Stanisław Sagan
26.35
Fajsławice
10:2911:18
Mentor 5 M
Paweł Wysocki (szybki)
26.24
Dzikowiec
07:3810:28
Delta 2 ML
Marcin Ząbek
24.34
Śnieżnica
08:2409:32
BGD BASE M
Janusz Wojtyniak
24.25
Dzikowiec
08:3509:38
Cure L
Mirek Olkowicz
24.11
Dzikowiec
07:5009:27
Mentor 3 M
Drow
23.71
Skrzyczne
08:2109:42
Tequila 5 S
Paweł Ziółkowski
23.61
Dzikowiec
07:3408:28
Mentor 4 S
Michał Mildner
23.29
Skrzyczne
07:4908:48
Cayenne 3 S
Ralf
22.58
Hohe Wand South
06:5808:24
Trango X-Race L
Grzegorz Fedrizzi
21.48
Mała Czantoria
08:0309:31
Vega 4 M
Dorota Borucka
20.74
Śnieżnica
08:3109:56
Rook 2 S
Dawid Olszowy
19.82
Mała Czantoria
08:0108:51
Sprint 3 S
Aleš Lundiak
19.45
Dzikowiec
09:2810:27
Venus 4 S
Seba
19.16
Skrzyczne
09:0809:53
Carrera L
Staszek
18.91
Srebrna Góra
09:0610:15
CHILI 4 S
Grzegorz Sprawka
18.87
Fajsławice
08:3209:14
Takoo 3 42
Sławomir Wysocki
18.56
Javorovy
09:4610:45
CHILI 4 XS
Sławomir Wysocki
18.56
Javorovy
09:4610:45
CHILI 4 XS
Grzegorz Szymiczek
17.84
Javorovy
07:3309:12
Ion 4 S
Łukasz Chalcarz
17.16
Śnieżnica
08:5410:07
Montana 28
AnT
16.84
Żar
07:5208:43
Mentor 4 S
Arkadiusz Ślusarczyk
16.71
Żar
07:4708:42
Meru M
Mariusz Bartyzel
15.98
Fajsławice
07:3109:16
Rook 2 MS
Zbyszek Jagodziński
15.81
Dzikowiec
09:2010:17
Cayenne 4 M
Baśka
15.12
Ćwilin
08:5409:28
Atlas S
Sebastian Brzeszcz
15.00
Skrzyczne
08:3909:22
Mescal 4 XS
Krzysiek Święcicki
14.66
Skrzyczne
08:0809:41
Falcon 2009 27
Bogdan Leja
14.65
Dzikowiec
09:0109:43
Carrera L
Piotr Zawadzki
12.68
Mała Czantoria
08:2609:35
Queen 2 ML
Krzysztof Kajda
12.47
Skrzyczne
08:2509:07
Rise S
OlafD
12.37
Skrzyczne
09:1409:42
Tequila 4 XS
Grzegorz Pawłowski
11.83
Dzikowiec
08:5309:29
Vega 5 M
Michał Cieślik
11.73
Dzikowiec
08:4009:26
Synergy 5 L
Marcin Białobłocki
11.21
Dzikowiec
06:5407:51
Carrera M
Grzegorz Świdziński
10.85
Dzikowiec
09:3010:59
Artik 3 29
ko-mar 58
10.66
Żar
08:0809:10
Rush 3 S
Piotr Jasinski
10.59
Dzikowiec
08:5809:27
Vega 5 L
Jakub Rożek
9.75
Wolowa Góra
08:2309:18
Nevada 2 28
Michal Radzicki
9.53
Żar
11:2612:23
Lynx M
Iwo Banaś
9.13
Tenerife - Taucho
11:3512:19
Hike 35
Jacek Waligóra
8.83
Skrzyczne
09:1310:23
Delta L
Adam Cholewski
8.38
Łąki
03:5204:29
Plus 28
Marcin
8.27
Javorovy
08:5010:38
Mentor 5 L
Monika Dudkiewicz
8.06
Fajsławice
09:1909:46
Epsilon 7 23
Wojciech Pomierski
7.78
Borsk
06:3307:30
Mantra 6 L
Niedźwiedź
7.50
Śnieżnica
08:3709:22
Iota 26
Przemysław Mendez
7.27
Mała Czantoria
09:0709:33
Sigma 7 28
Andrzej Binkowski
6.70
Świebodzice
14:2214:32
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
6.49
Świebodzice
12:1012:18
lotnia sztywna
Sławo
5.97
Piła
09:5210:26
Atlas L
Sylwia Brajza
5.95
hatterrall hill
10:3611:14
Leaf S
Ryszard Ceglarek
5.81
Piła
09:1909:49
Tequila 4 M
Jacek Waligóra
5.21
Javorovy
09:0910:05
Delta L
Dominika Kasieczko
5.20
Sölden
13:4914:04
Wild 21
Lesław Wirbuł
4.90
Wolowa Góra
10:2710:49
Sigma 8 27
Bartłomiej Nogieć
4.85
Śnieżnica
11:1412:01
Epsilon 6 26
Grzegorz Pelikan
4.78
Javorovy
09:2610:01
Vega 5 M
Ryszard Froń
4.72
Borsk
06:2106:45
Iota 2 27
Andrzej Paradowski
4.60
Fajsławice
09:5410:04
Bolero 6 L
Andrzej Binkowski
4.53
Świebodzice
11:3411:45
lotnia sztywna
Michał Jurasz
4.42
Żar
11:3811:53
Rookie L
Marcin Raszka
4.33
Skrzyczne
10:0310:32
Rook 2 MS
Mariusz Bartyzel
4.31
Fajsławice
11:3711:55
Rook 2 MS
Kasia Wołek
4.29
Śnieżnica
09:1009:22
Knight MS
Sławo
4.16
Piła
11:2211:49
Atlas L
Sławo
4.09
Piła
09:0909:18
Atlas L
Tomasz Muszyński
3.86
Dzikowiec
08:2108:50
Carrera L
Ryszard Ceglarek
3.40
Piła
10:5211:04
Tequila 4 M
Sławo
3.26
Piła
08:1108:18
Atlas L
Adrian Zygmański
3.18
Mała Czantoria
08:2708:41
Anakis L
Piotr Świderski
3.13
Chełm (Grybów)
10:2911:15
Rook 2 MS
Wojciech Fornalik
3.04
Dzikowiec
09:4710:10
Tequila 4 M
Jacek Streich
2.69
Chełm (Grybów)
08:0508:47
Mentor 3 L
Igor Byrski
2.64
Żar
08:0108:20
Mentor 3 S
Mateusz Petrów
2.59
Czeszka
08:1108:25
Ikuma 27
Andrzej Zieliński
2.58
Chełm (Grybów)
10:2711:13
Buzz z4 XL
Sławo
2.35
Piła
12:2412:27
Atlas 2 L
Marcin Wilczak
2.31
Slieve Gullion
11:1711:32
Cayenne 4 M
Bogdan Kozłowski
2.14
Klin (Andrzejówka)
11:2611:33
Golden 3 30
Arkadiusz Graf
2.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
15:3915:50
Nemo 4 28
Marcin Domoń
1.97
Javorovy
08:1008:16
U Fly S
Joanna Kocot
1.96
Żar
08:1808:26
Explorer XS
Konrad Wybult
1.91
Srebrna Góra
10:4310:54
Epsilon 7 28
Michał Romanow
1.88
Chełm (Grybów)
10:2210:52
Eden 5 26
Mariusz Kuzka
1.81
Czeszka
10:1011:30
Chili M
Piotr Świderski
1.77
Chełm (Grybów)
09:0609:17
Rook 2 MS
Milena Graf
1.71
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
15:2415:30
Nemo 4 28
Bogdan Kozłowski
1.71
Dzikowiec
08:2308:30
Golden 3 30
Krzysztof Obloza
1.66
Westbury - Bratton Camp
10:2611:28
Iota 2 27
Marcin Wilczak
1.63
Slieve Gullion
09:5910:20
Cayenne 4 M
Maciej Miętus
1.36
Nosal
11:3211:41
Golden 4 28
Tomasz Halka
1.34
Zator lotnisko
06:3806:43
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
1.26
Zator lotnisko
08:0108:05
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
1.24
Zator lotnisko
10:0110:06
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
1.20
Zator lotnisko
08:4708:51
Mistral 7 XS
Norbert Wietecha
1.19
Chełm (Grybów)
10:4210:54
Tequila 4 M
Tomasz Halka
1.19
Zator lotnisko
07:1807:21
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
1.15
Zator lotnisko
04:5404:59
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
1.09
Zator lotnisko
05:4505:49
Mistral 7 XS
Piotr Świderski
1.09
Chełm (Grybów)
07:4507:48
Rook 2 MS