Marcin Raszka
4.33
Skrzyczne
10:0310:32
Rook 2 MS
Marcin Posiej
49.00
Fajsławice
10:4612:42
Mentor 4 M
Marcin Posiej
49.06
Fajsławice
10:4612:40
Mentor 4 M
marcin minkiewicz
51.94
hatterrall hill
10:1713:51
Volt 3 L
Marcin Makuch
28.43
Javorovy
09:0710:27
Iota 26
Marcin Kempny
90.95
Skrzyczne
07:5611:21
Alpina 3 ML
Marcin Kalamat
64.33
Śnieżnica
08:0010:46
XCRacer M
Marcin Gorayski
71.21
Wolowa Góra
07:3711:53
Venus SC L
Marcin Domoń
1.97
Javorovy
08:1008:16
U Fly S
Marcin Chorzępa
62.78
Fajsławice
09:4711:54
Delta 2 MS
Marcin Bortlik
87.45
Skrzyczne
07:4111:21
Delta 3 L
Marcin Bortkiewicz
55.66
Dzikowiec
08:5711:28
Artik 5 28
Marcin Białobłocki
11.21
Dzikowiec
06:5407:51
Carrera M
Marcin Białobłocki
80.24
Dzikowiec
08:3812:50
Carrera M
Marcin
8.27
Javorovy
08:5010:38
Mentor 5 L
Magdalena Pawlak
71.00
Fajsławice
10:2312:20
Artik 5 22
Maciek Zalewski
66.04
Dzikowiec
07:4411:25
Rook 2 MS
Maciej Wojtkowiak
41.68
Śnieżnica
07:4309:22
Iota 26
Maciej Miętus
1.36
Nosal
11:3211:41
Golden 4 28
Maciej Krzesiński
37.88
Miejsce
09:1110:05
Delta 2 ML
Łukasz Piasecki
188.18
Chełm (Grybów)
08:4413:47
ZENO MS
Łukasz Kołodziejczak
36.17
Żar
08:0011:27
Mentor 4 XS
Łukasz Czyżewski
142.22
Skrzyczne
07:5313:07
Cayenne 4 XL
Łukasz Chalcarz
17.16
Śnieżnica
08:5410:07
Montana 28
Lesław Wirbuł
4.90
Wolowa Góra
10:2710:49
Sigma 8 27
Laki Lakos
89.43
Żar
07:5811:31
UP Trango XC 3 S
Krzysztof Żelisko
89.83
Fajsławice
06:1708:45
Meru M
Krzysztof Siwek
77.47
Śnieżnica
08:4011:40
Trango X-Race M
Krzysztof Schmidt
152.98
Rubbio
07:5012:33
Enzo 3 L
Krzysztof Rogowski
109.56
Chełm (Grybów)
08:4611:49
Aspen 5 26
Krzysztof Obloza
1.66
Westbury - Bratton Camp
10:2611:28
Iota 2 27
Krzysztof Obloza
1.06
Westbury - Bratton Camp
09:4610:02
Iota 2 27
Krzysztof Mazur
83.53
Śnieżnica
08:2511:38
Icepeak 7 Pro 23
KRZYSZTOF MAKOWSKI
97.92
Dzikowiec
07:5413:24
Cayenne 5 XS
Krzysztof Kajda
12.47
Skrzyczne
08:2509:07
Rise S
Krzysiek Święcicki
14.66
Skrzyczne
08:0809:41
Falcon 2009 27
Konrad Wybult
1.91
Srebrna Góra
10:4310:54
Epsilon 7 28
ko-mar 58
10.66
Żar
08:0809:10
Rush 3 S
Kasia Wołek
4.29
Śnieżnica
09:1009:22
Knight MS
Kamil Stępień
75.13
Speikboden
06:5714:00
Mentor 4 M
Joanna Kocot
1.96
Żar
08:1808:26
Explorer XS
Jerzy Gajda
83.04
Chełm (Grybów)
08:2911:12
Summit XC4 S/M
Jarosław Warzecha
28.36
Skrzyczne
06:0607:22
Cayenne 4 M
Jarosław Waksmundzki
38.80
Żar
08:5510:28
Delta S
Jarosław Chmielewski
26.55
Żar
08:0209:35
Delta 2 XS
Janusz Wojtyniak
24.25
Dzikowiec
08:3509:38
Cure L
Janusz Fuzowski
75.31
Kobala
09:4014:19
King S
Jan Struś
66.70
Śnieżnica
07:3710:24
Mentor 4 M
Jakub Zduńczyk
74.56
Kobala
09:0413:26
Mentor 5 S
Jakub Rożek
9.75
Wolowa Góra
08:2309:18
