Daveybee
42.84
Żmij
09:0811:33
Sigma 9 25
Sylwester Serafin
4.11
złotoryjski
13:0113:15
Delta 2 ML
Darek Parczewski
1.99
Żar
09:3309:43
Sigma 8 27
Adriana Wandzel
1.58
Żar
10:3210:36
Nemo M
Marcin Żuwała
26.36
Żar
09:4511:49
Crossalps 26.5
Tomasz Kocemba
22.06
Żar
09:4512:45
Mentor 4 S
Zofia Radzicka
2.70
Żar
11:4512:20
BGD BASE S
Michal Glinski
32.14
Żar
09:5311:45
Lhotse L
Arkadiusz Ślusarczyk
14.73
Żar
11:2112:39
Cure M
Łukasz Janda
14.30
Żar
10:5112:16
Blacklight L
Mateusz Partyka
1.73
Żar
10:2910:34
Tequila 4 M
Maciej Gąsiorek
31.43
Żar
09:2912:16
UP Trango XC 3 S/M
Michal Radzicki
22.71
Żar
09:4411:30
Cure ML
Mateusz Wasilewski
0.35
Usingen
08:5309:22
Dudek Nemo XX 28
SKIBA
1.88
Starogród
10:3810:46
Mentor 4 S
SKIBA
3.46
Starogród
09:4310:19
Mentor 4 S
Tomasz Wesołowski
119.57
Starogród
07:5511:46
Artik 3 27
Seba
3.02
Starogród
09:1809:38
Chili 3 M
Przemysław Czerwiński
17.36
Śnieżnica
08:5009:43
Mentor 5 L
Szymon Struś
4.56
Śnieżnica
11:0311:16
Mentor 4 S
Gonzo
12.50
Śnieżnica
08:5909:59
Chili 3 M
Jan Matoga
12.92
Śnieżnica
10:1311:02
Delta 2 L
Damian Kobyłka
3.57
Skrzyczne
08:4908:55
Rookie S
Bartek Stuchlik
22.25
Skrzyczne
09:3610:51
Delta 2 ML
Jakub Rożek
3.29
Skrzyczne
12:2112:27
Chili 2 M
Zdzisław Staniak
4.26
Skrzyczne
12:1112:22
Mentor 2 M
Krzysiek Święcicki
7.79
Skrzyczne
07:5009:23
Falcon 2009 27
Tomasz Fortuna
44.09
Skrzyczne
08:0011:41
Mentor 5 M
Jarosław Warzecha
14.33
Skrzyczne
08:0009:25
Cayenne 4 M
Jakub Rożek
3.62
Skrzyczne
10:3810:47
Chili 2 M
Jarosław Janus
46.48
Skrzyczne
08:3411:57
Boomerang 11 M
Zbigniew Chojnacki
3.13
Skrzyczne
08:3508:48
U Cross S
Zdzisław Staniak
3.69
Skrzyczne
10:2510:34
Mentor 2 M
Dawid Olszowy
5.28
Skrzyczne
10:0010:25
Sprint 3 S
Jarosław Józik
26.81
Skrzyczne
09:5811:44
Cayenne 4 XS
Kuba Sto
68.00
Skrzyczne
08:4912:11
ZENO ML
Adam Kubiczek
21.82
Skrzyczne
08:4910:40
Sigma 7 26
Darek Miękuszewski
14.62
Skrzyczne
09:5810:55
Mystic 3 ML
Dominik Kapica
26.11
Skrzyczne
09:5411:52
Queen 2 ML
ko-mar 58
17.25
Skrzyczne
08:5109:58
Rush 3 S
Marek Furman
4.71
Skrzyczne
08:5309:03
Aspen 4 26
Andrzej Koziej
8.30
Skrzyczne
09:5410:31
Cayenne 4 XL
Joanna Kocot
25.99
Skrzyczne
09:5311:44
Explorer XS
Krzychu Latawica
2.29
Saint-Vincent-les-Forts
09:4309:49
Atlas L
Krzychu Latawica
3.03
Saint-Vincent-les-Forts
12:0212:11
Atlas L
Mariusz Dawidczyk
7.28
pucki
14:1014:26
Apco Lift 40
Krzysztof Pluta
20.73
Michałków
11:1712:52
Epsilon 7 30
Mariusz Strzelczyk
21.16
Michałków
08:5009:38
CHILI 4 M
Hubert Gałowski
9.96
Lijak
12:4914:29
Epsilon 8 27
Szymon Kuhnert
17.12
Lijak
11:1313:26
Tequila 4 S
Maciej Banasik
2.02
Łęki Kościelne
