Mateusz Z
139.40
Fiesch
07:0314:46
Mentor 4 S
Paweł Chrząszcz
75.67
Cumhuriyet Mahallesi
06:5010:18
Enzo 3 M
Tomasz Janikowski
59.32
Ager
08:1710:38
Enzo 3 L
Dariusz Chrobak
58.91
Skalnate Pleso
07:5311:32
XCRacer M
Wojciech Galica
48.23
Skalnate Pleso
07:4211:18
Summit XC4 M
Krzysztof Egzmont
44.73
Kobala
10:0212:48
Artik 3 25
Szrama
42.61
Lijak
10:1313:07
Rush 3 Xl
Anna Bysiecka
38.50
Lijak
11:2214:01
Pioneer S
Krzycha
31.55
Lijak
09:3011:17
King L
Jakub Rybka
26.01
Lijak
10:1212:05
Mentor 4 M
Radosław Świerczyński
24.68
Kobala
11:3814:03
Knight ML
Bartłomiej Galanty
24.58
Lijak
09:0610:58
Mantra 3 S
Marek Bader
23.31
Proseč pod Ještědem
09:1712:53
Rush 4 L
Dariusz Mordarski
22.86
Mieroszów
07:2009:06
Cure L
Joanna Olejnik
22.59
Kobala
10:5112:30
Nemo 4 23
Maciej Januchta
18.95
Klonówka
08:1909:33
Artik 2 27
Jacek Szost
18.93
Bassano
08:4911:57
Mentor 4 S
Krzysiek Ciach
18.80
Mieroszów
06:5608:59
Mentor 4 M
Maciek Zalewski
17.99
Mieroszów
06:5709:00
Rook 2 MS
Piotr Zawadzki
17.96
Bassano
10:0211:35
Golden 4 28
Marek Miłowski
17.86
Czermna
07:0911:36
Delta 3 ML
Marcin Białobłocki
17.22
Czermna
07:3713:26
Carrera M
Marek Furman
16.32
Skalnate Pleso
08:4812:14
Aspen 4 26
Tomek Zmarzły
15.79
Bassano
10:0111:43
Sigma 9 27
Paweł Wysocki (szybki)
14.22
Czermna
11:5714:26
Queen M
Adam Płóciennik
13.28
Bassano
08:0409:49
Mentor 4 L
Radosław Świerczyński
12.76
Kobala
08:4209:43
Knight ML
Bieri
12.54
Skalnate Pleso
08:1009:27
Summit Xc 2 Sm
Maciek Zalewski
12.51
Czermna
11:1113:15
Rook 2 MS
Piotr Jasinski
12.49
Mieroszów
06:5908:14
Vega 5 L
Leszek Adamczyk
12.29
Kobala
13:1013:49
Pluto 2 M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
12.26
Czermna
12:1914:26
Cayenne 5 XS
Paweł Wysocki (szybki)
11.75
Czermna
08:0710:01
Queen M
Maciej Dawidowicz
11.57
Kobala
13:0613:52
Ion 5 S
Artur Śliwa
11.54
Emberger Alm
10:1111:02
Iota 2 25
Mateusz Gądziak
11.52
Bassano
08:2109:54
Zbigniew Mazuś
11.14
Zakopane
12:3814:26
BiBeta 5 42
Krzysztof Cieślinski
10.19
Lijak
09:5310:57
Hook 4 27
Mateusz Michałowski
9.04
Kobala
13:1514:00
Nemo 4 25
Robert Piotrowski
8.99
Kobala
13:1914:04
Sport 4 M
Maciej Gąsiorek
8.61
Borak
11:3813:02
UP Trango XC 3 S/M
Baczek
8.60
Krzesanica
09:3410:11
Cure L
Maciej Dawidowicz
8.47
Kobala
11:0111:18
Ion 5 S
Marian Szampera
8.18
Czermna
09:3610:50
Addict 2 L
Krzysiek Ciach
7.85
Czermna
11:0913:49
Mentor 4 M
Jacek Streich
7.83
Bassano
08:1008:49
Mentor 3 L
Maciej Januchta
7.35
Klonówka
11:2612:54
Artik 2 27
Grzegorz Wierzba
6.94
Klonówka
11:4513:09
Sigma 8 25
Marian Szampera
6.81
Czermna
12:5214:11
Addict 2 L
Artur Starzec
6.77
Klonówka
11:1013:36
Mentor 4 S