Marek Samojeden
72.04
Gimba mnt.
07:2311:35
Aspen 4 28
Michał Piotrowski
63.07
Bassano
07:0211:54
Delta 2 ML
Rafał Kubica
46.65
Stranik
08:5610:48
Mystic 3 M
Przemysław Czerwiński
40.56
Podobin
08:4311:21
Mentor 5 L
Krzysztof Stanisławski
38.07
Le Cougulet
08:5111:59
Iota 26
Średniak
32.35
Kobala
09:4011:03
Ion 4 S
Tomasz Halka
30.60
Zawoja
08:4610:55
Mistral 7 XS
Wojciech Wojciechowski
30.14
Kobala
10:0411:21
Atis 3 L
Szymon Niemczyk
29.29
Stranik
08:3910:32
Chili 3 M
Szymon Kuhnert
26.07
Lijak
09:3213:46
Tequila 4 S
Michal Glinski
26.03
Stranik
08:5510:42
Summit XC4 L
Andrzej Trebenda
25.95
Skalnate Pleso
11:1712:23
TRITON 2 S
Ralf
25.59
Stranik
09:1510:43
Trango X-Race L
Krzychu Latawica
23.84
Le Cougulet
08:2811:04
Atlas L
Grzegorz Otręba
23.16
Kobala
10:2311:30
Dudek Nemo XX 25
Grzegorz Wierzba
20.83
Podobin
08:4309:45
Sigma 8 25
Mariusz Dawidczyk
17.69
pucki
13:4914:23
Apco Lift 40
Łukasz Janda
17.30
Zawoja
08:3909:40
Blacklight L
Tomasz Perczak
17.26
Podobin
08:3809:38
Rush 3 M
Hubert Gałowski
16.26
Lijak
10:2013:35
Epsilon 8 27
Dorota Borucka
14.39
Podobin
10:4612:04
Rook 2 S
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
14.01
Lijak
11:3913:24
Cayenne 4 M
Piotr Staszak
13.20
Skalnate Pleso
11:3413:16
Cayenne 4 S
Paweł Chrząszcz
13.02
Bagnes
08:4909:43
Queen S
Jerzy Gajda
11.94
Działy
07:4109:16
UP Trango XC 2 M
Marcin
11.80
Skalnate Pleso
11:3812:57
Atlas L
Łukasz Chalcarz
10.32
Podobin
08:4809:38
Montana 28
Tomasz Sermak
9.86
Żar
11:5612:47
Icepeak 7 Pro 23
Andrzej Januchta
9.23
Klonówka
08:4810:41
Cure L
Maciej Januchta
7.24
Klonówka
08:4610:43
Artik 2 27
Andrzej Kołodziejski
7.13
Cerna Hora
11:2712:22
Wasp S
Marcin Białobłocki
5.66
Mieroszów
06:4507:16
Carrera M
Paweł Lis
5.65
Klonówka
06:5410:36
Factor 2 L
Artur Starzec
4.41
Klonówka
12:0513:09
Mentor 4 S
Monika Mysliwiec
4.21
Mszana S
07:4609:13
Mentor 2 Xs
Jakub Mendys
4.16
Mszana S
07:2408:12
Optic 26
Alicja Siermantowska
3.96
Żar
11:3112:27
Mentor 2 Xs
Rafał Kwaśniewski
3.32
Michałków
11:0111:12
BGD BASE ML
Jakub Mendys
3.20
Mszana S
08:4509:32
Optic 26
Rafał Kwaśniewski
2.96
Michałków
11:1811:25
BGD BASE ML
Bartosz Grochowina
2.89
Klonówka
09:0709:35
Arcus 6 26
Piotr Gorczyca
2.70
Borowa
11:2611:43
Pioneer3 L
Rafał Kwaśniewski
2.35
Michałków
09:3509:43
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
2.33
Michałków
11:3411:39
BGD BASE ML
Norbert Wietecha
2.31
Mszana S
08:1109:07
Tequila 4 M
Władysław Wrzecionko
2.30
Stranik
10:4711:01
Pasat 2 M
Piotr Gorczyca
2.29
Borowa
10:4110:46
Pioneer3 L
Rafał Kwaśniewski
2.18
Michałków
09:2109:30
BGD BASE ML
Norbert Wietecha
2.00
Mszana S
07:2607:50
Tequila 4 M
Adam Płóciennik
1.49
Żar
12:3312:39
Mentor 4 L