08:4608:51
Kantega Xc L
Maciej Banasik
1.54
Łęki Kościelne
09:4909:53
Kantega Xc L
Maciej Banasik
1.77
Łęki Kościelne
11:0911:16
Kantega Xc L
Jacek Respondek
24.27
Łęki Kościelne
09:0910:55
Infinity 3 M
Sławomir Wysocki
56.90
Łęki Kościelne
09:3911:47
Iota 26
AnT
51.94
Konopki
08:1710:10
Mentor 4 S
Kasper Pawłowski
35.77
Konopki
07:5109:19
Tequila 4 S
Łukasz Kołodziejczak
109.43
Konopki
07:4511:53
Mentor 4 XS
Michał Janowski
9.23
Kobala
11:5312:29
Orca XX 41
Michał Rdk
3.67
Javorovy
09:0409:44
Dudek Nemo XX 28
Janusz Sowa
4.37
Javorovy
08:1008:45
Hook 3 25
Daniel Ogiński
2.98
Javorovy
09:1609:29
Marcin Domoń
2.34
Javorovy
11:1411:21
U Fly S
Igor Byrski
4.33
Javorovy
09:0010:02
Mentor 3 S
Michał Rdk
3.01
Javorovy
10:5811:07
Dudek Nemo XX 28
Janusz Sowa
2.49
Javorovy
13:1213:21
Hook 3 25
Dariusz Żabczyński
14.74
Javorovy
09:0111:12
CHILI 4 S
Janusz Sowa
3.40
Javorovy
11:1011:27
Hook 3 25
Marcin Domoń
4.16
Javorovy
09:0309:18
U Fly S
Marcin Domoń
2.33
Javorovy
14:0514:12
U Fly S
Michał Marzec
4.91
Gourdon
09:4210:18
Base Light ML
Grzesiek Koziej
8.30
Fajsławice
11:1111:29
Hook 2 27
Marcin Kalamat
53.92
Ciecień
08:3211:27
XCRacer M
Paweł Szczepanek
41.22
Ciecień
08:0010:12
GTO 2 S
Szymon Struś
2.93
Ciecień
08:1308:21
Mentor 4 S
Daniel Cholewa
2.76
Ciecień
07:1207:26
Carrera M
Krzysztof Mazur
39.36
Ciecień
08:4311:48
Icepeak 7 Pro 23
Robert Roko
10.51
Ciecień
08:5609:58
Atlas 2 L
Daniel Cholewa
3.31
Ciecień
10:1110:20
Carrera M
Piotr Świderski
15.82
Chełm (Grybów)
10:0810:40
Rook 2 MS
Piotr Czopor
1.31
Chełm (Grybów)
10:0810:30
Cumeo XS
Waldemar Laskowski
13.78
Chełm (Grybów)
10:1010:45
Hook 4 25
Zbigniew Kawa
129.99
Chełm (Grybów)
07:5712:49
Mantra 4 L
Tomek Mysliwiec
156.70
Chełm (Grybów)
08:4913:40
Mantra 6 ML
Monika Mysliwiec
36.46
Chełm (Grybów)
10:1510:53
Mentor 2 Xs
Waldemar Laskowski
1.46
Chełm (Grybów)
08:1608:36
Hook 4 25
Michał Częścik
23.02
Cerna Hora
08:5410:36
Alpha 6 31
Paweł Wysocki (szybki)
60.54
Cerna Hora
08:5112:08
Sigma 8 27
Krzysztof Martyna
39.21
Cerna Hora
08:4910:36
King M
Dawid Król
29.72
Cerna Hora
09:2311:14
King M
Dariusz Mordarski
32.59
Cerna Hora
07:1709:20
Cure L
Paweł Ziółkowski
7.00
Cerna Hora
08:4709:45
Buzz Z L
Kaśka G.
18.84
Cerna Hora
08:4809:48
Epic S
Mirek Olkowicz
6.08
Cerna Hora
09:1309:52
Mentor 3 M
Tomasz Muszyński
4.51
Cerna Hora
09:4510:04
Aspen 5 28
Mariusz Grzywacz
3.34
Cerna Hora
09:1209:24
Alpha 5 26
Sylwester Serafin
52.42
Cerna Hora
09:4613:00
Delta 2 ML
Zbyszek Jagodziński
24.67
Cerna Hora
09:0810:31
Cayenne 4 M
Anna Piskozub
30.42
Cerna Hora
09:0211:30
Ikuma 21
Zbyszek B
9.71
Cerna Hora
11:3112:12
BGD BASE ML