Kamil Stępień
144.62
Speikboden
08:2715:04
Mentor 4 M
Mariusz Wiśniowski
130.63
Żar
08:1813:26
Enzo 3 S
Maro
121.19
Żar
08:2712:55
Guru L
Mateusz Z
119.51
Gorduno
07:4613:40
Mentor 4 S
Paweł Kumorek
117.67
Żar
08:3413:19
Enzo 2 S
kemoT
117.48
Chełm (Grybów)
08:2913:43
Sigma 10 25
Tomek Mysliwiec
113.51
Chełm (Grybów)
09:0913:14
Mantra 6 ML
Grzegorz Wawrzkiewicz
113.35
Chełm (Grybów)
08:1513:15
Mantra 6 L
Krzysztof Stanisławski
107.94
Żar
08:2612:21
Iota 26
Krzysiek Róg
104.35
Chełm (Grybów)
08:2913:01
Sigma 10 25
Arkadiusz Marucha
100.20
Speikboden
08:1312:44
Sigma 10 25
Marcin Duszyński
86.17
Żar
08:2112:52
Cure M
Mateusz Siatka
85.26
Żar
08:3411:50
Alpina 2 L
Pawel Faron
82.16
Żar
10:1813:59
Enzo 3 M
Robert Ignasiak
81.63
Żar
08:3211:39
Delta 2 L
Jarosław Józik
79.25
Żar
09:1312:56
Cayenne 4 XS
Grzegorz Fiema
75.53
Żar
08:2211:53
Tenor S
Pawel Bedynski
73.93
Klenovec
09:1613:00
Cayenne 5 M
Arkadiusz Ślusarczyk
68.02
Żar
08:2511:16
Meru M
Kuba Sto
67.89
Skrzyczne
08:1010:57
Queen 2 ML
Joanna Kocot
66.77
Żar
11:2213:43
Explorer XS
xcmichal
64.74
Żar
08:2310:45
Mentor 6 M
Dominik Kapica
60.17
Żar
11:2213:36
Queen 2 ML
Piotr Nowakowski
59.65
Bassano
08:1711:46
UP Trango XC 3 M
Jan Struś
58.79
Ciecień
07:4211:19
Mentor 4 M
Michal Radzicki
48.06
Żar
08:5310:58
Lynx M
Tomasz Kocemba
47.16
Żar
09:1811:20
Mentor 4 S
Piotr Świderski
46.55
Chełm (Grybów)
09:2611:44
Rook 2 MS
Maciej Piwowar
46.37
Chełm (Grybów)
09:2611:39
Peak 3 27
Dominika Kasieczko
46.32
Gaisberg
08:2611:05
Wild 21
Andrzej Trebenda
44.41
Mała Czantoria
08:3410:23
TRITON 2 S
Waldemar Laskowski
41.92
Chełm (Grybów)
09:5312:01
Hook 4 25
Darek Miękuszewski
40.68
Żar
08:5710:41
Mystic 3 ML
Ruslan Bushchak
39.81
Żar
08:2609:57
Artik 5 28
Andrzej Koziej
38.07
Żar
09:0611:25
Cayenne 4 XL
Mostek
37.87
Chełm (Grybów)
11:0312:21
Queen 2 MS
Michał
37.58
Żar
11:2313:10
Rook L
Seba
37.36
Skrzyczne
09:4911:27
Carrera L
Jacek Krzyżanowski
36.66
Podgorica
08:1610:40
Sigma 10 25
Marek Furman
35.59
Skrzyczne
09:3911:13
Aspen 4 26
Szczepan Wolny
35.08
Żar
08:4610:24
X-Alps 3 XS
Jarosław Chmielewski
34.49
Żar
08:4610:55
Delta 2 XS
Bogusław Kruczek
33.28
Chełm (Grybów)
09:2811:23
Elan 2 26
Krzysztof Szmuc
32.76
Chełm (Grybów)
09:2010:49
Mentor 2 M
Dawid Olszowy
31.77
Mała Czantoria
08:3510:11
Sprint 3 S
Grzegorz Nowak
30.34
Skrzyczne
09:5211:14
Mentor 6 M
Baczek
28.77
Mała Czantoria
09:0410:28
Lynx ML
Waldemar Kwaśniewski
28.76
Norma - Latina
10:4413:07
Rook 2 ML
ko-mar 58
28.52
Żar
08:4511:26
Rush 3 S
Marcin Kafel
27.45
Chełm (Grybów)
10:0711:22
Queen M
Tomasz Sermak
26.38
Żar
11:4613:58
