Zofia Radzicka
2.70
Żar
11:4512:20
BGD BASE S
Zdzisław Staniak
3.69
Skrzyczne
10:2510:34
Mentor 2 M
Zdzisław Staniak
4.26
Skrzyczne
12:1112:22
Mentor 2 M
Zbyszek Jagodziński
24.67
Cerna Hora
09:0810:31
Cayenne 4 M
Zbyszek Deka
28.61
Cerna Hora
08:0709:42
Sigma 10 25
Zbyszek B
9.71
Cerna Hora
11:3112:12
BGD BASE ML
Zbigniew Kawa
129.99
Chełm (Grybów)
07:5712:49
Mantra 4 L
Zbigniew Chojnacki
3.13
Skrzyczne
08:3508:48
U Cross S
Wojtek Bykowski
18.59
Borsk
08:3309:32
Mantra 6 ML
Waldemar Laskowski
1.46
Chełm (Grybów)
08:1608:36
Hook 4 25
Waldemar Laskowski
13.78
Chełm (Grybów)
10:1010:45
Hook 4 25
Tomek Mysliwiec
156.70
Chełm (Grybów)
08:4913:40
Mantra 6 ML
Tomasz Wesołowski
119.57
Starogród
07:5511:46
Artik 3 27
Tomasz Muszyński
4.51
Cerna Hora
09:4510:04
Aspen 5 28
Tomasz Muszyński
9.56
Cerna Hora
12:0713:02
Aspen 5 28
Tomasz Mielniczyn
33.86
Cerna Hora
08:4411:38
Buzz z4 XL
Tomasz Kocemba
22.06
Żar
09:4512:45
Mentor 4 S
Tomasz Fortuna
44.09
Skrzyczne
08:0011:41
Mentor 5 M
Szymon Struś
4.56
Śnieżnica
11:0311:16
Mentor 4 S
Szymon Struś
2.93
Ciecień
08:1308:21
Mentor 4 S
Szymon Kuhnert
17.12
Lijak
11:1313:26
Tequila 4 S
Sylwester Serafin
52.42
Cerna Hora
09:4613:00
Delta 2 ML
Sylwester Serafin
4.11
złotoryjski
13:0113:15
Delta 2 ML
Święty
50.21
Borsk
10:1611:51
Nexus S
Sławomir Wysocki
56.90
Łęki Kościelne
09:3911:47
Iota 26
SKIBA
3.46
Starogród
09:4310:19
Mentor 4 S
SKIBA
1.88
Starogród
10:3810:46
Mentor 4 S
Seba
3.02
Starogród
09:1809:38
Chili 3 M
Ryszard Jakiel
86.76
Cerna Hora
08:2012:43
Delta 2 ML
Robert Roko
10.51
Ciecień
08:5609:58
Atlas 2 L
Przemysław Czerwiński
17.36
Śnieżnica
08:5009:43
Mentor 5 L
Piotr Zawadzki
28.68
Bassano
08:4513:06
Golden 4 28
Piotr Świderski
15.82
Chełm (Grybów)
10:0810:40
Rook 2 MS
Piotr Gorczyca
1.74
Borowa
13:4313:48
Pioneer3 L
Piotr Czopor
1.31
Chełm (Grybów)
10:0810:30
Cumeo XS
Pawlos
64.67
Cerna Hora
07:5811:45
Rush 4 MS
Paweł Ziółkowski
7.00
Cerna Hora
08:4709:45
Buzz Z L
Paweł Wysocki (szybki)
60.54
Cerna Hora
08:5112:08
Sigma 8 27
Paweł Szczepanek
41.22
Ciecień
08:0010:12
GTO 2 S
Monika Mysliwiec
36.46
Chełm (Grybów)
10:1510:53
Mentor 2 Xs
Mirek Olkowicz
24.78
Cerna Hora
11:2413:55
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
6.08
Cerna Hora
09:1309:52
Mentor 3 M
Michał Rdk
3.67
Javorovy
09:0409:44
Dudek Nemo XX 28
Michał Rdk
3.01
Javorovy
10:5811:07
Dudek Nemo XX 28
Michal Radzicki
22.71
Żar
09:4411:30
Cure ML
Michał Piotrowski
65.99
Bassano
07:3312:30
Delta 2 ML
Michał Marzec
4.91
Gourdon
09:4210:18
Base Light ML
Michał Janowski
9.23
Kobala
11:5312:29
Orca XX 41
Michal Glinski
32.14
Żar
09:5311:45
Lhotse L
Michał Częścik
23.02
Cerna Hora
08:5410:36
Alpha 6 31