Daniel Ogiński
3.26
Javorovy
09:2809:45
Patryk Ślęczka
3.92
Śnieżnica
10:1510:26
OlafD
3.25
Javorovy
11:5412:10
Łukasz Kruczek
11.85
Skrzyczne
10:1811:48
OlafD
4.40
Javorovy
09:2510:12
Dawid Szczygielski
5.84
Skrzyczne
08:3808:53
Yukon 27
Dawid Szczygielski
3.11
Skrzyczne
10:3310:40
Yukon 27
Błażej
38.48
Żar
08:3111:04
X-Alps 3 S
Andrzej Kołodziejski
5.04
Cerna Hora
10:1612:20
Wasp S
Grzegorz Pelikan
13.31
Javorovy
08:2410:49
Vega 5 M
Grzegorz Fedrizzi
13.03
Javorovy
09:2511:18
Vega 4 M
Andrzej Szuwarski
4.13
Żar
08:3908:59
Vega 3 Xl
Jarosław Osmólski
14.46
Javorovy
08:4210:08
Vega 2 S
Marcin Domoń
2.55
Javorovy
12:0612:15
U Fly S
Zbigniew Chojnacki
5.71
Skrzyczne
07:0908:11
U Cross S
Ralf
23.79
Skrzyczne
08:3111:12
Trango X-Race L
Jakub Kwiatkowski
22.47
Borsk
10:1911:51
Trango X-Race L
eltomek
2.72
Śnieżnica
10:1810:25
Tequila 5 S
Małgorzata Myk
1.47
Borsk
10:4810:51
Tequila 4 S
Kasper Pawłowski
4.65
Michałków
09:2510:18
Tequila 4 S
Kasper Pawłowski
16.96
Michałków
11:3012:38
Tequila 4 S
Małgorzata Myk
4.63
Borsk
11:2511:41
Tequila 4 S
Mateusz Partyka
3.88
Żar
08:0909:15
Tequila 4 M
Mateusz Gawenda
14.26
Leszno - Strzyżewice
08:0009:00
Tequila 4 M
Marcin Wirski
23.91
Żar
08:3910:45
Synergy 5 L
Łukasz Serafin
13.82
Dolní Morava
09:3712:34
Summit XC3 S
Dawid Olszowy
8.58
Javorovy
09:5210:48
Sprint 3 S
czazal
43.85
Władysławowo
14:0915:25
Speedster 26
Tomek Zmarzły
23.91
Bassano
08:3712:42
Sigma 9 27
Dariusz Żywczak
11.01
Babia Góra
10:1011:02
Sigma 9 25
Michał Szmyt
6.60
Col Rodella
08:1308:41
Sigma 8 27
Przemek Bandrowski
6.78
Skrzyczne
07:2708:06
Sigma 7 31
Rafał Reinert
18.13
Kotayk Province
08:1009:35
Sigma 10 27
Zbyszek Deka
70.22
Mała Kopa
10:1713:16
Sigma 10 25
Krzysiek Róg
29.75
Skrzyczne
07:4509:39
Sigma 10 25
Pawlos
99.83
Cerna Hora
09:0213:40
Rush 4 MS
Szrama
19.63
Kobala
09:1612:04
Rush 3 Xl
Marcin Pawłowski
13.63
Borzym
12:0713:10
Rook M
Łukasz Maszner
0.06
Puerto de la Cruz
09:2610:27
Rook M
Michał
12.52
Javorovy
10:4112:07
Rook L
Michał
2.45
Javorovy
09:0109:11
Rook L
Damian Kobyłka
6.05
Skrzyczne
07:0908:11
Rookie S
Piotr Świderski
0.60
Chełm (Grybów)
10:2310:27
Rook 2 MS
Kamil Olszowski
22.10
Żar
08:4210:41
Rook 2 MS
Krzysztof Kajda
27.09
Skrzyczne
08:2510:11
Rise S
Darecki-Starry
10.61
Cerna Hora
09:1711:09
Queen M
Mateusz Gajczewski
11.15
Javorovy
10:1711:54
Queen 2 MS
Dominik Kapica
33.83
Żar
08:4010:44
Queen 2 ML
WojtasFX
102.78
Kobala
09:0014:24
Queen 2 L
HURAK
5.35
Barkweda
14:2915:06
Powerplay Sting 160
Łukasz Olszewski
3.04
Śnieżnica
11:1411:20
Pluto 2 M
Łukasz Olszewski
3.92
