Mateusz Wasilewski
0.35
Usingen
08:5309:22
Dudek Nemo XX 28
Mateusz Petrów
32.28
Cerna Hora
08:2511:03
Ikuma 27
Mateusz Partyka
1.73
Żar
10:2910:34
Tequila 4 M
Mariusz Strzelczyk
21.16
Michałków
08:5009:38
CHILI 4 M
Mariusz Grzywacz
3.34
Cerna Hora
09:1209:24
Alpha 5 26
Mariusz Grzywacz
13.84
Cerna Hora
11:2313:43
Alpha 5 26
Mariusz Dawidczyk
7.28
pucki
14:1014:26
Apco Lift 40
Marek Miłowski
73.03
Cerna Hora
07:3311:56
Delta 3 ML
Marek Furman
4.71
Skrzyczne
08:5309:03
Aspen 4 26
Marcin Żywalewski
4.58
Borsk
09:0109:13
Tequila 5 M
Marcin Żuwała
26.36
Żar
09:4511:49
Crossalps 26.5
Marcin Kalamat
53.92
Ciecień
08:3211:27
XCRacer M
Marcin Gorayski
90.39
Cerna Hora
08:0712:05
Venus M
Marcin Domoń
2.33
Javorovy
14:0514:12
U Fly S
Marcin Domoń
2.34
Javorovy
11:1411:21
U Fly S
Marcin Domoń
4.16
Javorovy
09:0309:18
U Fly S
Marcin Białobłocki
51.15
Cerna Hora
07:5811:35
Carrera M
Magdalena Gracek
22.96
Borsk
08:4409:25
Alpha 6 26
Maciek Zalewski
69.53
Cerna Hora
08:1411:54
Rook 2 MS
Maciej Gąsiorek
31.43
Żar
09:2912:16
UP Trango XC 3 S/M
Maciej Banasik
2.02
Łęki Kościelne
08:4608:51
Kantega Xc L
Maciej Banasik
1.77
Łęki Kościelne
11:0911:16
Kantega Xc L
Maciej Banasik
1.54
Łęki Kościelne
09:4909:53
Kantega Xc L
Łukasz Kołodziejczak
109.43
Konopki
07:4511:53
Mentor 4 XS
Łukasz Janda
14.30
Żar
10:5112:16
Blacklight L
Kuba Sto
68.00
Skrzyczne
08:4912:11
ZENO ML
Krzysztof Pluta
20.73
Michałków
11:1712:52
Epsilon 7 30
Krzysztof Mazur
39.36
Ciecień
08:4311:48
Icepeak 7 Pro 23
Krzysztof Martyna
39.21
Cerna Hora
08:4910:36
King M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
37.62
Cerna Hora
07:3710:27
Cayenne 5 XS
Krzysztof Gaik
46.67
Cerna Hora
08:1610:22
Chili 3 M
Krzysiek Święcicki
7.79
Skrzyczne
07:5009:23
Falcon 2009 27
Krzysiek Ciach
16.20
Cerna Hora
07:2908:30
Mentor 4 M
Krzychu Latawica
2.29
Saint-Vincent-les-Forts
09:4309:49
Atlas L
Krzychu Latawica
3.03
Saint-Vincent-les-Forts
12:0212:11
Atlas L
ko-mar 58
17.25
Skrzyczne
08:5109:58
Rush 3 S
Kasper Pawłowski
35.77
Konopki
07:5109:19
Tequila 4 S
Kaśka G.
6.94
Cerna Hora
12:3113:29
Epic S
Kaśka G.
18.84
Cerna Hora
08:4809:48
Epic S
Joanna Kocot
25.99
Skrzyczne
09:5311:44
Explorer XS
Jarosław Warzecha
14.33
Skrzyczne
08:0009:25
Cayenne 4 M
Jarosław Józik
26.81
Skrzyczne
09:5811:44
Cayenne 4 XS
Jarosław Janus
46.48
Skrzyczne
08:3411:57
Boomerang 11 M
Janusz Sowa
4.37
Javorovy
08:1008:45
Hook 3 25
Janusz Sowa
2.49
Javorovy
13:1213:21
Hook 3 25
Janusz Sowa
3.40
Javorovy
11:1011:27
Hook 3 25
Jan Matoga
12.92
Śnieżnica
10:1311:02
Delta 2 L
Jakub Socha
30.61
Cerna Hora
07:2509:38
Mantra 6 MS
Jakub Rożek
3.29
Skrzyczne
12:2112:27
Chili 2 M
Jakub Rożek
3.62
Skrzyczne
10:3810:47
Chili 2 M