Zdzisław Staniak
3.69
Skrzyczne
10:2510:34
Mentor 2 M
Jakub Socha
30.61
Cerna Hora
07:2509:38
Mantra 6 MS
Wojtek Bykowski
18.59
Borsk
08:3309:32
Mantra 6 ML
Tomek Mysliwiec
156.70
Chełm (Grybów)
08:4913:40
Mantra 6 ML
Zbigniew Kawa
129.99
Chełm (Grybów)
07:5712:49
Mantra 4 L
Michal Glinski
32.14
Żar
09:5311:45
Lhotse L
Krzysztof Martyna
39.21
Cerna Hora
08:4910:36
King M
Dawid Król
29.72
Cerna Hora
09:2311:14
King M
Maciej Banasik
1.77
Łęki Kościelne
11:0911:16
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.02
Łęki Kościelne
08:4608:51
Kantega Xc L
Maciej Banasik
1.54
Łęki Kościelne
09:4909:53
Kantega Xc L
Sławomir Wysocki
56.90
Łęki Kościelne
09:3911:47
Iota 26
Jacek Respondek
24.27
Łęki Kościelne
09:0910:55
Infinity 3 M
Mateusz Petrów
32.28
Cerna Hora
08:2511:03
Ikuma 27
Anna Piskozub
30.42
Cerna Hora
09:0211:30
Ikuma 21
Krzysztof Mazur
39.36
Ciecień
08:4311:48
Icepeak 7 Pro 23
Waldemar Laskowski
1.46
Chełm (Grybów)
08:1608:36
Hook 4 25
Waldemar Laskowski
13.78
Chełm (Grybów)
10:1010:45
Hook 4 25
Janusz Sowa
2.49
Javorovy
13:1213:21
Hook 3 25
Janusz Sowa
4.37
Javorovy
08:1008:45
Hook 3 25
Janusz Sowa
3.40
Javorovy
11:1011:27
Hook 3 25
Grzesiek Koziej
8.30
Fajsławice
11:1111:29
Hook 2 27
Paweł Szczepanek
41.22
Ciecień
08:0010:12
GTO 2 S
Piotr Zawadzki
28.68
Bassano
08:4513:06
Golden 4 28
Bogdan Kozłowski
9.97
Cerna Hora
11:2112:10
Golden 3 30
Krzysiek Święcicki
7.79
Skrzyczne
07:5009:23
Falcon 2009 27
Joanna Kocot
25.99
Skrzyczne
09:5311:44
Explorer XS
Hubert Gałowski
9.96
Lijak
12:4914:29
Epsilon 8 27
Krzysztof Pluta
20.73
Michałków
11:1712:52
Epsilon 7 30
Kaśka G.
6.94
Cerna Hora
12:3113:29
Epic S
Kaśka G.
18.84
Cerna Hora
08:4809:48
Epic S
Mateusz Wasilewski
0.35
Usingen
08:5309:22
Dudek Nemo XX 28
Michał Rdk
3.67
Javorovy
09:0409:44
Dudek Nemo XX 28
Michał Rdk
3.01
Javorovy
10:5811:07
Dudek Nemo XX 28
Marek Miłowski
73.03
Cerna Hora
07:3311:56
Delta 3 ML
Bartek Stuchlik
22.25
Skrzyczne
09:3610:51
Delta 2 ML
Michał Piotrowski
65.99
Bassano
07:3312:30
Delta 2 ML
Sylwester Serafin
4.11
złotoryjski
13:0113:15
Delta 2 ML
Sylwester Serafin
52.42
Cerna Hora
09:4613:00
Delta 2 ML
Ryszard Jakiel
86.76
Cerna Hora
08:2012:43
Delta 2 ML
Jan Matoga
12.92
Śnieżnica
10:1311:02
Delta 2 L
Jacek Miłowski
64.62
Cerna Hora
07:4011:34
Cure ML
Michal Radzicki
22.71
Żar
09:4411:30
Cure ML
Arkadiusz Ślusarczyk
14.73
Żar
11:2112:39
Cure M
Dariusz Mordarski
32.59
Cerna Hora
07:1709:20
Cure L
Piotr Czopor
1.31
Chełm (Grybów)
10:0810:30
Cumeo XS
Marcin Żuwała
26.36
Żar
09:4511:49
Crossalps 26.5
Dariusz Żabczyński
14.74
Javorovy
09:0111:12
CHILI 4 S
Mariusz Strzelczyk
21.16
Michałków
08:5009:38
CHILI 4 M
Seba
3.02
Starogród
09:1809:38
Chili 3 M