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
26.34
Żar
08:3009:56
Icepeak 7 Pro 23
Bogusław Zdrowak
26.18
Żar
08:4310:04
Icepeak 6 24
Bartek Stuchlik
25.14
Mała Czantoria
08:4309:34
Delta 2 ML
Rafał Kwaśniewski
23.56
Żar
08:2710:09
BGD BASE ML
Jakub Rożek
23.16
Żar
09:1810:25
Nevada 2 28
Piotr Zawadzki
23.10
Mała Czantoria
08:4810:07
Queen 2 ML
GRZERO
22.40
Śnieżnica
08:2609:50
Cayenne 4 M
Maciej Gonciarz
21.63
Chełm (Grybów)
08:4010:10
Delta 2 ML
Krzysztof Mazur
21.45
Śnieżnica
10:3311:56
Icepeak 7 Pro 23
Maciej Wojtkowiak
20.46
Ciecień
07:4309:16
Iota 26
Hubert Pl-a
19.76
Żar
08:5310:02
Ellus 5 XL
Jarosław Osmólski
19.42
Javorovy
09:1710:19
Vega 5 S
Marcin Kawula
17.72
Żar
08:3409:53
BGD BASE ML
Michał Tworek
17.09
Czantoria
09:4810:27
Nova Ion 3 M
Jan Matoga
16.95
Śnieżnica
10:2212:43
Delta 2 L
Bartłomiej Nogieć
16.93
Ciecień
11:3613:16
Epsilon 6 26
Krzysztof Siwek
16.86
Ciecień
07:5909:02
Trango X-Race M
Piotr Klimek
16.81
Śnieżnica
08:2609:19
Marvel 27
dawid kopiczko
16.71
Kirchdorf an der Iller
13:0013:18
Chili 3 L
Marcin
15.96
Skrzyczne
09:5911:12
Mentor 5 L
Jacek Streich
15.88
Chełm (Grybów)
07:2808:17
Mentor 3 L
Mariusz Lelko
15.44
Skrzyczne
09:5410:28
Ellus 2 M
Artur Szczerbiak
15.09
Javorovy
08:5710:45
Artik 4 29
Jerzy Gajda
15.06
Chełm (Grybów)
08:3809:49
UP Trango XC 2 M
Szymon Struś
14.94
Ciecień
07:4008:31
Mentor 4 S
Zbigniew Ziarko
14.89
Żar
08:4809:33
Golden 4 26
Jakub Bączkowski
14.88
Chełm (Grybów)
08:5509:52
Summit Xc 2 S
dawid kopiczko
14.78
Buxheim
12:3812:53
Chili 3 L
Bartłomiej Borek
14.53
Ciecień
08:0309:44
Atlas M
Łukasz Czyżewski
14.53
Javorovy
10:3312:35
Cayenne 4 XL
Jacek Antecki
14.06
Żar
08:3209:19
Golden 4 26
Krzysztof Siemczyk
13.97
Śnieżnica
09:1310:43
Mystic 3 M
Zofia Radzicka
13.36
Żar
09:0110:08
BGD BASE S
Janusz Pałka
12.70
Ciecień
08:1109:18
Alpina M
Igor Byrski
11.25
Żar
08:4009:57
Mentor 3 S
Adam Marciniak
10.69
Bassano
06:5308:17
BGD BASE L
Sebastian Treter
10.53
Śnieżnica
08:4209:35
Chili 3 M
Dawid Krajewski
10.22
Ciecień
07:4108:55
Summit XC4 S/M
Joanna Kocot
10.01
Żar
08:4009:15
Explorer XS
Dominik Kapica
9.97
Żar
08:3609:14
Queen 2 ML
Wojciech Galica
9.65
Śnieżnica
08:3309:45
Summit XC4 M
Łukasz Pazgan
9.64
Chełm (Grybów)
09:4110:24
Queen L
Aleš Lundiak
9.23
Klin (Andrzejówka)
11:4212:52
Venus 3 M
Jacek Hajduk
8.90
Śnieżnica
10:4311:51
Mentor 2 M
Michał Skalniak
8.57
Ciecień
08:2208:54
Mistral 6 26
Centerus
8.22
Algodonales
11:3012:11
Rush 5 L
Leszek Szymański
7.99
Żar
08:1508:52
Mentor 2 Xs
Jarosław Pawelczuk
7.87
Śnieżnica
11:0111:59
Chili S
rafal lipa
7.57
Sundvollen
14:5415:40
Delta 2 ML