Marcin Białobłocki
101.32
Srebrna Góra
07:1412:58
Carrera M
Wojciech Raś
73.27
Cergowa
08:4511:58
Delta 2 S
Wojciech Raś
67.72
Cergowa
08:4511:50
Delta 2 S
Mariusz Kozłowski
56.69
Martin
07:1410:02
Swift 5 MS
Tomasz Sermak
53.30
Żar
08:2912:18
Icepeak 7 Pro 23
Paweł Wysocki (szybki)
52.40
Srebrna Góra
08:0411:54
Delta 2 ML
Dariusz Chrobak
46.02
Szczebel
08:1610:14
XCRacer M
Tomek Mysliwiec
45.23
Cergowa
07:5011:53
Mantra 6 ML
Mateusz Siatka
40.80
Szczebel
07:3209:40
Alpina 2 L
Przemysław Czerwiński
39.82
Śnieżnica
09:1811:18
Mentor 5 L
Paweł Szczepanek
34.97
Skrzętla
08:0410:02
GTO 2 S
Maciej Pigulski
34.63
Srebrna Góra
08:2211:29
Sigma 10 23
marek mastalerz
33.53
Skrzyczne
08:5910:44
Delta 2 MS
Łukasz Kołodziejczak
33.43
Skrzyczne
08:5513:16
Mentor 4 XS
Staszek
32.78
Srebrna Góra
08:2011:45
CHILI 4 S
Maro
32.37
Szczebel
07:5010:18
Guru L
Andrzej Piwowar
32.12
Skrzętla
15:1515:15
Delta 2 ML
Henryk Zjawin
31.61
Srebrna Góra
10:5513:14
Coden 25.5
Marek Miłowski
28.79
Srebrna Góra
07:4510:09
Delta 3 ML
Andrzej Binkowski
24.96
Świebodzice
11:3013:09
lotnia sztywna
Dawid Król
22.43
Srebrna Góra
11:0912:43
Omega XAlps 2 24
Zbyszek Deka
22.14
Srebrna Góra
09:0710:34
Sigma 10 25
Jerzy Gajda
21.53
Cergowa
08:1110:16
UP Trango XC 2 M
Mateusz Kuzło
21.23
Weremień
11:5413:21
Sigma 10 25
Jakub Bączkowski
21.06
Cergowa
08:2210:26
Summit Xc 2 S
Zbyszek Jagodziński
19.60
Srebrna Góra
10:4212:10
Cayenne 4 M
Arkadiusz Gorzynski
19.52
Cavallaria
11:5413:35
Nevada 2 26
Piotr Stachoń
19.52
Szczebel
10:2311:22
Mentor 2 S
Jakub Rydel
18.87
hatterrall hill
13:4615:20
Bonanza 2 M
Maciej Gonciarz
17.89
Skrzętla
09:5310:47
Delta 2 ML
Wojciech Raś
17.40
Cergowa
08:4510:03
Delta 2 S
Wojciech Galica
16.46
Szczebel
07:4108:26
Summit XC4 M
Daniel Cholewa
16.01
Siepraw
14:2915:13
Pluto M
Aleš Lundiak
15.81
Srebrna Góra
09:0110:36
Venus 4 S
Bartłomiej Borek
15.55
Szczebel
07:5810:07
Atlas M
Dawid Król
15.48
Srebrna Góra
07:3308:54
Omega XAlps 2 24
Krzysztof Mazur
13.88
Śnieżnica
09:4310:40
Icepeak 7 Pro 23
Mariusz Dawidczyk
12.35
Chłapowo
14:3315:36
Buzz Z3 L
Mateusz Styrczula
11.80
Srebrna Góra
10:3311:29
Artik 4 27
Dawid Krajewski
11.13
Szczebel
10:3412:33
Summit XC4 S/M
Wojciech Kocot
11.09
Śnieżnica
09:0509:58
CHILI 4 XS
Łukasz Janda
10.83
Skrzyczne
08:2709:24
Blacklight L
Arkadiusz Gorzynski
10.70
Cavallaria
08:1409:37
Nevada 2 26
Grzegorz Wierzba
10.61
Szczebel
10:0412:54
Sigma 8 25
Mietek Grochmal
10.56
Wapno
09:4211:05
TRITON 2 L
Jacek Antecki
10.05
Skrzyczne
08:4809:44
Golden 4 26
Seba
9.87
Javorovy
10:1711:23
Iota 26
Andrzej Bochenek
9.75
Wapno
09:1910:19
Rush 4 ML
Piotr Zawadzki
9.12
Javorovy
08:4610:10
Queen 2 ML
Adam Mucha
8.73
Szczebel
09:5411:28
Pasat 5 28