Marcin Białobłocki
32.96
Mieroszów
07:1310:25
Carrera M
Bogdan Kozłowski
8.29
Mieroszów
12:2513:57
Golden 3 30
Mariusz Grzywacz
3.70
Mieroszów
08:1408:43
Alpha 5 26
Łukasz Serafin
5.34
Mieroszów
12:0813:00
Summit XC3 S
MR
8.36
Mieroszów
08:1709:20
Ikuma 27
Kaśka G.
7.91
Mieroszów
12:0014:32
Epic S
Stork X
1.21
Mieroszów
08:2808:43
Mentor 4 M
Grzegorz Hali
16.84
Mieroszów
08:3109:55
Chili 3 M
Wojtek Majewski
14.79
Mieroszów
08:5309:51
Atlas M
Stork X
0.90
Mieroszów
11:1911:39
Mentor 4 M
Stork X
6.75
Mieroszów
09:0509:34
Mentor 4 M
Bogdan Kozłowski
1.66
Mieroszów
09:0509:22
Golden 3 30
Mariusz Grzywacz
1.39
Mieroszów
09:0609:25
Alpha 5 26
Maciek Zalewski
18.43
Mieroszów
10:4812:03
Rook 2 MS
Bogdan Kozłowski
5.93
Mieroszów
10:4811:46
Golden 3 30
Kaśka G.
10.52
Mieroszów
09:3411:05
Epic S
Delfin
3.98
Mieroszów
09:3610:14
Epsilon 7 28
Sławek Gut
10.09
Mieroszów
09:4811:10
Artik L
Sebastian Zowada
10.33
Mieroszów
09:4910:55
Delta 2 L
Jacek Miłowski
22.79
Mieroszów
10:4712:23
Cure ML
Grzegorz Hali
20.96
Mieroszów
10:4213:14
Chili 3 M
Krzysztof Martyna
10.83
Mieroszów
10:2711:11
King M
Ralf
22.98
Marmolada
11:3012:45
Trango X-Race L
Marcin Pawłowski
5.47
Lubiechów Dolny
08:0910:29
Rook M
Marcin Chorzępa
16.94
Lubiechów Dolny
07:5010:40
Delta 2 MS
Marcin Gorayski
41.94
Lokomotive
08:4111:16
Venus SC L
Mariusz Cybiak
25.43
Lokomotive
08:5310:12
Mentor 4 M
Szymon Struś
3.91
Lendak
08:2209:15
Mentor 4 S
Jan Struś
5.19
Lendak
07:2108:38
Mentor 4 M
Michał Skalniak
3.33
Lendak
08:1008:44
Mistral 6 26
Łukasz Olszewski
2.18
Lendak
08:1108:44
Pluto 2 M
Marcin Kalamat
18.20
Lendak
08:1809:37
XCRacer M
Kamil Stępień
8.13
Kössen
10:0511:57
Mentor 4 M
Jacek Streich
1.94
Kamenicky hrad
09:0010:00
Mentor 3 L
Łukasz Soboń
2.18
Janowiec
11:3911:54
Golden 3 26
Jaroslaw Zygmunt Wieczorek
139.64
Iquique
17:2823:49
Trango X-Race S/M
Sławomir Wysocki
2.70
Ħal Għargħur
08:2510:15
Iota 26
Mariusz Bartyzel
6.65
Fajsławice
08:1209:14
Rook 2 MS
Paweł Dołomisiewicz
4.98
Fajsławice
08:5109:15
Nova Ion 3 S
Piotr Garbarz
9.81
Działy
09:1211:02
Sigma 8 27
Monika Mysliwiec
4.84
Działy
09:5810:57
Mentor 2 Xs
Marcin Ząbek
7.47
Działy
10:0511:11
BGD BASE M
Bogusław Kruczek
3.43
Działy
10:3511:10
Elan 2 26
Norbert Wietecha
2.51
Działy
10:3010:58
Tequila 4 M
Piotr Assmann
11.79
Działy
09:5111:06
Rook 2 MS
Bogusław Kruczek
3.64
Działy
12:5413:18
Elan 2 26
Jerzy Gajda
9.38
Działy
09:1510:39
UP Trango XC 2 M
Łukasz Janda
3.81
Ćwilin
12:3112:39
Blacklight L
Michał Marzec
4.17
Col Rodella
08:1209:10
Base Light ML
Sławomir Ratka
4.39
Col Rodella
08:1108:37
Punk L