Grzegorz Fiema
64.38
Żar
07:4910:02
Maestro M
Michal Radzicki
9.53
Żar
11:2612:23
Lynx M
Andrzej Binkowski
6.70
Świebodzice
14:2214:32
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
6.49
Świebodzice
12:1012:18
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
4.53
Świebodzice
11:3411:45
lotnia sztywna
Sylwia Brajza
5.95
hatterrall hill
10:3611:14
Leaf S
Gienek
87.44
Fajsławice
09:2712:08
Koyot 3 24
Kasia Wołek
4.29
Śnieżnica
09:1009:22
Knight MS
Janusz Fuzowski
75.31
Kobala
09:4014:19
King S
Dawid Król
64.46
Dzikowiec
07:0110:07
King M
Marcin Makuch
28.43
Javorovy
09:0710:27
Iota 26
Maciej Wojtkowiak
41.68
Śnieżnica
07:4309:22
Iota 26
Niedźwiedź
7.50
Śnieżnica
08:3709:22
Iota 26
Michał Kocot
45.93
Śnieżnica
08:5610:43
Iota 26
Krzysztof Obloza
1.66
Westbury - Bratton Camp
10:2611:28
Iota 2 27
Ryszard Froń
4.72
Borsk
06:2106:45
Iota 2 27
Krzysztof Obloza
1.06
Westbury - Bratton Camp
09:4610:02
Iota 2 27
Marek Kwasecki
29.29
Skrzyczne
09:0910:31
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
72.54
Costalunga
08:5412:39
Iota 2 25
Daveybee
61.05
Czeszka
08:0310:23
Iota 2 25
Artur Krężel
26.54
Żar
09:4210:49
Ion 5 XS
Grzegorz Szymiczek
17.84
Javorovy
07:3309:12
Ion 4 S
Mateusz Petrów
2.59
Czeszka
08:1108:25
Ikuma 27
MR
60.31
Dzikowiec
08:0512:16
Ikuma 27
Krzysztof Mazur
83.53
Śnieżnica
08:2511:38
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
101.17
Żar
07:4311:50
Icepeak 7 Pro 23
Iwo Banaś
9.13
Tenerife - Taucho
11:3512:19
Hike 35
Maro
129.26
Rubbio
08:0112:23
Guru L
Piotr Starczowski
64.64
Żar
08:5611:13
GTO 2 M
Maciej Miętus
1.36
Nosal
11:3211:41
Golden 4 28
Bogdan Kozłowski
2.14
Klin (Andrzejówka)
11:2611:33
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
1.71
Dzikowiec
08:2308:30
Golden 3 30
Marcin Zawiazalec
34.89
Żar
08:1310:06
Fenix 24
Krzysiek Święcicki
14.66
Skrzyczne
08:0809:41
Falcon 2009 27
Joanna Kocot
1.96
Żar
08:1808:26
Explorer XS
Konrad Wybult
1.91
Srebrna Góra
10:4310:54
Epsilon 7 28
Monika Dudkiewicz
8.06
Fajsławice
09:1909:46
Epsilon 7 23
Bartłomiej Nogieć
4.85
Śnieżnica
11:1412:01
Epsilon 6 26
Grzegorz Jamróz
80.30
Śnieżnica
06:4813:11
Enzo S
Michał Gierlach
153.04
Rubbio
07:4212:32
Enzo M
Mariusz Wiśniowski
153.71
Rubbio
07:4112:32
Enzo 3 S
Paweł Chrząszcz
153.16
Rubbio
07:4212:36
Enzo 3 M
Krzysztof Schmidt
152.98
Rubbio
07:5012:33
Enzo 3 L
Michał Romanow
1.88
Chełm (Grybów)
10:2210:52
Eden 5 26
Jarosław Waksmundzki
38.80
Żar
08:5510:28
Delta S
Jacek Waligóra
8.83
Skrzyczne
09:1310:23
Delta L
Jacek Waligóra
5.21
Javorovy
09:0910:05
Delta L
Wojtek Kossuth
46.96
Skrzyczne
08:4009:55
Delta 3 S
Piotr Staszak
36.93
Żar
08:0310:24
Delta 3 ML
Marek Miłowski
37.28
Dzikowiec
07:3310:01
Delta 3 ML