Daniel Ogiński
2.98
Javorovy
09:1609:29
Kuba Sto
68.00
Skrzyczne
08:4912:11
ZENO ML
Marcin Kalamat
53.92
Ciecień
08:3211:27
XCRacer M
Andrzej Kołodziejski
6.82
Cerna Hora
11:0912:52
Wasp S
Borys Chojnacki
3.90
Bülgenauel
08:2208:56
Volt 2 Superlight SM
Borys Chojnacki
1.92
Bülgenauel
10:5511:06
Volt 2 Superlight SM
Marcin Gorayski
90.39
Cerna Hora
08:0712:05
Venus M
Maciej Gąsiorek
31.43
Żar
09:2912:16
UP Trango XC 3 S/M
Marcin Domoń
2.33
Javorovy
14:0514:12
U Fly S
Marcin Domoń
4.16
Javorovy
09:0309:18
U Fly S
Marcin Domoń
2.34
Javorovy
11:1411:21
U Fly S
Zbigniew Chojnacki
3.13
Skrzyczne
08:3508:48
U Cross S
Jakub Kwiatkowski
16.43
Borsk
09:2910:28
Trango X-Race L
Marcin Żywalewski
4.58
Borsk
09:0109:13
Tequila 5 M
Szymon Kuhnert
17.12
Lijak
11:1313:26
Tequila 4 S
Kasper Pawłowski
35.77
Konopki
07:5109:19
Tequila 4 S
Mateusz Partyka
1.73
Żar
10:2910:34
Tequila 4 M
Dawid Olszowy
5.28
Skrzyczne
10:0010:25
Sprint 3 S
Daveybee
42.84
Żmij
09:0811:33
Sigma 9 25
Darek Parczewski
1.99
Żar
09:3309:43
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
60.54
Cerna Hora
08:5112:08
Sigma 8 27
Adam Kubiczek
21.82
Skrzyczne
08:4910:40
Sigma 7 26
Zbyszek Deka
28.61
Cerna Hora
08:0709:42
Sigma 10 25
Pawlos
64.67
Cerna Hora
07:5811:45
Rush 4 MS
ko-mar 58
17.25
Skrzyczne
08:5109:58
Rush 3 S
Damian Kobyłka
3.57
Skrzyczne
08:4908:55
Rookie S
Piotr Świderski
15.82
Chełm (Grybów)
10:0810:40
Rook 2 MS
Maciek Zalewski
69.53
Cerna Hora
08:1411:54
Rook 2 MS
Darecki-Starry
28.53
Cerna Hora
08:0310:49
Queen M
Dominik Kapica
26.11
Skrzyczne
09:5411:52
Queen 2 ML
Piotr Gorczyca
1.74
Borowa
13:4313:48
Pioneer3 L
Michał Janowski
9.23
Kobala
11:5312:29
Orca XX 41
Święty
50.21
Borsk
10:1611:51
Nexus S
Adriana Wandzel
1.58
Żar
10:3210:36
Nemo M
Darek Miękuszewski
14.62
Skrzyczne
09:5810:55
Mystic 3 ML
Tomasz Fortuna
44.09
Skrzyczne
08:0011:41
Mentor 5 M
Przemysław Czerwiński
17.36
Śnieżnica
08:5009:43
Mentor 5 L
Łukasz Kołodziejczak
109.43
Konopki
07:4511:53
Mentor 4 XS
Szymon Struś
4.56
Śnieżnica
11:0311:16
Mentor 4 S
AnT
51.94
Konopki
08:1710:10
Mentor 4 S
SKIBA
1.88
Starogród
10:3810:46
Mentor 4 S
Szymon Struś
2.93
Ciecień
08:1308:21
Mentor 4 S
Tomasz Kocemba
22.06
Żar
09:4512:45
Mentor 4 S
SKIBA
3.46
Starogród
09:4310:19
Mentor 4 S
Krzysiek Ciach
16.20
Cerna Hora
07:2908:30
Mentor 4 M
Igor Byrski
4.33
Javorovy
09:0010:02
Mentor 3 S
Mirek Olkowicz
24.78
Cerna Hora
11:2413:55
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
6.08
Cerna Hora
09:1309:52
Mentor 3 M
Monika Mysliwiec
36.46
Chełm (Grybów)
10:1510:53
Mentor 2 Xs
Zdzisław Staniak
4.26
Skrzyczne
12:1112:22
Mentor 2 M
Zdzisław Staniak
3.69
Skrzyczne
10:2510:34
