Łukasz Prokop
247.85
Patu
07:4417:33
Iota 2 25
Iwo Banaś
6.50
Lendak
07:5408:35
Iota 2 23
Iwo Banaś
4.31
Lendak
08:5909:48
Iota 2 23
Iwo Banaś
6.49
Lendak
10:0111:09
Iota 2 23
Jacek Respondek
2.34
Łęki Kościelne
09:5110:00
Infinity 3 M
Tomasz Sermak
16.06
Żar
08:5311:24
Icepeak 7 Pro 23
Krzysztof Mazur
1.32
Podobin
11:1911:25
Icepeak 7 Pro 23
Krzysztof Cieślinski
5.31
Nowe Marzy
09:0310:13
Hook 4 27
Waldemar Laskowski
5.85
Mszana S
09:4711:34
Hook 4 25
Damian Grocholski
3.05
Żar
10:2110:58
Golden 4 28
Damian Grocholski
1.28
Żar
08:3208:36
Golden 4 28
Jacek Antecki
1.63
Żar
09:5510:02
Golden 4 26
Wojciech Dreszler
5.61
Nowe Marzy
09:1311:28
Golden 3 28
Krzysiek Święcicki
1.70
Żar
10:4410:49
Falcon 2009 27
Paweł Lis
3.62
Lendak
11:4413:16
Factor 2 L
Tomasz Pyś
2.29
Lendak
08:4809:49
Epsilon 8 27
Bogusław Kruczek
5.45
Mszana S
10:5111:38
Elan 2 26
Michał Rdk
14.91
Bassano
07:4511:55
Dudek Nemo XX 28
Urszula Marciniak
8.50
Meduno - Monte Valinis
11:2012:26
Dudek Nemo XX 25
Urszula Chodorow
2.45
Łęki Kościelne
08:5409:02
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.50
Łęki Kościelne
08:3508:44
Dudek Nemo XX 23
Marek Miłowski
23.82
Col Rodella
08:3011:39
Delta 3 ML
Marcin G.
45.61
Norma - Latina
09:5112:53
Delta 2 MS
Ryszard Jakiel
18.28
Col Rodella
09:2511:50
Delta 2 ML
Michal Radzicki
2.06
Żar
08:1908:24
Cure ML
Michal Radzicki
8.49
Żar
10:5812:45
Cure ML
Jacek Miłowski
25.32
Col Rodella
08:4611:21
Cure ML
Sławomir Wysocki
5.27
Łęki Kościelne
09:1209:23
CHILI 4 XS
Piotr Krezymon
7.45
Nowe Marzy
10:2712:36
CHILI 4 XS
Krzysztof Syrek
2.21
El Palomaret
07:3207:43
CHILI 4 S
Sebastian Treter
4.79
Lendak
07:3908:11
Chili 3 S
Seba
7.85
Nowe Marzy
08:5011:03
Chili 3 M
Pawel Bedynski
28.95
Costalunga
08:1611:23
Cayenne 5 M
Andrzej Chorab
11.15
Nowe Marzy
09:0910:07
Cayenne 4 XL
GRZERO
22.82
Podobin
10:5112:24
Cayenne 4 M
GRZERO
4.08
Ćwilin
07:2707:47
Cayenne 4 M
Marcin Białobłocki
31.62
Col Rodella
08:3112:57
Carrera M
Marcin Szczęsny
11.39
Nowe Marzy
08:4712:00
Buzz Z5 L
Mariusz Dawidczyk
6.87
Nowe Marzy
09:3410:31
Buzz Z3 L
Mariusz Dawidczyk
2.87
Nowe Marzy
12:2212:42
Buzz Z3 L
Krzysztof Dudziński
38.71
Zakopane
12:2513:30
Buran Reflex L
Marcin Ząbek
6.75
Mszana S
09:3811:41
BGD BASE M
Bartłomiej Borek
1.26
Grunwald (Wsołowa)
09:3609:40
Atlas M
Robert Roko
8.27
Lendak
10:5513:04
Atlas 2 L
Marek Samojeden
7.31
Gimba mnt.
09:3111:59
Aspen 4 28
Robert Wincencik
6.88
Nowe Marzy
09:1110:50
Aspen 4 26
Piotr Katarzyńczuk
23.78
Norma - Latina
09:3011:43
Arcus 7 28
Kamila Bomba
1.72
Norma - Latina
10:2410:30
Alpha 6 26
Kamila Bomba
5.43
Norma - Latina
09:2910:01
Alpha 6 26
Magdalena Gracek
5.28
Norma - Latina
09:1310:27
Alpha 6 26