Damian Grocholski
8.07
Skrzyczne
10:1411:29
Golden 4 28
Zbigniew Ziarko
4.06
Żar
08:4409:14
Golden 4 26
Bogdan Kozłowski
7.69
Cerna Hora
08:5210:57
Golden 3 30
Krzysiek Święcicki
10.44
Skrzyczne
06:2209:21
Falcon 2009 27
Joanna Kocot
33.91
Żar
08:3710:48
Explorer XS
Tomasz Pyś
2.78
Śnieżnica
10:3310:44
Epsilon 8 27
PrzemekKamon
8.61
Borsk
10:0610:46
Epsilon 8 27
Joanna Reinert
17.37
Kotayk Province
08:0709:31
Epsilon 8 23
Kaśka G.
4.08
Cerna Hora
09:3710:24
Epic S
Paweł Chrząszcz
49.52
Cumhuriyet Mahallesi
07:2410:01
Enzo 3 M
Martin Bibko
12.33
Mieroszów
10:4212:01
Ellus 3 M
Bogusław Kruczek
15.17
Skrzyczne
10:2211:43
Elan 2 26
Dawid Krajewski
6.73
Śnieżnica
09:1009:55
Eden 5 26
Michał Rdk
6.42
Śnieżnica
09:1410:01
Dudek Nemo XX 28
Witold Kawa
7.64
Skrzyczne
10:4711:56
Discovery 5 M
Monika Makowska
32.22
Borsk
10:0912:48
Delta 3 S
Marek Miłowski
70.08
Cerna Hora
08:1811:28
Delta 3 ML
Marcin G.
19.38
Borzym
09:1713:26
Delta 2 MS
Ryszard Jakiel
71.47
Cerna Hora
08:2411:52
Delta 2 ML
Sebastian Zowada
14.26
Kamenec
10:1112:00
Delta 2 L
Jacek Miłowski
13.87
Cerna Hora
07:5910:47
Cure ML
Michal Radzicki
10.60
Żar
08:4109:24
Cure ML
Piotr Góźdź
20.73
Łęki Kościelne
10:3213:05
Colt 2 30
Jarosław Pawelczuk
6.07
Śnieżnica
09:2309:57
Chili S
Mariusz Strzelczyk
28.30
Michałków
08:2010:38
CHILI 4 M
Sebastian Treter
3.97
Żar
10:2710:51
Chili 3 S
Gonzo
6.72
Śnieżnica
09:1510:06
Chili 3 M
Grzegorz Hali
20.37
Cerna Hora
08:2909:38
Chili 3 M
Łukasz Kaczmarek
4.25
Leszno - Strzyżewice
07:3307:51
Chili 3 M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
19.44
Cerna Hora
10:0111:27
Cayenne 5 XS
Roman Augustynowicz
16.18
Borsk
11:1114:05
Cayenne 5 M
Jarosław Józik
23.61
Skrzyczne
09:3611:58
Cayenne 4 XS
Andrzej Koziej
3.38
Javorovy
10:4911:05
Cayenne 4 XL
Zbyszek Jagodziński
25.46
Cerna Hora
10:4312:33
Cayenne 4 M
GRZERO
12.72
Śnieżnica
07:5109:54
Cayenne 4 M
Wacław Warda
16.04
Skrzyczne
10:3612:25
Cayenne 4 M
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
8.81
Żar
10:1211:31
Cayenne 4 M
Robert Dadak
7.63
Skrzyczne
09:5010:28
Cayenne 4 M
Michał Mildner
10.51
Skrzyczne
08:3909:48
Cayenne 3 S
Artur Leskiewicz
6.29
Montmin Coche-Cabane
06:4807:01
Carrera S
Artur Leskiewicz
5.80
Montmin Coche-Cabane
10:0710:21
Carrera S
Grzegorz Skalski
59.00
Kobala
08:3011:53
Carrera S
Artur Leskiewicz
24.85
Montmin Coche-Cabane
14:1317:01
Carrera S
Daniel Cholewa
3.21
Śnieżnica
10:0010:08
Carrera M
Seba
7.05
Skrzyczne
08:3108:50
Carrera L
Seba
14.61
Skrzyczne
10:3612:36
Carrera L
Paweł Ziółkowski
3.56
Cerna Hora
11:4112:02
Buzz Z L
Paweł Ziółkowski
2.52
Cerna Hora
10:1410:25
Buzz Z L
Marcin Szczęsny
28.06
Kobala
09:0410:44
Buzz Z5 L
Tomasz Mielniczyn
4.62
Cerna Hora
10:1711:40
Buzz z4 XL
Michał Wimmer
6.22
Śnieżnica
09:0209:34
Boomerang X M
Krzysztof Łomonkiewicz
5.55
Borsk
12:5213:24
BiGolden 4 42
Zofia Radzicka
7.44
Żar
09:1510:10
BGD BASE S
Marcin Kawula
7.58
Skrzyczne
08:1008:54
BGD BASE ML
Zbyszek B
5.45
Cerna Hora
11:3812:02
BGD BASE ML
Krzychu Latawica
4.25
Żar
09:5910:58
Atlas L
Tomasz Muszyński
3.56
Cerna Hora
08:2608:45
Aspen 5 28
Tomasz Muszyński
7.23
Cerna Hora
10:5512:14
Aspen 5 28
Marek Furman
8.43
Javorovy
09:5210:53
Aspen 4 26
Tomek Wirski
26.19
Żar
08:5911:32
Aspen 2 28
Krzysztof Egzmont
25.79
Kobala
10:1612:19
Artik 3 25
Janusz Pałka
14.64
Śnieżnica
09:1310:23
Alpina M
Michal Grabos
33.88
Fiesch
07:3309:32
Alpina 3 L
Adam Panek
3.28
Śnieżnica
10:1910:27
Addict 2 L