Dariusz Chrobak
46.02
Szczebel
08:1610:14
XCRacer M
Andrzej Kołodziejski
2.04
Srebrna Góra
12:2912:52
Wasp S
Aleš Lundiak
15.81
Srebrna Góra
09:0110:36
Venus 4 S
Witold Raś
6.58
Cergowa
08:3609:30
Vega 4 S
Jerzy Gajda
21.53
Cergowa
08:1110:16
UP Trango XC 2 M
Mietek Grochmal
10.56
Wapno
09:4211:05
TRITON 2 L
Mariusz Kozłowski
56.69
Martin
07:1410:02
Swift 5 MS
Dawid Krajewski
11.13
Szczebel
10:3412:33
Summit XC4 S/M
Dawid Krajewski
5.11
Szczebel
07:3407:58
Summit XC4 S/M
Wojciech Galica
16.46
Szczebel
07:4108:26
Summit XC4 M
Jakub Bączkowski
21.06
Cergowa
08:2210:26
Summit Xc 2 S
Dawid Olszowy
6.01
Mała Czantoria
09:0609:57
Sprint 3 S
Tomek Zmarzły
7.11
Javorovy
10:1711:19
Sigma 9 27
Tomek Zmarzły
4.42
Javorovy
08:4909:11
Sigma 9 27
Grzegorz Wierzba
10.61
Szczebel
10:0412:54
Sigma 8 25
Przemysław Mendez
2.82
Mała Czantoria
10:5111:10
Sigma 7 28
Mateusz Kuzło
21.23
Weremień
11:5413:21
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
22.14
Srebrna Góra
09:0710:34
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
34.63
Srebrna Góra
08:2211:29
Sigma 10 23
Andrzej Bochenek
9.75
Wapno
09:1910:19
Rush 4 ML
Darecki-Starry
2.52
Srebrna Góra
10:4310:55
Queen 2 MS
Darecki-Starry
2.67
Srebrna Góra
12:3012:57
Queen 2 MS
Darecki-Starry
6.94
Srebrna Góra
08:0108:30
Queen 2 MS
Darecki-Starry
2.52
Srebrna Góra
10:4310:55
Queen 2 MS
Piotr Zawadzki
9.12
Javorovy
08:4610:10
Queen 2 ML
Piotr Zawadzki
0.45
Javorovy
10:0910:10
Queen 2 ML
Piotr Zawadzki
0.45
Javorovy
10:0910:10
Queen 2 ML
Daniel Cholewa
16.01
Siepraw
14:2915:13
Pluto M
Adam Mucha
8.73
Szczebel
09:5411:28
Pasat 5 28
Dawid Król
15.48
Srebrna Góra
07:3308:54
Omega XAlps 2 24
Dawid Król
22.43
Srebrna Góra
11:0912:43
Omega XAlps 2 24
Arkadiusz Gorzynski
10.70
Cavallaria
08:1409:37
Nevada 2 26
Arkadiusz Gorzynski
19.52
Cavallaria
11:5413:35
Nevada 2 26
Tomasz Halka
3.38
Szczebel
10:4510:54
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
7.45
Szczebel
12:5915:15
Mistral 7 XS
Przemysław Czerwiński
39.82
Śnieżnica
09:1811:18
Mentor 5 L
Łukasz Kołodziejczak
33.43
Skrzyczne
08:5513:16
Mentor 4 XS
Igor Byrski
3.70
Lendak
10:0310:27
Mentor 3 S
Piotr Stachoń
19.52
Szczebel
10:2311:22
Mentor 2 S
Tomek Mysliwiec
45.23
Cergowa
07:5011:53
Mantra 6 ML
Andrzej Binkowski
6.07
Świebodzice
11:0211:11
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
24.96
Świebodzice
11:3013:09
lotnia sztywna
Seba
9.87
Javorovy
10:1711:23
Iota 26
Jerzy Adamczyk
3.52
Skrzętla
11:5012:39
Ion 2 L
MR
3.76
Srebrna Góra
11:5712:42
Ikuma 27
Tomasz Sermak
53.30
Żar
08:2912:18
Icepeak 7 Pro 23
Krzysztof Mazur
13.88
Śnieżnica
09:4310:40
Icepeak 7 Pro 23
Daniel Rozmus
5.15
Srebrna Góra
09:0609:49
Hook 4 25
Leszek Grzenkowicz
7.78
Chłapowo
13:4314:42
Hook 3 27
Maro
32.37
Szczebel
07:5010:18
Guru L