Marcin Białobłocki
7.43
Klin (Andrzejówka)
06:0507:14
Duett M
Marcin Białobłocki
22.29
Klin (Andrzejówka)
08:0909:36
Carrera M
Maciej Pigulski
75.09
Klin (Andrzejówka)
07:5711:40
Sigma 10 23
Maciej Baran
27.75
Col Rodella
08:2210:05
Sigma 10 25
Kuchta Jarosław
14.23
Klin (Andrzejówka)
06:5108:34
Evolution X 25
Krzysztof Syrek
2.14
Asterton Longmynd
10:1910:29
CHILI 4 S
Krzysztof Obloza
14.96
Asterton Longmynd
10:0613:16
Epsilon 8 29
Krzysztof Martyna
12.81
Mała Kopa
09:2410:38
King M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
74.69
Klin (Andrzejówka)
08:0411:48
Cayenne 5 XS
Krzysztof Łomonkiewicz
8.00
Borsk
08:1808:46
BiGolden 4 42
Krzysztof Łakomicki
4.46
Borsk
08:2708:49
Cyber 4 M
Krzysztof Gaik
37.18
Klin (Andrzejówka)
07:5509:19
Chili 3 M
Krzycha
135.68
Borsk
08:0612:48
King L
Konrad Wybult
1.55
Borowa
12:1512:22
Epsilon 7 28
Konrad Wybult
1.53
Borowa
12:5112:55
Epsilon 7 28
Konrad Wybult
2.31
Borowa
10:3710:45
Epsilon 7 28
Kasia Zwierzyńska
9.33
Bagnes
10:1011:38
karol
7.29
Śnieżnica
11:3112:37
Nyos RS L
Jeż Leszek
1.83
Łęki Kościelne
09:3709:42
Optic 26
Jeż Leszek
2.67
Łęki Kościelne
11:0211:11
Optic 26
Jakub Socha
11.22
Klin (Andrzejówka)
09:5911:08
Mantra 6 MS
Jakub Mendys
4.08
Łęki Kościelne
10:2110:38
Optic 26
Jakub Mendys
2.77
Łęki Kościelne
08:4408:56
Optic 26
Jakub Mendys
3.65
Łęki Kościelne
11:5312:07
Optic 26
Jacek Zakrzewski
33.99
Col Rodella
08:1510:32
Iota 2 27
Jacek Ślusarczyk
39.60
Bassano
08:4812:05
Chili 3 M
Jacek Respondek
2.04
Łęki Kościelne
10:4210:53
Infinity 3 M
Jacek Miłowski
59.81
Klin (Andrzejówka)
09:5012:56
Cure ML
Jacek Miłowski
14.49
Klin (Andrzejówka)
07:1408:30
Cure ML
Iwo Banaś
40.27
Monte Panarotta
09:0211:35
Iota 2 23
Ireneusz Wasilewski
20.42
Col Rodella
08:1609:41
BGD BASE L
Igor Popik
23.45
Łęki Kościelne
09:5812:05
Summit XC4 M
Igor Popik
5.22
Łęki Kościelne
08:2608:50
Summit XC4 M
Grzegorz Piechuła
24.50
Costalunga
09:4612:18
Iota 30
Grzegorz Pawłowski
6.10
Klin (Andrzejówka)
06:4308:08
Vega 5 M
Grzegorz Hali
27.62
Klin (Andrzejówka)
07:2909:35
Chili 3 M
Dorota Borucka
4.24
Śnieżnica
13:5214:28
Rook 2 S
Bogdan Leja
21.20
Klin (Andrzejówka)
06:5510:32
Carrera L
Bartłomiej Borek
7.89
Szczebel
11:5712:44
Atlas M
Bartłomiej Borek
7.14
Śnieżnica
09:3710:12
Atlas M
Artur Śliwa
31.45
Costalunga
09:4114:24
Iota 2 25
Artur Leskiewicz
15.15
Asterton Longmynd
11:0213:03
Carrera S
Andrzej Kołodziejski
8.02
Mała Kopa
09:3210:04
Wasp S