Wojtek Bykowski
129.19
Borsk
07:2412:41
Mantra 6 ML
Waldemar Laskowski
2.44
Chełm (Grybów)
10:3010:50
Hook 4 25
Urszula Chodorow
2.77
Łęki Kościelne
08:4608:53
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.34
Łęki Kościelne
11:2411:29
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.02
Łęki Kościelne
10:1610:22
Dudek Nemo XX 23
Tomek Machałowski
67.71
Col Rodella
07:5711:38
King S
Tomasz Wesołowski
128.42
Borsk
07:5912:28
Artik 3 27
Tomasz Muszyński
2.82
Klin (Andrzejówka)
10:2210:36
Aspen 5 28
Tomasz Muszyński
14.73
Klin (Andrzejówka)
07:2309:13
Aspen 5 28
Tomasz Bojanowski
12.89
Borsk
08:3309:33
Optic 24
Święty
128.33
Borsk
07:3411:54
Nexus S
Stork X
6.49
Klin (Andrzejówka)
07:1908:00
Mentor 4 M
Stork X
6.81
Klin (Andrzejówka)
09:0310:27
Mentor 4 M
Sławomir Ratka
24.76
Monte Panarotta
09:0610:27
Alpina 2 L
Sławek Kędziak
58.05
Col Rodella
08:4813:13
Aspen 5 24
Sebastian Zowada
24.89
Klin (Andrzejówka)
08:5410:06
Delta 2 L
Seba
4.93
Piła
09:4210:13
Chili 3 M
Seba
5.41
Piła
08:3208:54
Chili 3 M
RomekS
7.14
Skrzyczne
07:4708:13
Optic 28
Roman Augustynowicz
108.39
Borsk
08:5312:49
Cayenne 5 M
Robert Osiński
16.08
Inowrocław
14:1814:43
Nucleon 27
Ralf
51.05
Col Rodella
07:5411:54
Trango X-Race L
Przemysław Potocki
125.78
Borsk
08:4312:34
Queen 2 MS
Piotr Musiał
28.41
Bassano
10:4113:20
Ion 4 M
Piotr Góźdź
22.21
Łęki Kościelne
09:4012:28
Colt 2 30
Pawlos
71.88
Klin (Andrzejówka)
07:4211:05
CHILI 4 XS
Paweł Wysocki (szybki)
75.53
Klin (Andrzejówka)
09:4613:32
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
17.19
Klin (Andrzejówka)
06:0308:17
Cure ML
Paweł Maczel
3.65
Wolowa Góra
09:2509:45
Epsilon 6 28
pansabina
129.34
Borsk
07:4412:52
Sigma 10 25
Mirek Olkowicz
15.39
Klin (Andrzejówka)
09:4311:05
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
17.61
Klin (Andrzejówka)
06:4608:23
Mentor 3 M
Michał Skalniak
5.54
Śnieżnica
10:3611:03
Mistral 6 26
Michal Radzicki
31.78
Monte Panarotta
09:0411:38
Queen 2 MS
Michal Pach
20.28
Costalunga
09:3211:46
Epsilon 8 27
Michał Marzec
38.45
Monte Panarotta
09:0811:35
Base Light ML
Michal Glinski
42.89
Costalunga
09:4313:26
Summit XC4 L
Michał Dudziński
50.24
Col Rodella
08:4611:09
King S
Mateusz Petrów
13.28
Klin (Andrzejówka)
08:0810:10
Ikuma 27
Mariusz Strzelczyk
71.84
Klin (Andrzejówka)
07:2310:38
CHILI 4 M
Mariusz Karaban
24.84
Col Rodella
09:4711:45
Mentor 4 M
Mariusz Grzywacz
7.38
Klin (Andrzejówka)
07:4310:09
Alpha 5 26
Mariusz Dawidczyk
4.83
Borsk
10:0410:15
Buzz Z3 L
Mariusz Dawidczyk
6.27
Borsk
11:0211:27
Buzz Z3 L
Mariusz Cybiak
57.62
Bassano
08:4013:48
Mentor 4 M
Marek Miłowski
75.92
Klin (Andrzejówka)
07:2212:41
Delta 3 ML
Marek Bader
59.23
Bassano
08:4412:34
Rush 4 L
Marcin Kawula
9.75
Col Rodella
08:2709:14
BGD BASE ML
Marcin Gorayski
63.45
Bassano
08:4612:58
Venus SC L
Marcin Domoń
2.45
Javorovy
13:5614:04
U Fly S