Łukasz Piasecki
188.18
Chełm (Grybów)
08:4413:47
ZENO MS
Marcin Kalamat
64.33
Śnieżnica
08:0010:46
XCRacer M
Szczepan Wolny
93.29
Emberger Alm
06:3112:44
X-Alps 3 XS
Dominika Kasieczko
82.82
Speikboden
07:0210:39
Wild 21
Dominika Kasieczko
5.20
Sölden
13:4914:04
Wild 21
marcin minkiewicz
51.94
hatterrall hill
10:1713:51
Volt 3 L
Marcin Gorayski
71.21
Wolowa Góra
07:3711:53
Venus SC L
Aleš Lundiak
19.45
Dzikowiec
09:2810:27
Venus 4 S
Grzegorz Pawłowski
11.83
Dzikowiec
08:5309:29
Vega 5 M
Grzegorz Pelikan
4.78
Javorovy
09:2610:01
Vega 5 M
Piotr Jasinski
10.59
Dzikowiec
08:5809:27
Vega 5 L
Grzegorz Fedrizzi
21.48
Mała Czantoria
08:0309:31
Vega 4 M
Laki Lakos
89.43
Żar
07:5811:31
UP Trango XC 3 S
Marcin Domoń
1.97
Javorovy
08:1008:16
U Fly S
Andrzej Trebenda
86.39
Mała Czantoria
07:5712:24
TRITON 2 S
Krzysztof Siwek
77.47
Śnieżnica
08:4011:40
Trango X-Race M
Ralf
22.58
Hohe Wand South
06:5808:24
Trango X-Race L
Drow
23.71
Skrzyczne
08:2109:42
Tequila 5 S
OlafD
12.37
Skrzyczne
09:1409:42
Tequila 4 XS
Ryszard Ceglarek
5.81
Piła
09:1909:49
Tequila 4 M
Norbert Wietecha
1.19
Chełm (Grybów)
10:4210:54
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
3.40
Piła
10:5211:04
Tequila 4 M
Wojciech Fornalik
3.04
Dzikowiec
09:4710:10
Tequila 4 M
Piotr Kowalski
35.62
Bassano
08:4410:59
Tequila 3 L
Grzegorz Sprawka
18.87
Fajsławice
08:3209:14
Takoo 3 42
Michał Cieślik
11.73
Dzikowiec
08:4009:26
Synergy 5 L
Tomek Wirski
50.00
Żar
08:1110:24
Synergy 5 L
Jerzy Gajda
83.04
Chełm (Grybów)
08:2911:12
Summit XC4 S/M
Dawid Krajewski
121.09
Śnieżnica
07:5313:00
Summit XC4 S/M
Wojciech Galica
101.70
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:4111:55
Summit XC4 M
Dawid Olszowy
19.82
Mała Czantoria
08:0108:51
Sprint 3 S
Lesław Wirbuł
4.90
Wolowa Góra
10:2710:49
Sigma 8 27
Przemysław Mendez
7.27
Mała Czantoria
09:0709:33
Sigma 7 28
Mariusz Macias
128.77
Kobala
08:3814:57
Sigma 10 25
Arkadiusz Sabat
42.66
Laworta
09:1213:57
Sigma 10 25
Grzegorz Olejnik
41.02
Karpacz
08:3711:54
Sigma 10 25
Michał Janowski
30.09
Chełm (Grybów)
08:2809:33
Sigma 10 25
Pawlos
137.43
Dzikowiec
08:2014:14
Rush 4 MS
ko-mar 58
10.66
Żar
08:0809:10
Rush 3 S
Michał
33.32
Żar
08:0710:01
Rook L
Michał Jurasz
4.42
Żar
11:3811:53
Rookie L
Marek Dmochowski
85.91
Fajsławice
10:1012:24
Rook 2 S
Dorota Borucka
20.74
Śnieżnica
08:3109:56
Rook 2 S
hydraulik
60.36
Manilla, Mt Borah
00:4803:15
Rook 2 S
Marcin Raszka
4.33
Skrzyczne
10:0310:32
Rook 2 MS
Mariusz Bartyzel
4.31
Fajsławice
11:3711:55
Rook 2 MS
Mariusz Bartyzel
15.98
Fajsławice
07:3109:16
Rook 2 MS
Piotr Świderski
1.09
Chełm (Grybów)
07:4507:48
Rook 2 MS
Piotr Świderski
1.77
Chełm (Grybów)
09:0609:17
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.13
Chełm (Grybów)
10:2911:15
Rook 2 MS