Zbigniew Ziarko
4.20
Skrzyczne
07:5708:11
Golden 4 26
Tomek Krupski
15.88
Grzmiąca
06:5508:04
Omega XAlps 2 24
Tomek Krupski
89.30
Grzmiąca
09:0911:43
Omega XAlps 2 24
Sebastian Żmijewski
92.66
Różana
15:0220:19
Delta 2 MS
Rafał Kwaśniewski
1.49
Borowa
08:4908:54
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
1.93
Borowa
10:4710:54
BGD BASE ML
Piotr Oszwałdowski
11.08
Piła
06:1206:53
Alpha 6 31
Piotr Gorczyca
1.97
Borowa
09:2209:28
Pioneer3 L
Piotr Garbarz
3.15
Mszana S
06:4507:53
Sigma 8 27
Paweł Lis
2.61
Mszana S
08:2208:43
Factor 2 L
Monika Mysliwiec
2.30
Mszana S
08:2308:44
Mentor 2 Xs
Michał Kamiński
12.36
żagański
11:4912:11
Antea 2 L
Michał Janowski
3.00
Mszana S
06:0406:25
Mantra M7 ML
Michał Janowski
4.32
Mszana S
06:5907:58
Mantra M7 ML
Mateusz Szewc
4.31
Grzmiąca
09:4210:17
Peak 25
Mariusz Grzywacz
2.83
Grzmiąca
09:4310:17
Elan 28
Mariusz Grzywacz
1.45
Grzmiąca
08:1708:23
Elan 28
Marcus Biesioroff
4.62
Grzmiąca
09:2110:18
Chili 3 L
Marcin Ząbek
2.53
Mszana S
06:4407:28
BGD BASE M
Marcin Ząbek
1.35
Mszana S
06:1006:22
BGD BASE M
Marcin Ząbek
4.26
Mszana S
07:3808:10
BGD BASE M
Marcin Chorzępa
6.23
Borzym
10:3010:45
Delta 2 MS
Maciek Zalewski
60.58
Grzmiąca
07:1909:28
Rook 2 MS
Łukasz Grabiec
2.04
Żar
07:5208:14
Mentor 3 S
Krzysztof Matuszyk
4.48
Derbyshire
11:0412:19
Iota 2 29
Krzysiek Ciach
39.12
Grzmiąca
07:3009:49
Mentor 4 M
Konrad Wybult
3.18
Borowa
09:4810:00
Epsilon 7 28
ko-mar 58
11.34
Skrzyczne
06:4407:37
CHILI 4 XS
Joanna Reinert
4.11
Świeszyno
08:0908:21
Rush 5 XS
Joanna Kocot
3.39
Stranik
08:0608:21
Explorer XS
Jeż Leszek
2.73
Borowa
10:2210:30
Optic 26
Jeż Leszek
2.17
Borowa
08:1808:26
Optic 26
Jerzy Gajda
2.08
Mszana S
05:5406:22
Summit XC4 S/M
Jerzy Gajda
2.08
Mszana S
05:5406:22
Summit XC4 S/M
Jerzy Gajda
5.06
Mszana S
07:0508:05
Summit XC4 S/M
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
9.61
Babadag (Oludeniz)
05:2906:23
Sigma 10 27
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
11.98
Babadag (Oludeniz)
14:2914:55
Sigma 10 27
Jakub Socha
106.87
Grzmiąca
06:5811:15
Mantra 6 MS
Jakub Rybka
2.13
Nowe
10:0310:23
Mentor 4 M
Jakub Rybka
6.29
Nowe
12:1213:06
Mentor 4 M
Jakub Bączkowski
10.18
Mszana S
05:3106:31
Summit Xc 2 S
Jacek Zakrzewski
13.21
Babadag (Oludeniz)
11:1311:40
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
10.96
Babadag (Oludeniz)
05:3606:01
Iota 2 27
Jacek Antecki
1.82
Borowa
10:5110:56
Golden 4 26
Jacek Antecki
2.00
Borowa
09:0009:09
Golden 4 26
Hubert Gałowski
9.46
El Bosque
08:1809:20
Epsilon 8 27
Grzegorz Hali
14.25
Grzmiąca
09:2310:17
Chili 3 M
Grzegorz Hali
12.18
Grzmiąca
09:4810:17
Chili 3 M
Dawid Olszowy
7.96
Skrzyczne
06:2907:54
Sprint 3 S
Dawid Król
112.55
Grzmiąca
06:5010:13
King M
Daveybee
45.74
Czeszka
07:1808:55
Iota 2 25
Bartosz Pudłowski
9.66
Grzmiąca
10:2511:06
Peak 23
Arkadiusz Graf
13.38
Nowa Wieś Lęborska
04:4205:33
Nemo 4 31