Michał Mildner
2.40
Stranik
12:0012:09
Cayenne 3 S
Michał Marzec
15.16
Col Rodella
09:5610:57
Base Light ML
Michał Marzec
4.17
Col Rodella
08:1209:10
Base Light ML
Michal Glinski
14.90
Bassano
08:2909:36
Summit XC4 L
Mariusz Grzywacz
8.96
Mieroszów
10:1310:52
Alpha 5 26
Mariusz Grzywacz
1.39
Mieroszów
09:0609:25
Alpha 5 26
Mariusz Grzywacz
3.70
Mieroszów
08:1408:43
Alpha 5 26
Mariusz Cybiak
25.43
Lokomotive
08:5310:12
Mentor 4 M
Mariusz Bartyzel
6.65
Fajsławice
08:1209:14
Rook 2 MS
Marek Miłowski
28.41
Mieroszów
10:1712:29
Delta 3 ML
Marek Miłowski
24.94
Mieroszów
07:3509:42
Delta 3 ML
Marek Kwasecki
6.55
Żar
09:1910:09
Iota 2 25
Marek Furman
3.94
Stranik
09:2109:49
Aspen 4 26
Marcin Żuwała
8.22
Babia Góra
10:1810:39
Crossalps 26.5
Marcin Ząbek
7.47
Działy
10:0511:11
BGD BASE M
Marcin Pawłowski
5.47
Lubiechów Dolny
08:0910:29
Rook M
Marcin Kalamat
18.20
Lendak
08:1809:37
XCRacer M
Marcin Gorayski
41.94
Lokomotive
08:4111:16
Venus SC L
Marcin Duszyński
1.43
Monreale
12:3612:40
Artik 3 25
Marcin Domoń
2.04
Stranik
09:2109:26
U Fly S
Marcin Domoń
2.04
Stranik
11:2211:27
U Fly S
Marcin Domoń
2.83
Stranik
13:3413:49
U Fly S
Marcin Chorzępa
16.94
Lubiechów Dolny
07:5010:40
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
32.96
Mieroszów
07:1310:25
Carrera M
Maciek Zalewski
18.43
Mieroszów
10:4812:03
Rook 2 MS
Maciek Zalewski
22.88
Mieroszów
07:5110:01
Rook 2 MS
Maciej Gąsiorek
20.22
Żar
09:1911:24
UP Trango XC 3 S/M
Łukasz Soboń
2.18
Janowiec
11:3911:54
Golden 3 26
Łukasz Serafin
5.34
Mieroszów
12:0813:00
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
25.38
Mieroszów
07:2110:26
Summit XC3 S
Łukasz Olszewski
2.18
Lendak
08:1108:44
Pluto 2 M
Łukasz Janda
6.23
Podobin
09:0209:37
Blacklight L
Łukasz Janda
3.81
Ćwilin
12:3112:39
Blacklight L
Krzysztof Matuszyk
9.50
Algodonales
10:0812:21
Iota 2 29
Krzysztof Martyna
10.83
Mieroszów
10:2711:11
King M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
32.37
Mieroszów
07:5810:25
Cayenne 5 XS
Krzychu Latawica
2.48
Żar
10:1110:27
Atlas L
Kaśka G.
10.52
Mieroszów
09:3411:05
Epic S
Kaśka G.
7.91
Mieroszów
12:0014:32
Epic S
Kamil Stępień
8.13
Kössen
10:0511:57
Mentor 4 M
juras rapjur
15.16
Mieroszów
08:0809:38
Mentor 5 M
Joanna Kocot
2.32
Pińczów
10:3010:46
Explorer XS
Jerzy Gajda
9.38
Działy
09:1510:39
UP Trango XC 2 M
Jaroslaw Zygmunt Wieczorek
139.64
Iquique
17:2823:49
Trango X-Race S/M
Jarosław Janus
17.57
Stranik
08:5511:06
Boomerang 11 M
Jan Struś
5.19
Lendak
07:2108:38
Mentor 4 M
Jacek Streich
1.94
Kamenicky hrad
09:0010:00
Mentor 3 L
Jacek Ślusarczyk
7.95
Bassano
08:4309:18
Chili 3 M
Jacek Miłowski
22.79
Mieroszów
10:4712:23
Cure ML
Jacek Miłowski
27.05
Mieroszów
07:4310:03
Cure ML