Mentor 2 M
Jakub Socha
30.61
Cerna Hora
07:2509:38
Mantra 6 MS
Wojtek Bykowski
18.59
Borsk
08:3309:32
Mantra 6 ML
Tomek Mysliwiec
156.70
Chełm (Grybów)
08:4913:40
Mantra 6 ML
Zbigniew Kawa
129.99
Chełm (Grybów)
07:5712:49
Mantra 4 L
Michal Glinski
32.14
Żar
09:5311:45
Lhotse L
Krzysztof Martyna
39.21
Cerna Hora
08:4910:36
King M
Dawid Król
29.72
Cerna Hora
09:2311:14
King M
Maciej Banasik
1.77
Łęki Kościelne
11:0911:16
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.02
Łęki Kościelne
08:4608:51
Kantega Xc L
Maciej Banasik
1.54
Łęki Kościelne
09:4909:53
Kantega Xc L
Sławomir Wysocki
56.90
Łęki Kościelne
09:3911:47
Iota 26
Jacek Respondek
24.27
Łęki Kościelne
09:0910:55
Infinity 3 M
Mateusz Petrów
32.28
Cerna Hora
08:2511:03
Ikuma 27
Anna Piskozub
30.42
Cerna Hora
09:0211:30
Ikuma 21
Krzysztof Mazur
39.36
Ciecień
08:4311:48
Icepeak 7 Pro 23
Waldemar Laskowski
1.46
Chełm (Grybów)
08:1608:36
Hook 4 25
Waldemar Laskowski
13.78
Chełm (Grybów)
10:1010:45
Hook 4 25
Janusz Sowa
2.49
Javorovy
13:1213:21
Hook 3 25
Janusz Sowa
4.37
Javorovy
08:1008:45
Hook 3 25
Janusz Sowa
3.40
Javorovy
11:1011:27
Hook 3 25
Grzesiek Koziej
8.30
Fajsławice
11:1111:29
Hook 2 27
Paweł Szczepanek
41.22
Ciecień
08:0010:12
GTO 2 S
Piotr Zawadzki
28.68
Bassano
08:4513:06
Golden 4 28
Bogdan Kozłowski
9.97
Cerna Hora
11:2112:10
Golden 3 30
Krzysiek Święcicki
7.79
Skrzyczne
07:5009:23
Falcon 2009 27
Joanna Kocot
25.99
Skrzyczne
09:5311:44
Explorer XS
Hubert Gałowski
9.96
Lijak
12:4914:29
Epsilon 8 27
Krzysztof Pluta
20.73
Michałków
11:1712:52
Epsilon 7 30
Kaśka G.
6.94
Cerna Hora
12:3113:29
Epic S
Kaśka G.
18.84
Cerna Hora
08:4809:48
Epic S
Mateusz Wasilewski
0.35
Usingen
08:5309:22
Dudek Nemo XX 28
Michał Rdk
3.67
Javorovy
09:0409:44
Dudek Nemo XX 28
Michał Rdk
3.01
Javorovy
10:5811:07
Dudek Nemo XX 28
Marek Miłowski
73.03
Cerna Hora
07:3311:56
Delta 3 ML
Bartek Stuchlik
22.25
Skrzyczne
09:3610:51
Delta 2 ML
Michał Piotrowski
65.99
Bassano
07:3312:30
Delta 2 ML
Sylwester Serafin
4.11
złotoryjski
13:0113:15
Delta 2 ML
Sylwester Serafin
52.42
Cerna Hora
09:4613:00
Delta 2 ML
Ryszard Jakiel
86.76
Cerna Hora
08:2012:43
Delta 2 ML
Jan Matoga
12.92
Śnieżnica
10:1311:02
Delta 2 L
Jacek Miłowski
64.62
Cerna Hora
07:4011:34
Cure ML
Michal Radzicki
22.71
Żar
09:4411:30
Cure ML
Arkadiusz Ślusarczyk
14.73
Żar
11:2112:39
Cure M
Dariusz Mordarski
32.59
Cerna Hora
07:1709:20
Cure L
Piotr Czopor
1.31
Chełm (Grybów)
10:0810:30
Cumeo XS
Marcin Żuwała
26.36
Żar
09:4511:49
Crossalps 26.5
Dariusz Żabczyński
14.74
Javorovy
09:0111:12
CHILI 4 S
Mariusz Strzelczyk
21.16
Michałków
08:5009:38
CHILI 4 M
Seba
3.02
Starogród
09:1809:38
Chili 3 M