Michał Kamiński
22.55
żagański
10:5612:42
Antea 2 L
Hubert Gałowski
12.53
Waldkirch
10:2012:49
Epsilon 8 27
Błażej
11.77
Valdobbiadene
11:4112:33
X-Alps 3 S
Iwo Banaś
31.20
Tenerife - Taucho
12:0414:45
Iota 2 23
Andrzej Binkowski
9.52
Świebodzice
14:3614:46
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
10.11
Świebodzice
13:5514:06
lotnia sztywna
Łukasz Chalcarz
4.25
Śnieżnica
13:2013:27
Montana 28
Seba
3.75
Skrzyczne
12:3012:42
Carrera L
Bogdan Jasiński
44.95
Romano D'ezzelino
11:1212:03
Omega 8 27
Łukasz Maszner
0.12
Nova Gorica
15:2315:24
Rook M
Mariusz Karaban
24.44
Monte Grappa
13:0914:45
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
11.76
Monte Grappa
12:1012:57
Mentor 4 M
Karol Prokorym
17.44
Monte Grappa
10:1711:12
Cayenne 5 XS
Joanna Kocot
10.45
Meduno - Monte Valinis
11:5312:37
Explorer XS
Arkadiusz Ślusarczyk
32.96
Meduno - Monte Valinis
11:1912:56
Meru M
Robert Dadak
17.83
Meduno - Monte Valinis
11:5913:00
Cayenne 4 M
Michał
12.33
Meduno - Monte Valinis
11:3112:40
Rook L
Kacper Kowalski
22.11
Marziele
13:1614:08
King L
Dawid Olszowy
4.30
Mała Czantoria
12:1012:45
Sprint 3 S
Rafał Orliński
3.28
Lijak
15:0715:18
Bright 5 28
Andrzej Paradowski
4.55
Lijak
12:2112:58
Bolero 6 L
Łukasz Maszner
4.12
Lijak
12:1213:04
Rook L
Adam Cholewski
6.40
Lijak
14:0115:16
Plus 28
Łukasz Maszner
3.37
Lijak
15:0615:20
Rook M
Rafał Orliński
3.56
Lijak
12:2712:42
Bright 5 28
Leszek Grzenkowicz
7.19
Lijak
14:2115:59
Hook 3 27
Rafał Orliński
5.82
Lijak
12:2713:20
Bright 5 28
Andrzej Paradowski
3.18
Lijak
15:0915:19
Bolero 6 L
Leszek Grzenkowicz
6.78
Lijak
11:5212:38
Hook 3 27
Adam Nikolin
6.65
Lijak
11:1513:17
Golden 4 26
Mikolaj Manolopulos
35.70
Liddington
10:0411:22
Arkadiusz Graf
2.93
Dębina
08:5209:14
Nemo 4 31
Jakub Rydel
48.02
Combe Gibbet
10:4612:28
Factor 2 S
Leszek Ziolkowski
141.12
Combe Gibbet
10:0614:40
Enzo 3 XL
Michał Kocot
5.43
Ciecień
12:0312:31
Iota 26
Piotr Świderski
0.98
Chełm (Grybów)
14:0314:06
Rook 2 MS
Waldemar Laskowski
8.00
Chełm (Grybów)
11:2713:08
Hook 4 25
Piotr Świderski
1.42
Chełm (Grybów)
13:0513:12
Rook 2 MS
Adam Grzech
33.90
Borowa
09:3311:41
Queen 2 ML
Łukasz Serafin
3.88
Borowa
11:3311:51
Summit XC3 S
Paweł Wysocki (szybki)
24.22
Borowa
11:0212:34
Delta 2 ML
Konrad Wybult
8.04
Borowa
10:5111:54
Epsilon 7 28
Krzysztof Łakomicki
15.07
Bobowo
13:3714:07
Apco Lift 42
hydraulik
9.37
Blackheath
00:5901:56
Rook 2 S
Grzegorz Dudka
73.92
Bassano
09:1314:22
Aspen 5 28
Tomasz Czepiel
2.81
Bassano
09:1209:42
Nemo XX 31
Błażej
24.95
Bassano
08:4910:22
X-Alps 3 S
Mariusz Wiśniowski
27.95
Bassano
09:1211:21
Enzo 3 S
Szymon Struś
21.90
Bassano
09:1110:27
Mentor 4 S
Marcin Duszyński
67.47
Bassano
08:4912:37
Cure M