zw
1.99
Mieroszów
13:1913:42
Knight MS
Zofia Radzicka
8.45
Stranik
11:4112:59
BGD BASE S
Zbyszek Jagodziński
23.54
Mieroszów
12:1414:07
Cayenne 4 M
Zbyszek Deka
27.02
Mieroszów
10:5514:04
Sigma 10 25
Zbigniew Chojnacki
3.65
Żar
11:3212:16
U Cross S
Wojciech Hobler
3.55
Borowa
10:4011:11
Alpha 5 23
Wojciech Hobler
1.75
Borowa
10:2210:29
Alpha 5 23
Wojciech Hobler
4.12
Borowa
11:2912:02
Alpha 5 23
Wojciech Hobler
1.74
Borowa
12:4212:47
Alpha 5 23
Wojciech Głowacki
6.32
Żar
11:5012:48
Tequila 4 M
Wojciech Dreszler
1.05
Starogród
11:2911:32
Golden 3 28
Waldemar Kwaśniewski
49.76
Norma - Latina
09:1912:40
Rook 2 ML
Tomek Mysliwiec
73.96
Jaworzyna Krynicka
10:3013:43
Mantra 6 ML
Tomasz Zieliński
4.06
Mieroszów
12:2613:53
Hook 3 29
Tomasz Sermak
19.56
Żar
11:3212:49
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Muszyński
14.42
Mieroszów
12:1014:11
Carrera L
Tomasz Mielniczyn
10.20
Mieroszów
12:2613:44
Ikuma 29
Tomasz Mariański
4.44
Meduno - Monte Valinis
09:5510:08
Artik 5 24
Tomasz Halka
8.30
Babia Góra
12:4914:04
Mistral 7 XS
Tomasz Czepiel
3.92
Bassano
09:0309:21
Nemo XX 31
Szymon Struś
1.78
Ciecień
10:4710:55
Mentor 4 S
Szrama
1.01
Starogród
09:1009:16
Rush 3 Xl
Stork X
8.22
Mieroszów
12:2112:53
Mentor 4 M
Sławo
2.35
Leszno - Strzyżewice
14:4214:49
Atlas L
Sławo
2.21
Leszno - Strzyżewice
12:0612:12
Atlas L
Sławo
2.08
Leszno - Strzyżewice
10:0510:11
Atlas L
Seba
10.03
Skrzyczne
13:0613:35
Carrera L
Seba
12.03
Starogród
07:3509:06
Chili 3 M
Seba
12.66
Skrzyczne
10:5311:31
Carrera L
Ryszard Jakiel
18.02
Mieroszów
12:2314:43
Delta 2 ML
Robert Piotrowski
6.95
Piła
12:1112:49
Riot ML
Robert Piotrowski
5.30
Piła
13:0613:41
Riot ML
Ralf
19.24
Skrzyczne
10:5012:02
Trango X-Race L
Rafał Samsonowicz
10.10
Meduno - Monte Valinis
10:0610:45
Mentor 4 S
Przemysław Kwolek
4.62
Babia Góra
13:1213:24
Vita M
PrzemekKamon
14.77
Bassano
09:0910:03
Bigolden 3 42
Piotr Zawadzki
5.86
Żar
11:2712:37
Queen 2 ML
Piotr Nowakowski
43.63
Bassano
09:2011:58
UP Trango XC 3 M
Piotr Jasinski
4.31
Mieroszów
13:1613:46
Vega 5 L
Piotr Jasinski
12.64
Mieroszów
11:5313:12
Vega 5 L
Piotr Gorczyca
1.86
Borowa
12:2712:32
Pioneer3 L
Piotr Gorczyca
2.46
Borowa
11:0711:12
Pioneer3 L
Paweł Wysocki (szybki)
24.96
Mieroszów
12:0515:51
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
11.69
Ciecień
09:5510:52
GTO 2 S
Paweł Kumorek
59.35
Żar
10:5214:09
Enzo 2 S
Pawel Bedynski
41.76
Donovaly
09:5612:53
Cayenne 5 M
Patrycja Eckert
10.50
Monte Grappa
15:1815:37
BGD BASE M
Patrycja Eckert
5.05
Bassano
09:3410:07
BGD BASE M
OlafD
3.44
Michałków
12:1212:23
OlafD
2.71
Michałków
10:5411:07
OlafD
1.87
Michałków
10:1410:19
