Przemek Jakubczyk
9.81
Stranik
10:4311:33
Nyos RS M
Piotr Nowakowski
33.03
Żar
09:2711:00
UP Trango XC 3 M
Piotr Malaca
18.00
Piła
09:2910:31
Mentor 3 L
Piotr Gorczyca
2.01
Borowa
12:0012:05
Pioneer3 L
Piotr Gorczyca
4.31
Borowa
09:1309:40
Pioneer3 L
Piotr Assmann
38.60
Mszana S
09:3212:09
Rook 2 MS
Paweł Wysocki (szybki)
29.34
Borowa
10:1412:25
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
19.12
Ciecień
08:1009:46
GTO 2 S
Paweł Ruszkiewicz
30.30
Srebrna Góra
09:5511:52
CHILI 4 XXS
pawello148
2.54
Ciecień
10:1110:22
Golden 2 26
Paweł Lis
22.18
Norma - Latina
12:3915:38
Factor 2 L
Pawel Bedynski
70.51
Stranik
08:1111:11
Cayenne 5 M
Patryk Ślęczka
9.96
Stranik
10:5812:00
Nemo XX 28
Patryk Ślęczka
2.24
Stranik
08:5809:06
Nemo XX 28
pansabina
76.53
Borsk
08:1112:07
Sigma 10 25
Nikesz Michał
33.28
Görlitz
09:4111:00
Delta 2 L
MR
8.23
Srebrna Góra
09:5311:34
Ikuma 27
Monika Makowska
28.15
Borsk
08:0811:07
Delta 3 S
Mietek Grochmal
13.72
Mszana S
09:3010:15
Mentor 2 L
Michal Radzicki
15.82
Stranik
08:5710:13
Lynx M
Michał Kocot
18.45
Śnieżnica
10:0710:59
Iota 26
Michał Kamiński
13.26
Przylep
10:4911:25
Antea 2 L
Michal Glinski
66.48
Stranik
09:1712:19
Summit XC4 L
Michał Gierlach
95.21
Stranik
09:1112:22
Enzo 3 M
Mateusz Krzos
9.97
Norma - Latina
12:2313:45
Aspen 2 26
Mariusz Dawidczyk
43.45
pucki
14:2215:36
Apco Lift 42
Marek Miłowski
58.51
Srebrna Góra
09:5912:33
Delta 3 ML
marek mastalerz
86.12
Stranik
08:4412:17
Delta 2 MS
Marek Furman
2.90
Skalka
10:0210:09
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
3.43
Stranik
08:5809:17
Rook 2 S
Marek Dmochowski
17.13
Stranik
10:5511:50
Rook 2 S
Marcin Szczęsny
61.31
Piła
08:4011:50
Buzz Z5 L
Marcin Szczęsny
27.47
Piła
08:4010:18
Buzz Z5 L
Marcin Chorzępa
12.74
Borzym
09:3711:09
Delta 2 MS
Marcin Chorzępa
2.89
Borzym
12:0912:24
Delta 2 MS
Marcin
13.19
Stranik
08:5611:17
Mentor 5 L
Małgorzata Myk
1.13
Bassano
09:2609:34
Tequila 5 XS
Małgorzata Myk
3.89
Bassano
11:1911:31
Tequila 5 XS
Maciej Perz
55.72
Słubica
08:5911:31
Mantra 6 MS
Maciej Krzesiński
23.47
Komprachcice
07:5211:17
Delta 2 ML
Maciej Gonciarz
23.56
Słubica
09:3911:05
Delta 2 ML
Maciej Banasik
1.81
Łęki Kościelne
09:3209:37
Kantega Xc L
Maciej Banasik
1.68
Łęki Kościelne
10:5911:04
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.09
Łęki Kościelne
10:3010:34
Kantega Xc L
Łukasz Olszewski
1.45
Kamenicky hrad
08:0008:07
Pluto 2 M
Łukasz Kołodziejczak
85.18
Stranik
08:4713:09
Mentor 4 XS
Łukasz Janda
13.55
Skalka
09:1710:21
Blacklight L
Łukasz Grabiec
1.11
Podobin
09:3809:41
Mentor 3 S
Leszek Ziolkowski
52.79
hatterrall hill
10:0112:48
Boomerang 10 L
Laki Lakos
57.98
Stranik
09:1111:39
UP Trango XC 3 S