Śnieżnica
08:3008:50
Pluto 2 M
Anna Bysiecka
7.26
Labinci
09:4710:53
Pioneer S
Anna Bysiecka
2.13
Labinci
13:4614:05
Pioneer S
Anna Bysiecka
4.68
Labinci
12:0213:10
Pioneer S
Jakub Mendys
2.65
Łęki Kościelne
10:3810:47
Optic 26
Jakub Mendys
4.32
Łęki Kościelne
12:0512:25
Optic 26
karol
3.49
Śnieżnica
11:1611:22
Nyos RS L
Robert Osiński
44.77
Inowrocław
13:4415:21
Nucleon 27
Adriana Wandzel
2.03
Żar
08:3708:56
Nemo M
Michał Skalniak
4.46
Śnieżnica
08:0108:30
Mistral 6 26
Przemysław Czerwiński
18.19
Łęki Kościelne
10:3511:48
Mentor 5 L
Mariusz Kozłowski
7.91
Skrzyczne
08:5309:13
Mentor 4 XS
Mateusz Z
120.75
Fiesch
07:1414:25
Mentor 4 S
Szymon Struś
7.69
Śnieżnica
08:5209:58
Mentor 4 S
Kamil Stępień
142.03
Speikboden
07:1214:30
Mentor 4 M
Stork X
11.48
Cerna Hora
08:4711:10
Mentor 4 M
Grzegorz Kopyto
28.29
Skrzyczne
08:5210:33
Mentor 4 M
Jakub Rybka
64.10
Kobala
08:3413:33
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
60.61
Cerna Hora
08:1410:51
Mentor 4 M
Jan Struś
5.35
Śnieżnica
07:5708:28
Mentor 4 M
Igor Byrski
4.23
Żar
10:4911:33
Mentor 3 S
Igor Byrski
7.01
Żar
08:1009:25
Mentor 3 S
Michał Walkiewicz
2.39
Michałków
11:2011:25
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
17.20
Cerna Hora
08:3310:42
Mentor 3 M
Michał Walkiewicz
2.38
Michałków
09:5810:06
Mentor 3 M
Alicja Siermantowska
11.60
Żar
09:1510:42
Mentor 2 Xs
Zdzisław Staniak
16.52
Skrzyczne
09:5810:49
Mentor 2 M
Wojtek Bykowski
37.13
Borsk
09:0212:50
Mantra 6 ML
Marek Basiak
11.47
Skrzyczne
08:0911:07
Mantra 4 S
Bartłomiej Galanty
96.17
Kobala
08:5513:26
Mantra 3 S
Baczek
19.64
Skrzyczne
08:2709:31
Lynx ML
Andrzej Binkowski
6.01
Świebodzice
13:2713:44
lotnia sztywna
Kasia Wołek
3.25
Śnieżnica
09:1709:27
Knight MS
Adrian Orłowski
81.30
Kobala
09:0013:35
Knight ML
Radosław Świerczyński
8.15
Kobala
13:3514:03
Knight ML
Krzycha
38.82
Kobala
08:4911:00
King L
Niedźwiedź
3.91
Śnieżnica
08:1708:29
Kali 27
Paweł Kampczyk
132.09
Fiesch
07:3012:46
Iota 28
Sławomir Wysocki
16.22
Javorovy
09:2010:36
Iota 26
Ryszard Froń
1.76
Łęki Kościelne
11:0511:10
Iota 2 27
Ryszard Froń
1.73
Łęki Kościelne
12:2512:34
Iota 2 27
Iwo Banaś
107.03
Kobala
07:5313:54
Iota 2 23
Jacek Respondek
3.17
Żar
09:1709:56
Infinity 3 M
Mateusz Petrów
13.09
Cerna Hora
08:5710:44
Ikuma 27
Tomasz Sermak
23.21
Żar
07:5709:42
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
18.98
Żar
10:2612:11
Icepeak 7 Pro 23
Krzysztof Cieślinski
13.69
Kobala
08:5710:30
Hook 4 27
Marek Dmochowski
97.37
Kobala
09:0314:14
Hook 3 23
Paweł Szczepanek
32.64
Śnieżnica
08:0010:24
GTO 2 S