2018-09-12

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Bartosz Grochowina 0.86  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Arcus 6 26 przeglądaj
2 Bartosz Grochowina 1.20  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Arcus 6 26 przeglądaj
3 Bartosz Grochowina 1.23  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Arcus 6 26 przeglądaj
4 Tomasz Halka 1.25  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
5 Łukasz Janda 1.32  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Blacklight L przeglądaj
6 Bartosz Grochowina 1.33  PLGarb Pińczowski Pińczów, Polska Arcus 6 26 przeglądaj
7 Leszek Szymański 1.45  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
8 Łukasz Olszewski 1.87  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Pluto 2 M przeglądaj
9 Krzysztof Mazur 1.93  PLPodobin Podobin, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
10 Michał Rdk 1.95  PLPodobin Podobin, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
11 Alicja Siermantowska 2.10  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
12 Janusz Sowa 2.15  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Hook 3 25 przeglądaj
13 Anna Bysiecka 2.36  SILijak Šempas, Słowenia Pioneer S przeglądaj
14 Bartosz Grochowina 2.46  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Arcus 6 26 przeglądaj
15 Szczepan Pawluszek 2.50  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
16 Michal Glinski 2.53  ATGreifenburg Greifenburg, Austria Lhotse L przeglądaj
17 Grzegorz Piechuła 2.53  ATGreifenburg Greifenburg, Austria Iota 30 przeglądaj
18 Bartosz Bysiecki 2.62  SILijak Šempas, Słowenia Nemo 4 25 przeglądaj
19 Michał 2.71  SKSkalnate Pleso , Słowacja Rook L przeglądaj
20 Jakub Zborovvski 2.87  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Ion 2 S przeglądaj
21 Marcin 2.98  SKLendak Lendak, Słowacja Atlas L przeglądaj
22 Andrzej Kołodziejski 2.99  CZKozakov Radostná pod Kozákovem, Czechy Wasp S przeglądaj
23 Jarosław Pawelczuk 3.12  SKLendak Lendak, Słowacja Chili S przeglądaj
24 Piotr Assmann 3.22  PLMszana S krośnieński, Polska Rook 2 MS przeglądaj
25 AdamRook2 3.23  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rook 2 ML przeglądaj
26 Zbigniew Kunas 3.52  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
27 Michał 3.52  SKLendak Lendak, Słowacja Rook L przeglądaj
28 Przemek Bandrowski 3.69  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Sigma 7 31 przeglądaj
29 Piotr Assmann 3.74  PLMszana S krośnieński, Polska Rook 2 MS przeglądaj
30 Michał Rdk 3.99  PLPodobin Mszana Górna, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
31 Leszek Szymański 4.06  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
32 Mateusz Gądziak 4.08  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
33 Tomasz Halka 4.26  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
34 Mariusz Zaborek 4.55  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Synergy 3 L przeglądaj
35 Seba 4.69  SKLendak Lendak, Słowacja Carrera L przeglądaj
36 Jacek Streich 4.73  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Mentor 3 L przeglądaj
37 Piotr Assmann 4.77  PLMszana S krośnieński, Polska Rook 2 MS przeglądaj
38 Grzegorz Piechuła 4.99  ATEmberger Alm Emberg, Austria Iota 30 przeglądaj
39 Michal Glinski 5.08  ATEmberger Alm Emberg, Austria Lhotse L przeglądaj
40 Joanna Olejnik 5.09  SIKobala , Słowenia Nemo 4 23 przeglądaj
41 Marcin Szczęsny 5.13  SILijak Šempas, Słowenia Buzz Z5 L przeglądaj
42 Łukasz Janda 5.20  PLZawoja Zawoja, Polska Blacklight L przeglądaj
43 Paweł Linek 5.34  SIKobala Tolmin, Słowenia Hook 3 27 przeglądaj
44 Adam Płóciennik 5.38  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Mentor 4 L przeglądaj
45 Grzegorz Wierzba 5.44  PLKlonówka Masłów, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
46 Andrzej Koziej 5.46  ATWinkl Obertraun, Austria Cayenne 4 XL przeglądaj
47 Mariusz Zaborek 5.55  PLKlonówka Masłów, Polska Synergy 3 L przeglądaj
48 Maciej Dawidowicz 5.60  SIKobala , Słowenia Ion 5 S przeglądaj
49 Marcin 5.75  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Atlas L przeglądaj
50 Paweł Linek 5.78  SIKobala , Słowenia Hook 3 27 przeglądaj
51 Grzegorz Otręba 6.16  SKLendak Lendak, Słowacja Dudek Nemo XX 25 przeglądaj
52 Seba 6.21  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Carrera L przeglądaj
53 Robert Piotrowski 6.34  SIKobala , Słowenia Sport 4 M przeglądaj
