Michał Jurasz
5.57
Żar
10:3311:02
Rookie L
Michał Dziedzic
4.90
Ciecień
09:0510:27
Sigma 7 28
Michał
37.58
Żar
11:2313:10
Rook L
Michał
4.67
Żar
09:1209:36
Rook L
Mateusz Z
119.51
Gorduno
07:4613:40
Mentor 4 S
Mateusz Siatka
85.26
Żar
08:3411:50
Alpina 2 L
Mateusz Krzos
2.13
Żar
10:0210:16
Aspen 2 26
Maro
121.19
Żar
08:2712:55
Guru L
Mariusz Wiśniowski
130.63
Żar
08:1813:26
Enzo 3 S
Mariusz Lelko
15.44
Skrzyczne
09:5410:28
Ellus 2 M
Marek Furman
35.59
Skrzyczne
09:3911:13
Aspen 4 26
Marcin Kawula
17.72
Żar
08:3409:53
BGD BASE ML
Marcin Kafel
27.45
Chełm (Grybów)
10:0711:22
Queen M
Marcin Kafel
2.06
Chełm (Grybów)
08:1509:12
Queen M
Marcin Duszyński
86.17
Żar
08:2112:52
Cure M
Marcin
15.96
Skrzyczne
09:5911:12
Mentor 5 L
Maciej Wojtkowiak
20.46
Ciecień
07:4309:16
Iota 26
Maciej Piwowar
46.37
Chełm (Grybów)
09:2611:39
Peak 3 27
Maciej Gonciarz
21.63
Chełm (Grybów)
08:4010:10
Delta 2 ML
Łukasz Skiba
3.43
Ciecień
08:4409:29
Rush 4 ML
Łukasz Pazgan
9.64
Chełm (Grybów)
09:4110:24
Queen L
Łukasz Olszewski
4.85
Ciecień
08:2608:57
Pluto 2 M
Łukasz Grabiec
4.11
Ciecień
08:0908:48
Mentor 3 S
Łukasz Czyżewski
14.53
Javorovy
10:3312:35
Cayenne 4 XL
Lucjan Tomera
6.25
Śnieżnica
10:1111:26
Rook L
Leszek Szymański
4.76
Żar
13:0614:19
Mentor 2 Xs
Leszek Szymański
2.36
Żar
10:5711:11
Mentor 2 Xs
Leszek Szymański
7.99
Żar
08:1508:52
Mentor 2 Xs
Lesław Wirbuł
3.19
Bassano
06:3606:46
Sigma 8 27
Kuchta Jarosław
5.90
Klin (Andrzejówka)
11:0812:22
Evolution X 25
Kuba Sto
67.89
Skrzyczne
08:1010:57
Queen 2 ML
Krzysztof Szmuc
32.76
Chełm (Grybów)
09:2010:49
Mentor 2 M
Krzysztof Stanisławski
107.94
Żar
08:2612:21
Iota 26
Krzysztof Siwek
16.86
Ciecień
07:5909:02
Trango X-Race M
Krzysztof Siemczyk
13.97
Śnieżnica
09:1310:43
Mystic 3 M
Krzysztof Schmidt
4.69
Javorovy
11:0211:23
Magnum 2 41
Krzysztof Schmidt
4.60
Javorovy
08:5909:18
Magnum 2 41
Krzysztof Mazur
21.45
Śnieżnica
10:3311:56
Icepeak 7 Pro 23
Krzysiek Róg
104.35
Chełm (Grybów)
08:2913:01
Sigma 10 25
ko-mar 58
28.52
Żar
08:4511:26
Rush 3 S
kemoT
117.48
Chełm (Grybów)
08:2913:43
Sigma 10 25
Kamil Stępień
144.62
Speikboden
08:2715:04
Mentor 4 M
Joanna Olejnik
5.55
Salemi
10:4212:08
Nemo 4 23
Joanna Kocot
66.77
Żar
11:2213:43
Explorer XS
Joanna Kocot
10.01
Żar
08:4009:15
Explorer XS
Jerzy Gajda
15.06
Chełm (Grybów)
08:3809:49
UP Trango XC 2 M
Jerzy Gajda
5.61
Chełm (Grybów)
11:3212:18
UP Trango XC 2 M
Jerzy Adamczyk
5.96
Chełm (Grybów)
10:0511:03
Ion 2 L
Jarosław Pawelczuk
7.87
Śnieżnica
11:0111:59
Chili S
Jarosław Osmólski
19.42
Javorovy
09:1710:19
Vega 5 S