Marcin Kalamat
18.20
Lendak
08:1809:37
XCRacer M
Michal Radzicki
4.39
Col Rodella
07:3108:21
Wild 23
Dariusz Culak
3.01
Bezmiechowa
12:4013:08
Volt 2 M
Dariusz Culak
2.66
Bezmiechowa
12:2012:37
Volt 2 M
Dariusz Culak
4.15
Bezmiechowa
13:3214:08
Volt 2 M
Przemysław Kwolek
6.68
Roztoki
08:0608:45
Vita M
Marcin Gorayski
41.94
Lokomotive
08:4111:16
Venus SC L
Maciej Gąsiorek
20.22
Żar
09:1911:24
UP Trango XC 3 S/M
Jerzy Gajda
9.38
Działy
09:1510:39
UP Trango XC 2 M
Marcin Domoń
2.04
Stranik
11:2211:27
U Fly S
Marcin Domoń
2.83
Stranik
13:3413:49
U Fly S
Marcin Domoń
2.04
Stranik
09:2109:26
U Fly S
Mietek Grochmal
4.71
Mszana S
13:2814:13
TRITON 2 L
Jaroslaw Zygmunt Wieczorek
139.64
Iquique
17:2823:49
Trango X-Race S/M
Ralf
18.25
Col Rodella
09:3210:43
Trango X-Race L
Ralf
22.98
Marmolada
11:3012:45
Trango X-Race L
Norbert Wietecha
2.51
Działy
10:3010:58
Tequila 4 M
Michal Glinski
14.90
Bassano
08:2909:36
Summit XC4 L
Łukasz Serafin
25.38
Mieroszów
07:2110:26
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
5.34
Mieroszów
12:0813:00
Summit XC3 S
Michał Szmyt
3.69
Mieroszów
07:5309:16
Sigma 8 27
Piotr Garbarz
9.81
Działy
09:1211:02
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
28.79
Mieroszów
08:1010:24
Sigma 8 27
Michal Radzicki
20.29
Col Rodella
10:1111:21
Sector S
Marcin Pawłowski
5.47
Lubiechów Dolny
08:0910:29
Rook M
Maciek Zalewski
22.88
Mieroszów
07:5110:01
Rook 2 MS
Piotr Assmann
11.79
Działy
09:5111:06
Rook 2 MS
Mariusz Bartyzel
6.65
Fajsławice
08:1209:14
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.43
Mszana S
13:1413:53
Rook 2 MS
Maciek Zalewski
18.43
Mieroszów
10:4812:03
Rook 2 MS
Piotr Assmann
1.43
Mszana S
06:4306:53
Rook 2 MS
Piotr Świderski
1.82
Mszana S
08:2308:49
Rook 2 MS
Waldemar Wójcik
2.97
Bezmiechowa
12:2012:51
Rise 3 S
Waldemar Wójcik
3.05
Bezmiechowa
10:5712:51
Rise 3 S
Sławomir Ratka
4.39
Col Rodella
08:1108:37
Punk L
Łukasz Olszewski
2.18
Lendak
08:1108:44
Pluto 2 M
Anna Bysiecka
2.82
Żar
11:2611:41
Pioneer S
Anna Bysiecka
2.26
Żar
09:5410:10
Pioneer S
RomekS
2.53
Odry
10:4212:02
Optic 28
Paweł Dołomisiewicz
4.98
Fajsławice
08:5109:15
Nova Ion 3 S
Darek Miękuszewski
7.46
Stranik
10:1711:06
Mystic 3 ML
Rafał Kubica
38.50
Stranik
09:0011:07
Mystic 3 M
Tomasz Halka
11.07
Zawoja
10:4711:42
Mistral 7 XS
Michał Skalniak
3.33
Lendak
08:1008:44
Mistral 6 26
Tomasz Fortuna
25.10
Col Rodella
08:1310:54
Mentor 5 M
juras rapjur
15.16
Mieroszów
08:0809:38
Mentor 5 M
Szymon Struś
3.91
Lendak
08:2209:15
Mentor 4 S
Stork X
6.75
Mieroszów
09:0509:34
Mentor 4 M
Kamil Stępień
8.13
Kössen
10:0511:57
Mentor 4 M
Stork X
0.90
Mieroszów
11:1911:39
Mentor 4 M