Nevada 2 28
Jacek Waligóra
5.21
Javorovy
09:0910:05
Delta L
Jacek Waligóra
8.83
Skrzyczne
09:1310:23
Delta L
Jacek Streich
2.69
Chełm (Grybów)
08:0508:47
Mentor 3 L
Jacek Miłowski
97.63
Dzikowiec
07:3512:08
Cure ML
Iwo Banaś
9.13
Tenerife - Taucho
11:3512:19
Hike 35
Igor Byrski
29.71
Żar
09:3211:13
Mentor 3 S
Igor Byrski
2.64
Żar
08:0108:20
Mentor 3 S
hydraulik
60.36
Manilla, Mt Borah
00:4803:15
Rook 2 S
GRZERO
56.53
Śnieżnica
08:0510:27
Cayenne 4 M
Grzegorz Szymiczek
17.84
Javorovy
07:3309:12
Ion 4 S
Grzegorz Świdziński
10.85
Dzikowiec
09:3010:59
Artik 3 29
Grzegorz Sprawka
18.87
Fajsławice
08:3209:14
Takoo 3 42
Grzegorz Pelikan
4.78
Javorovy
09:2610:01
Vega 5 M
Grzegorz Pawłowski
11.83
Dzikowiec
08:5309:29
Vega 5 M
Grzegorz Olejnik
41.02
Karpacz
08:3711:54
Sigma 10 25
Grzegorz Jamróz
80.30
Śnieżnica
06:4813:11
Enzo S
Grzegorz Hali
60.40
Dzikowiec
09:4512:16
Chili 3 M
Grzegorz Fiema
64.38
Żar
07:4910:02
Maestro M
Grzegorz Fedrizzi
21.48
Mała Czantoria
08:0309:31
Vega 4 M
Grzegorz Dudka
62.78
Śnieżnica
08:2110:35
Aspen 5 28
Gienek
87.44
Fajsławice
09:2712:08
Koyot 3 24
Drow
23.71
Skrzyczne
08:2109:42
Tequila 5 S
Dorota Borucka
20.74
Śnieżnica
08:3109:56
Rook 2 S
Dominik Kapica
71.03
Żar
08:2710:55
Queen 2 ML
Dominika Kasieczko
5.20
Sölden
13:4914:04
Wild 21
Dominika Kasieczko
82.82
Speikboden
07:0210:39
Wild 21
Dawid Olszowy
19.82
Mała Czantoria
08:0108:51
Sprint 3 S
Dawid Król
64.46
Dzikowiec
07:0110:07
King M
Dawid Krajewski
121.09
Śnieżnica
07:5313:00
Summit XC4 S/M
Daveybee
61.05
Czeszka
08:0310:23
Iota 2 25
Bogdan Leja
14.65
Dzikowiec
09:0109:43
Carrera L
Bogdan Kozłowski
2.14
Klin (Andrzejówka)
11:2611:33
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
1.71
Dzikowiec
08:2308:30
Golden 3 30
Baśka
15.12
Ćwilin
08:5409:28
Atlas S
Bartłomiej Nogieć
4.85
Śnieżnica
11:1412:01
Epsilon 6 26
Bartłomiej Borek
50.55
Śnieżnica
08:0810:32
Atlas M
Artur Pietrek
110.01
Saint Hilaire du Touvet
07:0212:16
Colt 2 25
Artur Krężel
26.54
Żar
09:4210:49
Ion 5 XS
Arkadiusz Ślusarczyk
16.71
Żar
07:4708:42
Meru M
Arkadiusz Sabat
42.66
Laworta
09:1213:57
Sigma 10 25
Arkadiusz Graf
2.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
15:3915:50
Nemo 4 28
Arkadiusz Gorzynski
44.49
Piła
08:4110:18
Nevada 2 26
AnT
72.85
Żar
11:1913:44
Mentor 4 S
AnT
16.84
Żar
07:5208:43
Mentor 4 S
Andrzej Zieliński
2.58
Chełm (Grybów)
10:2711:13
Buzz z4 XL
Andrzej Trebenda
86.39
Mała Czantoria
07:5712:24
TRITON 2 S
Andrzej Paradowski
4.60
Fajsławice
09:5410:04
Bolero 6 L
Andrzej Koziej
51.10
Żar
08:5911:32
Cayenne 4 XL
Andrzej Binkowski
6.70
Świebodzice
14:2214:32
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
4.53
Świebodzice
11:3411:45
lotnia sztywna