Marcin Wilczak
21.85
Piloni
11:4212:54
Cayenne 4 M
Pablostratus
21.55
Lijak
08:4611:23
Epic M
Michał Szmyt
21.45
Bassano
08:1510:34
Funky M
Sebastian Żmijewski
20.00
Monte Grappa
08:2711:44
Delta 2 MS
Michał Szyc
19.30
Biała Podlaska
10:4811:53
CHILI 4 S
Mariusz Bartyzel
19.10
Fajsławice
09:4110:19
Rook 2 MS
Kacper Kowalski
18.96
Borsk
07:3508:28
Queen 2 ML
Marcin Chorzępa
17.59
Fajsławice
09:5410:27
Delta 2 MS
Daniel Kasperski
17.16
Montmin Coche-Cabane
12:2014:13
Tequila 4 M
Małgorzata Błędowska
16.48
Piloni
07:3808:34
Hook 4 21
Walter Wojciechowski
16.14
Bassano
08:2214:26
Agera RS SM
Radek Kuchta
15.29
Biała Podlaska
07:3308:11
Rush 2 M
Szymon Struś
14.72
Piloni
08:5310:20
Mentor 4 S
Grzegorz Ostropolski
13.81
Cavallaria
07:4610:10
Dudek Nemo XX 28
Jakub Mendys
13.20
Piloni
07:3208:39
Swift S
Paweł Ziółkowski
12.61
Bassano
08:0609:57
Mentor 4 S
Łukasz Soboń
12.32
Bassano
10:4912:36
Golden 3 26
Marek Miłowski
12.28
Klin (Andrzejówka)
07:1409:20
Delta 3 ML
Jakub Mendys
11.96
Vico Canavese
10:2010:58
Swift S
Marek Borkowski
11.70
Borsk
08:5709:32
Delta 2 L
Krzysztof Cieślinski
11.23
Cavallaria
07:2908:52
Hook 4 27
Jerzy Gryckiewicz
10.93
Lijak
12:5914:46
Atlas L
Paweł Chrząszcz
10.72
Ugine
06:2307:50
Enzo 3 M
Lena Szymanek
10.46
Cavallaria
07:3110:23
Tequila 4 M
Jacek Miłowski
10.43
Klin (Andrzejówka)
07:1508:43
Cure ML
dar test
10.29
Piloni
07:4208:26
Asia Żabicka
10.29
Konopki
10:5111:18
Tequila 3 Xs
Marek Cichoń
8.99
Cavallaria
07:4909:38
Rush 3 L
Justyna
8.92
Cavallaria
07:4809:35
Nemo 4 23
Sebastian Żmijewski
8.88
Bassano
07:0207:43
Delta 2 MS
Łukasz Barcewicz
8.21
Bassano
09:3210:28
Tequila 5 M
Janusz Sobczak
8.13
Lijak
12:4014:00
Rush 2 M
Bartosz Pudłowski
7.10
Klin (Andrzejówka)
08:1410:31
Peak 23
Dominika Kasieczko
7.00
Piloni
08:2408:45
Wild 21
Arkadiusz Marucha
6.92
Javorovy
08:1609:08
Sigma 10 25
Ralf
6.29
Javorovy
08:0308:59
Trango X-Race L
Krzysztof Schmidt
5.79
Javorovy
07:5909:00
ZENO L
MARCIN WŁODARCZYK
5.53
Lijak
13:5314:58
Iota 2 25
Daniel Kasperski
5.50
Montmin Coche-Cabane
09:2509:40
Tequila 4 M
Robert Piotrowski
5.39
Piła
07:1907:42
Riot ML
Bogdan Leja
5.29
Klin (Andrzejówka)
07:5109:28
Carrera L
Łukasz Soboń
4.83
Bassano
13:3614:06
Golden 3 26
Piotr Szymański
4.70
Lijak
14:0914:31
Pioneer L
Joanna Reinert
4.65
Piloni
11:2411:59
Rush 5 XS
Patrycja Eckert
4.43
Cavallaria
08:2308:49
Adam M
Lesław Wirbuł
4.13
Bassano
12:1312:40
Sigma 8 27
Janusz Sobczak
3.83
Lijak
08:2108:33
Rush 2 M
Jakub Rybka
3.66
Unisław
11:3512:03
Mentor 4 M
Łukasz Kulis
3.55
Borsk
08:3308:41
Rush 3 M
Kamila Bomba
3.45
Borsk
09:4209:49
Alpha 6 26