Krzycha
135.68
Borsk
08:0612:48
King L
pansabina
129.34
Borsk
07:4412:52
Sigma 10 25
Wojtek Bykowski
129.19
Borsk
07:2412:41
Mantra 6 ML
Tomasz Wesołowski
128.42
Borsk
07:5912:28
Artik 3 27
Święty
128.33
Borsk
07:3411:54
Nexus S
Przemysław Potocki
125.78
Borsk
08:4312:34
Queen 2 MS
Roman Augustynowicz
108.39
Borsk
08:5312:49
Cayenne 5 M
Marek Miłowski
75.92
Klin (Andrzejówka)
07:2212:41
Delta 3 ML
Paweł Wysocki (szybki)
75.53
Klin (Andrzejówka)
09:4613:32
Sigma 8 27
Maciej Pigulski
75.09
Klin (Andrzejówka)
07:5711:40
Sigma 10 23
KRZYSZTOF MAKOWSKI
74.69
Klin (Andrzejówka)
08:0411:48
Cayenne 5 XS
Pawlos
71.88
Klin (Andrzejówka)
07:4211:05
CHILI 4 XS
Mariusz Strzelczyk
71.84
Klin (Andrzejówka)
07:2310:38
CHILI 4 M
Tomek Machałowski
67.71
Col Rodella
07:5711:38
King S
Marcin Gorayski
63.45
Bassano
08:4612:58
Venus SC L
Jacek Miłowski
59.81
Klin (Andrzejówka)
09:5012:56
Cure ML
Marek Bader
59.23
Bassano
08:4412:34
Rush 4 L
Sławek Kędziak
58.05
Col Rodella
08:4813:13
Aspen 5 24
Mariusz Cybiak
57.62
Bassano
08:4013:48
Mentor 4 M
Ralf
51.05
Col Rodella
07:5411:54
Trango X-Race L
Michał Dudziński
50.24
Col Rodella
08:4611:09
King S
Michal Glinski
42.89
Costalunga
09:4313:26
Summit XC4 L
Iwo Banaś
40.27
Monte Panarotta
09:0211:35
Iota 2 23
Jacek Ślusarczyk
39.60
Bassano
08:4812:05
Chili 3 M
Michał Marzec
38.45
Monte Panarotta
09:0811:35
Base Light ML
Krzysztof Gaik
37.18
Klin (Andrzejówka)
07:5509:19
Chili 3 M
Jacek Zakrzewski
33.99
Col Rodella
08:1510:32
Iota 2 27
Michal Radzicki
31.78
Monte Panarotta
09:0411:38
Queen 2 MS
Artur Śliwa
31.45
Costalunga
09:4114:24
Iota 2 25
Piotr Musiał
28.41
Bassano
10:4113:20
Ion 4 M
Maciej Baran
27.75
Col Rodella
08:2210:05
Sigma 10 25
Grzegorz Hali
27.62
Klin (Andrzejówka)
07:2909:35
Chili 3 M
Sebastian Zowada
24.89
Klin (Andrzejówka)
08:5410:06
Delta 2 L
Mariusz Karaban
24.84
Col Rodella
09:4711:45
Mentor 4 M
Sławomir Ratka
24.76
Monte Panarotta
09:0610:27
Alpina 2 L
Grzegorz Piechuła
24.50
Costalunga
09:4612:18
Iota 30
Igor Popik
23.45
Łęki Kościelne
09:5812:05
Summit XC4 M
Marcin Białobłocki
22.29
Klin (Andrzejówka)
08:0909:36
Carrera M
Piotr Góźdź
22.21
Łęki Kościelne
09:4012:28
Colt 2 30
Bogdan Leja
21.20
Klin (Andrzejówka)
06:5510:32
Carrera L
Ireneusz Wasilewski
20.42
Col Rodella
08:1609:41
BGD BASE L
Michal Pach
20.28
Costalunga
09:3211:46
Epsilon 8 27
Mirek Olkowicz
17.61
Klin (Andrzejówka)
06:4608:23
Mentor 3 M
Paweł Wysocki (szybki)
17.19
Klin (Andrzejówka)
06:0308:17
Cure ML
Robert Osiński
16.08
Inowrocław
14:1814:43
Nucleon 27
Mirek Olkowicz
15.39
Klin (Andrzejówka)
09:4311:05
Mentor 3 M
Artur Leskiewicz
15.15
Asterton Longmynd
11:0213:03
Carrera S
Krzysztof Obloza
14.96
Asterton Longmynd
10:0613:16
Epsilon 8 29
Tomasz Muszyński
14.73
Klin (Andrzejówka)
07:2309:13
Aspen 5 28
Jacek Miłowski
14.49
Klin (Andrzejówka)
07:1408:30
Cure ML