Jarosław Józik
79.25
Żar
09:1312:56
Cayenne 4 XS
Jarosław Chmielewski
34.49
Żar
08:4610:55
Delta 2 XS
Janusz Pałka
12.70
Ciecień
08:1109:18
Alpina M
Jan Struś
58.79
Ciecień
07:4211:19
Mentor 4 M
Jan Matoga
16.95
Śnieżnica
10:2212:43
Delta 2 L
Jakub Rożek
23.16
Żar
09:1810:25
Nevada 2 28
Jakub Bączkowski
14.88
Chełm (Grybów)
08:5509:52
Summit Xc 2 S
Jacek Streich
3.99
Chełm (Grybów)
11:0812:04
Mentor 3 L
Jacek Streich
15.88
Chełm (Grybów)
07:2808:17
Mentor 3 L
Jacek Krzyżanowski
36.66
Podgorica
08:1610:40
Sigma 10 25
Jacek Hajduk
8.90
Śnieżnica
10:4311:51
Mentor 2 M
Jacek Antecki
2.75
Żar
11:3711:47
Golden 4 26
Jacek Antecki
14.06
Żar
08:3209:19
Golden 4 26
Igor Byrski
11.25
Żar
08:4009:57
Mentor 3 S
Hubert Pl-a
19.76
Żar
08:5310:02
Ellus 5 XL
Heniek Marian
2.78
Żar
10:0910:34
Aspen 4 26
GRZERO
22.40
Śnieżnica
08:2609:50
Cayenne 4 M
Grzegorz Wierzba
6.42
Żar
09:0410:04
Sigma 8 25
Grzegorz Wawrzkiewicz
113.35
Chełm (Grybów)
08:1513:15
Mantra 6 L
Grzegorz Pelikan
5.57
Javorovy
09:2210:08
Vega 5 M
Grzegorz Nowak
30.34
Skrzyczne
09:5211:14
Mentor 6 M
Grzegorz Fiema
75.53
Żar
08:2211:53
Tenor S
Dorota Borucka
5.52
Ciecień
11:1512:37
Rook 2 S
Dominik Kapica
9.97
Żar
08:3609:14
Queen 2 ML
Dominik Kapica
60.17
Żar
11:2213:36
Queen 2 ML
Dominika Kasieczko
46.32
Gaisberg
08:2611:05
Wild 21
Dawid Olszowy
31.77
Mała Czantoria
08:3510:11
Sprint 3 S
Dawid Krajewski
10.22
Ciecień
07:4108:55
Summit XC4 S/M
dawid kopiczko
6.19
Blaichach
10:0510:39
Chili 3 L
dawid kopiczko
16.71
Kirchdorf an der Iller
13:0013:18
Chili 3 L
dawid kopiczko
14.78
Buxheim
12:3812:53
Chili 3 L
dawid kopiczko
3.25
Blaichach
11:3311:38
Chili 3 L
Darek Miękuszewski
40.68
Żar
08:5710:41
Mystic 3 ML
Daniel Cholewa
4.44
Ciecień
07:5108:06
Carrera M
Daniel Cholewa
3.06
Ciecień
09:5310:08
Carrera M
Centerus
8.22
Algodonales
11:3012:11
Rush 5 L
Bogusław Zdrowak
26.18
Żar
08:4310:04
Icepeak 6 24
Bogusław Kruczek
33.28
Chełm (Grybów)
09:2811:23
Elan 2 26
Bogdan Leja
5.28
Klin (Andrzejówka)
10:5711:50
Carrera L
Bogdan Leja
4.18
Klin (Andrzejówka)
11:5212:42
Carrera L
Bogdan Kozłowski
3.05
Klin (Andrzejówka)
10:3611:07
Golden 3 30
Bartłomiej Nogieć
16.93
Ciecień
11:3613:16
Epsilon 6 26
Bartłomiej Galanty
4.72
Ciecień
08:2108:45
Mantra 3 S
Bartłomiej Borek
2.45
Ciecień
05:3305:40
Atlas M
Bartłomiej Borek
14.53
Ciecień
08:0309:44
Atlas M
Bartek Stuchlik
25.14
Mała Czantoria
08:4309:34
Delta 2 ML
Baczek
28.77
Mała Czantoria
09:0410:28
Lynx ML
Artur Szczerbiak
15.09
Javorovy
08:5710:45
Artik 4 29
Arkadiusz Ślusarczyk
68.02
Żar
08:2511:16
Meru M
Arkadiusz Marucha
100.20
Speikboden
08:1312:44
Sigma 10 25