 L
PrzemekKamon
8.61
Borsk
10:0610:46
Epsilon 8 27
Przemek Bandrowski
6.78
Skrzyczne
07:2708:06
Sigma 7 31
Piotr Świderski
0.60
Chełm (Grybów)
10:2310:27
Rook 2 MS
Piotr Góźdź
20.73
Łęki Kościelne
10:3213:05
Colt 2 30
Pawlos
99.83
Cerna Hora
09:0213:40
Rush 4 MS
Paweł Ziółkowski
2.52
Cerna Hora
10:1410:25
Buzz Z L
Paweł Ziółkowski
3.56
Cerna Hora
11:4112:02
Buzz Z L
Paweł Szczepanek
32.64
Śnieżnica
08:0010:24
GTO 2 S
Paweł Kampczyk
132.09
Fiesch
07:3012:46
Iota 28
Paweł Chrząszcz
49.52
Cumhuriyet Mahallesi
07:2410:01
Enzo 3 M
Patryk Ślęczka
3.92
Śnieżnica
10:1510:26
OlafD
4.40
Javorovy
09:2510:12
OlafD
3.25
Javorovy
11:5412:10
Niedźwiedź
3.91
Śnieżnica
08:1708:29
Kali 27
Monika Makowska
32.22
Borsk
10:0912:48
Delta 3 S
Mirek Olkowicz
17.20
Cerna Hora
08:3310:42
Mentor 3 M
Michał Wimmer
6.22
Śnieżnica
09:0209:34
Boomerang X M
Michał Walkiewicz
2.38
Michałków
09:5810:06
Mentor 3 M
Michał Walkiewicz
2.39
Michałków
11:2011:25
Mentor 3 M
Michał Szmyt
6.60
Col Rodella
08:1308:41
Sigma 8 27
Michał Skalniak
4.46
Śnieżnica
08:0108:30
Mistral 6 26
Michał Rdk
6.42
Śnieżnica
09:1410:01
Dudek Nemo XX 28
Michal Radzicki
10.60
Żar
08:4109:24
Cure ML
Michał Mildner
10.51
Skrzyczne
08:3909:48
Cayenne 3 S
Michal Grabos
33.88
Fiesch
07:3309:32
Alpina 3 L
Michał
12.52
Javorovy
10:4112:07
Rook L
Michał
2.45
Javorovy
09:0109:11
Rook L
Mateusz Z
120.75
Fiesch
07:1414:25
Mentor 4 S
Mateusz Petrów
13.09
Cerna Hora
08:5710:44
Ikuma 27
Mateusz Partyka
3.88
Żar
08:0909:15
Tequila 4 M
Mateusz Gawenda
14.26
Leszno - Strzyżewice
08:0009:00
Tequila 4 M
Mateusz Gajczewski
11.15
Javorovy
10:1711:54
Queen 2 MS
Martin Bibko
12.33
Mieroszów
10:4212:01
Ellus 3 M
Mariusz Strzelczyk
28.30
Michałków
08:2010:38
CHILI 4 M
Mariusz Kozłowski
7.91
Skrzyczne
08:5309:13
Mentor 4 XS
Mariusz Cybiak
60.61
Cerna Hora
08:1410:51
Mentor 4 M
Marek Miłowski
70.08
Cerna Hora
08:1811:28
Delta 3 ML
Marek Furman
8.43
Javorovy
09:5210:53
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
97.37
Kobala
09:0314:14
Hook 3 23
Marek Basiak
11.47
Skrzyczne
08:0911:07
Mantra 4 S
Marcin Wirski
23.91
Żar
08:3910:45
Synergy 5 L
Marcin Szczęsny
28.06
Kobala
09:0410:44
Buzz Z5 L
Marcin Pawłowski
13.63
Borzym
12:0713:10
Rook M
Marcin Kawula
7.58
Skrzyczne
08:1008:54
BGD BASE ML
Marcin G.
19.38
Borzym
09:1713:26
Delta 2 MS
Marcin Domoń
2.55
Javorovy
12:0612:15
U Fly S
Małgorzata Myk
4.63
Borsk
11:2511:41
Tequila 4 S
Małgorzata Myk
1.47
Borsk
10:4810:51
Tequila 4 S
Łukasz Serafin
13.82
Dolní Morava
09:3712:34
Summit XC3 S
Łukasz Olszewski
3.04
Śnieżnica
11:1411:20
Pluto 2 M
Łukasz Olszewski
3.92
Śnieżnica
08:3008:50
Pluto 2 M
Łukasz Maszner
0.06
Puerto de la Cruz
09:2610:27
Rook M
Łukasz Kruczek
11.85
Skrzyczne
10:1811:48
Łukasz Kaczmarek
4.25
Leszno - Strzyżewice
07:3307:51
Chili 3 M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
19.44
Cerna Hora
10:0111:27
Cayenne 5 XS
Krzysztof Łomonkiewicz
5.55
Borsk
12:5213:24
BiGolden 4 42
Krzysztof Kajda
27.09
Skrzyczne
08:2510:11
Rise S
Krzysztof Egzmont
25.79
Kobala
10:1612:19
Artik 3 25
Krzysztof Cieślinski
13.69
Kobala
08:5710:30
Hook 4 27
Krzysiek Święcicki
10.44
Skrzyczne
06:2209:21
Falcon 2009 27
Krzysiek Róg
29.75
Skrzyczne
07:4509:39
Sigma 10 25
Krzychu Latawica
4.25
Żar
09:5910:58
Atlas L
Krzycha
38.82
Kobala
08:4911:00
King L