MR
5.69
Mieroszów
12:5815:00
Ikuma 27
Mostek
18.43
Jaworzyna Krynicka
10:3111:28
Queen 2 MS
Mirosław Łuczak
2.07
Borowa
11:0011:15
Factor 23
Mirek Olkowicz
14.26
Mieroszów
12:3414:26
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
6.94
Mieroszów
11:0012:10
Mentor 3 M
Mikołaj Stańczak
13.20
Donovaly
10:2111:46
Cayenne 4 M
Michał Szyc
2.85
Biała Podlaska
13:5014:00
CHILI 4 S
Michał Szyc
2.98
Biała Podlaska
13:3113:43
CHILI 4 S
Michał Szmyt
11.20
Mieroszów
12:5113:45
Funky M
Michał Skalniak
2.27
Ciecień
10:2510:42
Mistral 6 26
Michał Rdk
10.17
Żar
11:3113:10
CHILI 4 M
Michal Radzicki
13.74
Stranik
12:1113:21
Lynx M
Michal Radzicki
4.14
Stranik
10:4311:04
Lynx M
Michal Papkowski
7.58
Żar
11:0012:59
Optic 2 30
Michal Papkowski
14.40
Norma - Latina
14:0315:54
Optic 2 30
Michał Marzec
102.86
Le Mas
08:4414:43
Base Light ML
Michał Kocot
9.28
Ciecień
10:0010:47
Iota 26
Michał Jurasz
3.64
Żar
12:2112:41
Rookie L
Michał Gierlach
82.75
Baixo Guandu
12:3516:01
Enzo 3 M
Michał Cieślik
5.84
Mieroszów
12:3014:50
Synergy 5 L
Mateusz Z
103.59
Oberdorf
09:3215:28
Mentor 4 S
Mateusz Jakubowski
22.82
Sosnowiec
05:2606:18
Universal 1.1 28
Mariusz Wiśniowski
59.15
Żar
10:2514:10
Enzo 3 S
Marek Miłowski
24.73
Mieroszów
11:5113:57
Delta 3 ML
Marek Furman
14.71
Skrzyczne
11:2612:45
Aspen 4 26
Marcin Szczęsny
5.63
Starogród
08:0509:06
Buzz Z5 L
Marcin Szczęsny
2.67
Starogród
10:4711:06
Buzz Z5 L
Marcin Kempny
58.28
Stranik
11:0814:04
Alpina 3 ML
Marcin Chorzępa
9.65
Lubiechów Dolny
11:3415:07
Delta 2 MS
Marcin Bortlik
32.63
Stranik
11:0712:52
Delta 3 L
Marcin Białobłocki
9.21
Mieroszów
12:0712:50
Carrera M
Łukasz Janda
36.58
Skrzyczne
10:3313:00
Blacklight L
Łukasz Grabiec
4.02
Ciecień
11:2712:17
Mentor 3 S
Łukasz Czyżewski
57.94
Stranik
11:2314:03
Cayenne 4 XL
Lucjan Tomera
2.82
Śnieżnica
10:3610:43
Rook L
Leszek Szymański
6.98
Żar
11:2612:53
Mentor 2 Xs
Lesław Wirbuł
8.07
Monte Grappa
15:1715:37
Sigma 8 27
Lesław Wirbuł
3.79
Bassano
09:3209:52
Sigma 8 27
Lesław Wirbuł
3.72
Bassano
13:1913:43
Sigma 8 27
Krzysztof Schmidt
59.01
Stranik
11:0714:06
ZENO L
Krzysztof Orłowski
13.56
Bassano
10:0111:02
Trango X-Race L
Krzysztof Obloza
16.57
Bassano
09:0111:21
Iota 2 27
KRZYSZTOF MAKOWSKI
20.55
Mieroszów
12:2014:18
Cayenne 5 XS
Krzysztof Łomonkiewicz
9.20
Bassano
09:3510:30
Iota 2 27
Krzysztof Drzycimski
3.33
Starogród
08:1008:36
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
3.33
Starogród
08:1008:36
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
0.39
Starogród
08:5909:01
Poison 3 Xl
Krzysiek Ciach
15.02
Mieroszów
12:2914:01
Mentor 4 M
Krzycha
4.22
Starogród
08:1708:41
Artik 5 28