54 Andrzej Januchta 6.70  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Cure L przeglądaj
55 Artur Starzec 6.77  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Mentor 4 S przeglądaj
56 Marian Szampera 6.81  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Addict 2 L przeglądaj
57 Grzegorz Wierzba 6.94  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
58 Maciej Januchta 7.35  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Artik 2 27 przeglądaj
59 Jacek Streich 7.83  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 3 L przeglądaj
60 Krzysiek Ciach 7.85  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Mentor 4 M przeglądaj
61 Marian Szampera 8.18  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Addict 2 L przeglądaj
62 Maciej Dawidowicz 8.47  SIKobala , Słowenia Ion 5 S przeglądaj
63 Baczek 8.60  PLKrzesanica Witów, Polska Cure L przeglądaj
64 Maciej Gąsiorek 8.61  HRBorak Omiš, Chorwacja UP Trango XC 3 S/M przeglądaj
65 Robert Piotrowski 8.99  SIKobala , Słowenia Sport 4 M przeglądaj
66 Mateusz Michałowski 9.04  SIKobala Tolmin, Słowenia Nemo 4 25 przeglądaj
67 Krzysztof Cieślinski
10.19  SILijak Šempas, Słowenia Hook 4 27 przeglądaj
68 Zbigniew Mazuś 11.14  PLZakopane Poronin, Polska BiBeta 5 42 przeglądaj
69 Mateusz Gądziak 11.52  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
70 Artur Śliwa 11.54  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Iota 2 25 przeglądaj
71 Maciej Dawidowicz 11.57  SIKobala Tolmin, Słowenia Ion 5 S przeglądaj
72 Paweł Wysocki (szybki) 11.75  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Queen M przeglądaj
73 KRZYSZTOF MAKOWSKI 12.26  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
74 Leszek Adamczyk 12.29  SIKobala Tolmin, Słowenia Pluto 2 M przeglądaj
75 Piotr Jasinski 12.49  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Vega 5 L przeglądaj
76 Maciek Zalewski 12.51  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Rook 2 MS przeglądaj
77 Bieri 12.54  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Summit Xc 2 Sm przeglądaj
78 Radosław Świerczyński 12.76  SIKobala Tolmin, Słowenia Knight ML przeglądaj
79 Adam Płóciennik 13.28  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 L przeglądaj
80 Paweł Wysocki (szybki) 14.22  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Queen M przeglądaj
81 Tomek Zmarzły 15.79  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Sigma 9 27 przeglądaj
82 Marek Furman 16.32  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Aspen 4 26 przeglądaj
83 Marcin Białobłocki 17.22  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Carrera M przeglądaj
84 Marek Miłowski 17.86  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Delta 3 ML przeglądaj
85 Piotr Zawadzki 17.96  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Golden 4 28 przeglądaj
86 Maciek Zalewski 17.99  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rook 2 MS przeglądaj
87 Krzysiek Ciach 18.80  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 M przeglądaj
88 Jacek Szost 18.93  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
89 Maciej Januchta 18.95  PLKlonówka Bodzentyn, Polska Artik 2 27 przeglądaj
90 Joanna Olejnik 22.59  SIKobala Tolmin, Słowenia Nemo 4 23 przeglądaj
91 Dariusz Mordarski 22.86  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Cure L przeglądaj
92 Marek Bader 23.31  CZProseč pod Ještědem Oldřichov v Hájích, Czechy Rush 4 L przeglądaj
93 Bartłomiej Galanty 24.58  SILijak , Słowenia Mantra 3 S przeglądaj
94 Radosław Świerczyński 24.68  SIKobala Tolmin, Słowenia Knight ML przeglądaj
95 Jakub Rybka 26.01  SILijak , Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
96 Krzycha
31.55  SILijak Vipava, Słowenia King L przeglądaj
97 Anna Bysiecka 38.50  SILijak Podnanos, Słowenia Pioneer S przeglądaj
98 Szrama 42.61  SILijak Črniče, Słowenia Rush 3 Xl przeglądaj
99 Krzysztof Egzmont 44.74  SIKobala Tolmin, Słowenia Artik 3 25 przeglądaj
100 Wojciech Galica 48.23  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Summit XC4 M przeglądaj
101 Dariusz Chrobak 58.91  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja XCRacer M przeglądaj
102 Tomasz Janikowski 59.32  ESAger Aramunt, Hiszpania Enzo 3 L przeglądaj
103 Paweł Chrząszcz 75.68  TRCumhuriyet Mahallesi Demirci Mahallesi, Turcja Enzo 3 M przeglądaj
104 Mateusz Z 139.40  CH Fiesch Seewis im Oberland, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj