Łukasz Piasecki
188.18
Chełm (Grybów)
08:4413:47
ZENO MS
Mateusz Z
165.26
Gorduno
06:2814:28
Mentor 4 S
Mariusz Wiśniowski
153.71
Rubbio
07:4112:32
Enzo 3 S
Paweł Chrząszcz
153.16
Rubbio
07:4212:36
Enzo 3 M
Michał Gierlach
153.04
Rubbio
07:4212:32
Enzo M
Paweł Kumorek
153.02
Rubbio
07:5513:31
Ace XS
Krzysztof Schmidt
152.98
Rubbio
07:5012:33
Enzo 3 L
Wojciech Raś
150.72
Chełm (Grybów)
08:4512:53
Delta 2 S
Łukasz Czyżewski
142.22
Skrzyczne
07:5313:07
Cayenne 4 XL
Pawlos
137.43
Dzikowiec
08:2014:14
Rush 4 MS
Maro
129.26
Rubbio
08:0112:23
Guru L
Mariusz Macias
128.77
Kobala
08:3814:57
Sigma 10 25
Dawid Krajewski
121.09
Śnieżnica
07:5313:00
Summit XC4 S/M
Artur Pietrek
110.01
Saint Hilaire du Touvet
07:0212:16
Colt 2 25
Krzysztof Rogowski
109.56
Chełm (Grybów)
08:4611:49
Aspen 5 26
marek mastalerz
109.21
Fajsławice
10:0413:14
Delta 2 MS
Wojciech Galica
101.70
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:4111:55
Summit XC4 M
Tomasz Sermak
101.17
Żar
07:4311:50
Icepeak 7 Pro 23
KRZYSZTOF MAKOWSKI
97.92
Dzikowiec
07:5413:24
Cayenne 5 XS
Jacek Miłowski
97.63
Dzikowiec
07:3512:08
Cure ML
Szczepan Wolny
93.29
Emberger Alm
06:3112:44
X-Alps 3 XS
Marcin Kempny
90.95
Skrzyczne
07:5611:21
Alpina 3 ML
Krzysztof Żelisko
89.83
Fajsławice
06:1708:45
Meru M
Laki Lakos
89.43
Żar
07:5811:31
UP Trango XC 3 S
Nawrocki Michał
89.31
Fajsławice
11:0413:51
Mentor 4 M
Pawel Bedynski
88.80
Dzikowiec
07:4812:57
Cayenne 5 M
Marcin Bortlik
87.45
Skrzyczne
07:4111:21
Delta 3 L
Gienek
87.44
Fajsławice
09:2712:08
Koyot 3 24
Agata Kowalska
87.31
Rubbio
08:1313:05
Queen 2 MS
Andrzej Trebenda
86.39
Mała Czantoria
07:5712:24
TRITON 2 S
Marek Dmochowski
85.91
Fajsławice
10:1012:24
Rook 2 S
Krzysztof Mazur
83.53
Śnieżnica
08:2511:38
Icepeak 7 Pro 23
Jerzy Gajda
83.04
Chełm (Grybów)
08:2911:12
Summit XC4 S/M
Dominika Kasieczko
82.82
Speikboden
07:0210:39
Wild 21
Grzegorz Jamróz
80.30
Śnieżnica
06:4813:11
Enzo S
Marcin Białobłocki
80.24
Dzikowiec
08:3812:50
Carrera M
Krzysztof Siwek
77.47
Śnieżnica
08:4011:40
Trango X-Race M
Stork X
77.44
Dzikowiec
08:4012:50
Mentor 4 M
Janusz Fuzowski
75.31
Kobala
09:4014:19
King S
Kamil Stępień
75.13
Speikboden
06:5714:00
Mentor 4 M
Paweł Dołomisiewicz
74.61
Fajsławice
10:5013:41
Nova Ion 3 S
Jakub Zduńczyk
74.56
Kobala
09:0413:26
Mentor 5 S
AnT
72.85
Żar
11:1913:44
Mentor 4 S
MARCIN WŁODARCZYK
72.54
Costalunga
08:5412:39
Iota 2 25
Marcin Gorayski
71.21
Wolowa Góra
07:3711:53
Venus SC L
Dominik Kapica
71.03
Żar
08:2710:55
Queen 2 ML
Magdalena Pawlak
71.00
Fajsławice
10:2312:20
Artik 5 22
Jan Struś
66.70
Śnieżnica
07:3710:24
Mentor 4 M
Maciek Zalewski
66.04
Dzikowiec
07:4411:25
Rook 2 MS
Piotr Starczowski
64.64
Żar
08:5611:13
GTO 2 M