Szczepan Wolny
35.08
Żar
08:4610:24
X-Alps 3 XS
Dominika Kasieczko
46.32
Gaisberg
08:2611:05
Wild 21
Andrzej Kołodziejski
4.15
Klin (Andrzejówka)
10:4511:30
Wasp S
Aleš Lundiak
9.23
Klin (Andrzejówka)
11:4212:52
Venus 3 M
Jarosław Osmólski
19.42
Javorovy
09:1710:19
Vega 5 S
Grzegorz Pelikan
5.57
Javorovy
09:2210:08
Vega 5 M
Piotr Nowakowski
59.65
Bassano
08:1711:46
UP Trango XC 3 M
Jerzy Gajda
15.06
Chełm (Grybów)
08:3809:49
UP Trango XC 2 M
Jerzy Gajda
5.61
Chełm (Grybów)
11:3212:18
UP Trango XC 2 M
Andrzej Trebenda
44.41
Mała Czantoria
08:3410:23
TRITON 2 S
Krzysztof Siwek
16.86
Ciecień
07:5909:02
Trango X-Race M
Ralf
0.00
Javorovy
12:4012:41
Trango X-Race L
Wojciech Głowacki
6.40
Żar
08:0409:17
Tequila 4 M
Wojciech Głowacki
3.94
Żar
11:1711:56
Tequila 4 M
Grzegorz Fiema
75.53
Żar
08:2211:53
Tenor S
Dawid Krajewski
10.22
Ciecień
07:4108:55
Summit XC4 S/M
Wojciech Galica
9.65
Śnieżnica
08:3309:45
Summit XC4 M
Jakub Bączkowski
14.88
Chełm (Grybów)
08:5509:52
Summit Xc 2 S
Dawid Olszowy
31.77
Mała Czantoria
08:3510:11
Sprint 3 S
WłoOch
3.25
Chełm (Grybów)
09:5410:37
Sigma 8 27
Lesław Wirbuł
3.19
Bassano
06:3606:46
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
6.42
Żar
09:0410:04
Sigma 8 25
Michał Dziedzic
4.90
Ciecień
09:0510:27
Sigma 7 28
Jacek Krzyżanowski
36.66
Podgorica
08:1610:40
Sigma 10 25
kemoT
117.48
Chełm (Grybów)
08:2913:43
Sigma 10 25
Krzysiek Róg
104.35
Chełm (Grybów)
08:2913:01
Sigma 10 25
Arkadiusz Marucha
100.20
Speikboden
08:1312:44
Sigma 10 25
Centerus
8.22
Algodonales
11:3012:11
Rush 5 L
Łukasz Skiba
3.43
Ciecień
08:4409:29
Rush 4 ML
ko-mar 58
28.52
Żar
08:4511:26
Rush 3 S
Lucjan Tomera
6.25
Śnieżnica
10:1111:26
Rook L
Michał
37.58
Żar
11:2313:10
Rook L
Michał
4.67
Żar
09:1209:36
Rook L
Michał Jurasz
5.57
Żar
10:3311:02
Rookie L
Dorota Borucka
5.52
Ciecień
11:1512:37
Rook 2 S
Piotr Świderski
46.55
Chełm (Grybów)
09:2611:44
Rook 2 MS
Waldemar Kwaśniewski
28.76
Norma - Latina
10:4413:07
Rook 2 ML
Marcin Kafel
2.06
Chełm (Grybów)
08:1509:12
Queen M
Marcin Kafel
27.45
Chełm (Grybów)
10:0711:22
Queen M
Łukasz Pazgan
9.64
Chełm (Grybów)
09:4110:24
Queen L
Mostek
37.87
Chełm (Grybów)
11:0312:21
Queen 2 MS
Piotr Zawadzki
23.10
Mała Czantoria
08:4810:07
Queen 2 ML
Kuba Sto
67.89
Skrzyczne
08:1010:57
Queen 2 ML
Dominik Kapica
60.17
Żar
11:2213:36
Queen 2 ML
Dominik Kapica
9.97
Żar
08:3609:14
Queen 2 ML
Łukasz Olszewski
4.85
Ciecień
08:2608:57
Pluto 2 M
Maciej Piwowar
46.37
Chełm (Grybów)
09:2611:39
Peak 3 27
Michał Tworek
17.09
Czantoria
09:4810:27
Nova Ion 3 M
Jakub Rożek
23.16
Żar
09:1810:25
Nevada 2 28
Patryk Ślęczka
4.02
Ciecień
08:4210:27
Nemo XX 28
Joanna Olejnik
5.55
Salemi
10:4212:08
Nemo 4 23
Darek Miękuszewski
40.68
Żar
08:5710:41
Mystic 3 ML
Krzysztof Siemczyk
13.97
Śnieżnica
09:1310:43
Mystic 3 M
Michał Skalniak
8.57
Ciecień
08:2208:54
Mistral 6 26
Arkadiusz Ślusarczyk
68.02
Żar
08:2511:16
Meru M
Grzegorz Nowak
30.34
Skrzyczne
09:5211:14
Mentor 6 M
xcmichal
64.74
Żar
08:2310:45
Mentor 6 M
Marcin
15.96
Skrzyczne
09:5911:12
Mentor 5 L
Mateusz Z
119.51
Gorduno
07:4613:40
Mentor 4 S
Tomasz Kocemba
47.16
Żar
09:1811:20
Mentor 4 S
Szymon Struś
14.94
Ciecień
07:4008:31
Mentor 4 S
Jan Struś
58.79
Ciecień
07:4211:19
Mentor 4 M
Kamil Stępień
144.62
Speikboden
08:2715:04
Mentor 4 M
Sławomir Zawojek
6.63
Klin (Andrzejówka)
11:1312:54
Mentor 4 L
Łukasz Grabiec
4.11
Ciecień
08:0908:48
Mentor 3 S
Igor Byrski
11.25
Żar
08:4009:57
Mentor 3 S
Jacek Streich
15.88
Chełm (Grybów)
07:2808:17
Mentor 3 L
Jacek Streich
3.99
Chełm (Grybów)
11:0812:04
Mentor 3 L
Leszek Szymański
7.99
Żar
08:1508:52
Mentor 2 Xs
Leszek Szymański
2.36
Żar
10:5711:11
Mentor 2 Xs
Leszek Szymański
4.76
Żar
13:0614:19
Mentor 2 Xs
Jacek Hajduk
8.90
Śnieżnica
10:4311:51
Mentor 2 M
Krzysztof Szmuc
32.76
Chełm (Grybów)
09:2010:49
Mentor 2 M
Mietek Grochmal
3.51
Chełm (Grybów)
09:3911:15
Mentor 2 L
Mietek Grochmal
3.52
Chełm (Grybów)
09:3911:15
Mentor 2 L
Piotr Klimek
16.81
Śnieżnica
08:2609:19
Marvel 27
Tomek Mysliwiec
113.51
Chełm (Grybów)
09:0913:14
Mantra 6 ML
Grzegorz Wawrzkiewicz
113.35
Chełm (Grybów)
08:1513:15
Mantra 6 L
Bartłomiej Galanty
4.72
Ciecień
08:2108:45
Mantra 3 S
Krzysztof Schmidt
4.60
Javorovy
08:5909:18
Magnum 2 41
Krzysztof Schmidt
4.69
Javorovy
11:0211:23
Magnum 2 41
Baczek
28.77
Mała Czantoria
09:0410:28
Lynx ML
Michal Radzicki
48.06
Żar
08:5310:58
Lynx M
Piotr Ciesielski
4.42
Ciecień
07:3708:41
Kali 25
Maciej Wojtkowiak
20.46
Ciecień
07:4309:16
Iota 26
Krzysztof Stanisławski
107.94
Żar
08:2612:21
Iota 26
Jerzy Adamczyk
5.96
Chełm (Grybów)
10:0511:03
Ion 2 L
Tomasz Mielniczyn
6.48
Klin (Andrzejówka)
11:0112:42
Ikuma 29
MR
4.22
Klin (Andrzejówka)
11:2711:47
Ikuma 27
Krzysztof Mazur
21.45
Śnieżnica
10:3311:56
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
26.38
Żar
11:4613:58
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
26.34
Żar
08:3009:56
Icepeak 7 Pro 23
Bogusław Zdrowak
26.18
Żar
08:4310:04
Icepeak 6 24
Waldemar Laskowski
41.92
Chełm (Grybów)
09:5312:01
Hook 4 25
Tomasz Zieliński
6.49
Klin (Andrzejówka)
09:5611:12
Hook 3 29
Maro
121.19
Żar
08:2712:55
Guru L
Zbigniew Ziarko
14.89
Żar
08:4809:33
Golden 4 26
Jacek Antecki
14.06
Żar
08:3209:19
Golden 4 26
Jacek Antecki
2.75
Żar
11:3711:47
Golden 4 26
Bogdan Kozłowski
3.05
Klin (Andrzejówka)
10:3611:07
Golden 3 30