Tomasz Halka
1.43
Żar
09:5810:03
Mistral 7 XS
Tomasz Sermak
38.20
Żar
10:4312:40
Icepeak 7 Pro 23
Górski Jacek
38.16
Żar
10:5312:58
Guru L
Tomasz Halka
16.28
Żar
12:0513:28
Mistral 7 XS
Jakub Bączkowski
1.97
Wapno
11:4512:52
Summit Xc 2 S
Krzysztof Drzycimski
3.93
Starogród
08:3409:45
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
6.09
Starogród
10:1110:26
Poison 3 Xl
Filip
9.20
Śnieżnica
10:5111:29
Buzz Z5 ML
Dariusz Chrobak
109.78
Śnieżnica
08:3514:49
XCRacer M
Bartłomiej Galanty
26.99
Śnieżnica
10:5512:27
Mantra 3 S
GRZERO
23.70
Śnieżnica
10:4412:32
Cayenne 4 M
Mateusz Siatka
38.74
Śnieżnica
10:2812:16
Alpina 2 L
Łukasz Janda
14.42
Skrzyczne
10:0911:57
Blacklight L
Marek Furman
4.84
Skrzyczne
10:4811:18
Aspen 4 26
Seba
21.66
Skrzyczne
10:4412:05
Carrera L
Michał Mildner
15.20
Skrzyczne
10:2911:24
Cayenne 3 S
Jarosław Warzecha
4.83
Skrzyczne
10:4711:20
Cayenne 4 M
speedstop
1.77
Ruthin
15:5116:39
Tequila 2 L
speedstop
1.11
Ruthin
16:4917:01
Tequila 2 L
speedstop
2.17
Ruthin
14:2315:20
Tequila 2 L
speedstop
1.26
Ruthin
12:4412:49
Tequila 2 L
Zbyszek Deka
82.11
Rudnik
09:4513:49
Sigma 10 25
Dawid Król
97.92
Rudnik
08:5713:08
King M
Marcin Gorayski
125.22
Rudnik
09:1313:42
Venus SC L
Krzysztof Orłowski
76.60
Rudnik
09:3312:57
Trango X-Race L
Krzysztof Orłowski
76.60
Rudnik
09:3312:57
Trango X-Race L
Stork X
6.49
Rudnik
09:4110:42
Mentor 4 M
Paweł Wysocki (szybki)
7.41
Rudnik
11:2614:01
Sigma 8 27
Stork X
4.38
Rudnik
12:2413:17
Mentor 4 M
Mirek Olkowicz
7.96
Rudnik
12:4414:43
Mentor 3 M
Konrad Wybult
4.22
Rudnik
12:4713:51
Epsilon 7 28
Marcin Chorzępa
12.22
Lubiechów Dolny
08:5412:13
Delta 2 MS
Andrzej Kołodziejski
2.12
Kozakov
14:1214:36
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
1.53
Kozakov
12:1812:25
Wasp S
Artur Śliwa
16.40
Javorovy
09:5311:31
Xi 25
Łukasz Prokop
110.60
Fajsławice
09:1812:44
Iota 2 25
Tomasz Janikowski
135.24
Costalunga
10:0616:26
Trango X-Race M
Paweł Lis
2.06
Chełm (Grybów)
10:4210:57
Factor 2 L
Dawid Olszowy
2.00
Capolat
15:1215:31
Sprint 3 S
Dawid Olszowy
14.32
Capolat
15:4316:55
Sprint 3 S
Dawid Olszowy
2.00
Capolat
15:1215:31
Sprint S
Marcin Siekierski
13.79
Bassano
10:3211:20
Iota 28
Przemek Jakubczyk
31.94
Bassano
10:4413:08
Nyos RS M
Monika Mysliwiec
17.35
Bassano
12:3113:37
Mentor 2 Xs
Marcin
24.54
Bassano
11:0213:07
Mentor 5 L
Filip Porzucek
81.50
Bassano
09:3413:35
Rush 4 ML