Zbyszek Jagodziński
32.37
Srebrna Góra
10:0811:24
Cayenne 4 M
Zbyszek Deka
107.06
Srebrna Góra
08:3513:20
Sigma 10 25
Wojciech Galica
23.92
Sankt Veit im Pongau
07:4909:01
Summit XC4 M
Wojciech Fornalik
4.16
Srebrna Góra
09:4511:30
Tequila 4 M
Wojciech Dreszler
0.08
Rywałdzik
14:5614:57
Golden 3 28
Tomasz Zieliński
9.17
Srebrna Góra
11:3113:26
Hook 3 29
Tomasz Wesołowski
10.92
Borsk
09:5610:25
Artik 3 27
Tomasz Mariański
24.82
bielski
11:5113:01
Artik 5 24
Tomasz Mariański
6.46
bielski
09:4510:00
Artik 5 24
Szymon Struś
25.89
Szczebel
07:1708:42
Mentor 4 S
Szymon Niemczyk
28.98
Javorovy
10:5012:32
Chili 3 M
święty
1.95
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:0410:12
Iota 26
Stork X
2.51
Srebrna Góra
11:1611:27
Mentor 4 M
Stork X
2.91
Srebrna Góra
12:4813:54
Mentor 4 M
Stork X
2.13
Srebrna Góra
08:4809:32
Mentor 4 M
Stork X
3.04
Srebrna Góra
10:1710:46
Mentor 4 M
Staszek
8.42
Srebrna Góra
11:2013:09
CHILI 4 S
Stanisław Sokołowski
73.93
bielski
08:1711:19
Optic 28
Sebastian Żmijewski
3.77
Srebrna Góra
11:0511:56
Delta 2 MS
Sebastian Żmijewski
3.59
Srebrna Góra
13:3014:41
Delta 2 MS
Seba
11.25
Javorovy
11:0912:05
Carrera L
Ryszard Tajl
30.89
Piła
09:1212:22
VOLT SM
Ryszard Jakiel
10.34
Srebrna Góra
11:0813:36
Mentor 5 S
Ryszard Jakiel
10.34
Srebrna Góra
11:0813:36
Delta 2 ML
Ryszard Froń
2.47
Borsk
14:1514:22
Iota 2 27
Ryszard Froń
17.23
Borsk
09:3110:29
Iota 2 27
Roman Augustynowicz
27.76
Borsk
09:5311:43
Cayenne 5 M
Robert Wincencik
15.40
Piła
09:0210:07
Buzz Z6 ML
Robert Piasecki
3.46
Srebrna Góra
10:5011:24
Sigma 7 26
Ralf
78.21
Emberger Alm
07:2311:46
Trango X-Race L
Rafał Samsonowicz
77.77
bielski
08:4011:20
Mentor 4 S
Radosław Ambroziak
5.68
bielski
10:2010:34
Nemo 4 31
Radosław Ambroziak
6.43
bielski
11:0511:28
Nemo 4 31
Przemysław Czerwiński
41.84
Szczebel
07:0209:24
Mentor 5 L
Plastek
15.37
Skrzętla
10:2612:30
Carrera L
Piotr Starczowski
63.64
Skrzętla
10:3313:29
GTO 2 M
Piotr Kowalski
37.52
Costalunga
07:5910:34
Tequila 3 L
Piotr Jasinski
6.29
Dzikowiec
11:3112:23
Vega 5 L
peter
12.78
Szczebel
07:4308:25
Delta L
Paweł Zawistowski
35.20
mazowieckie
14:3115:25
Force 2 S
Paweł Wysocki (szybki)
49.27
Nowa Wieś Kłodzka
12:0214:17
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
55.88
Srebrna Góra
11:0214:16
Delta 2 ML
Paweł Kumorek
98.28
Rubbio
08:2313:11
Ace XS
Paweł Chrząszcz
101.68
Rubbio
08:1512:54
Enzo 3 M
Paweł Bielański
10.73
Stord
08:4810:26
Mentor 4 M
Nikesz Michał
19.01
Srebrna Góra
09:0609:49
Delta 2 L
Niedźwiedź
3.81
Skrzętla
10:5811:32
Iota 26
MR
8.06
Srebrna Góra
12:1413:12
Ikuma 27
Mirek Olkowicz
10.25
Srebrna Góra
11:4913:52
Mentor 3 M
Michał Skalniak
37.30
Szczebel
06:3809:07
Mistral 6 26