Kasia Zwierzyńska
9.33
Bagnes
10:1011:38
Andrzej Kołodziejski
8.02
Mała Kopa
09:3210:04
Wasp S
Marcin Gorayski
63.45
Bassano
08:4612:58
Venus SC L
Grzegorz Pawłowski
6.10
Klin (Andrzejówka)
06:4308:08
Vega 5 M
Marcin Domoń
2.45
Javorovy
13:5614:04
U Fly S
Ralf
51.05
Col Rodella
07:5411:54
Trango X-Race L
Igor Popik
5.22
Łęki Kościelne
08:2608:50
Summit XC4 M
Igor Popik
23.45
Łęki Kościelne
09:5812:05
Summit XC4 M
Michal Glinski
42.89
Costalunga
09:4313:26
Summit XC4 L
Paweł Wysocki (szybki)
75.53
Klin (Andrzejówka)
09:4613:32
Sigma 8 27
pansabina
129.34
Borsk
07:4412:52
Sigma 10 25
Maciej Baran
27.75
Col Rodella
08:2210:05
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
75.09
Klin (Andrzejówka)
07:5711:40
Sigma 10 23
Marek Bader
59.23
Bassano
08:4412:34
Rush 4 L
Dorota Borucka
4.24
Śnieżnica
13:5214:28
Rook 2 S
Przemysław Potocki
125.78
Borsk
08:4312:34
Queen 2 MS
Michal Radzicki
31.78
Monte Panarotta
09:0411:38
Queen 2 MS
RomekS
7.14
Skrzyczne
07:4708:13
Optic 28
Jakub Mendys
3.65
Łęki Kościelne
11:5312:07
Optic 26
Jeż Leszek
2.67
Łęki Kościelne
11:0211:11
Optic 26
Jakub Mendys
4.08
Łęki Kościelne
10:2110:38
Optic 26
Jakub Mendys
2.77
Łęki Kościelne
08:4408:56
Optic 26
Jeż Leszek
1.83
Łęki Kościelne
09:3709:42
Optic 26
Tomasz Bojanowski
12.89
Borsk
08:3309:33
Optic 24
karol
7.29
Śnieżnica
11:3112:37
Nyos RS L
Robert Osiński
16.08
Inowrocław
14:1814:43
Nucleon 27
Święty
128.33
Borsk
07:3411:54
Nexus S
Michał Skalniak
5.54
Śnieżnica
10:3611:03
Mistral 6 26
Mariusz Cybiak
57.62
Bassano
08:4013:48
Mentor 4 M
Stork X
6.49
Klin (Andrzejówka)
07:1908:00
Mentor 4 M
Stork X
6.81
Klin (Andrzejówka)
09:0310:27
Mentor 4 M
Mariusz Karaban
24.84
Col Rodella
09:4711:45
Mentor 4 M
Mirek Olkowicz
17.61
Klin (Andrzejówka)
06:4608:23
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
15.39
Klin (Andrzejówka)
09:4311:05
Mentor 3 M
Jakub Socha
11.22
Klin (Andrzejówka)
09:5911:08
Mantra 6 MS
Wojtek Bykowski
129.19
Borsk
07:2412:41
Mantra 6 ML
Michał Dudziński
50.24
Col Rodella
08:4611:09
King S
Tomek Machałowski
67.71
Col Rodella
07:5711:38
King S
Krzysztof Martyna
12.81
Mała Kopa
09:2410:38
King M
Krzycha
135.68
Borsk
08:0612:48
King L
Grzegorz Piechuła
24.50
Costalunga
09:4612:18
Iota 30
Jacek Zakrzewski
33.99
Col Rodella
08:1510:32
Iota 2 27
Artur Śliwa
31.45
Costalunga
09:4114:24
Iota 2 25
Iwo Banaś
40.27
Monte Panarotta
09:0211:35
Iota 2 23
Piotr Musiał
28.41
Bassano
10:4113:20
Ion 4 M
Jacek Respondek
2.04
Łęki Kościelne
10:4210:53
Infinity 3 M
Mateusz Petrów
13.28
Klin (Andrzejówka)
08:0810:10
Ikuma 27
Waldemar Laskowski
2.44
Chełm (Grybów)
10:3010:50
Hook 4 25
Kuchta Jarosław
14.23
Klin (Andrzejówka)
06:5108:34
Evolution X 25
Krzysztof Obloza
14.96
Asterton Longmynd
10:0613:16
Epsilon 8 29