Kacper Kowalski
134.84
Borsk
07:3914:30
Queen 2 ML
Karol Prokorym
105.10
Borsk
07:2813:13
Cayenne 5 XS
Krzycha
104.79
Piła
08:2312:43
King L
Roman Augustynowicz
98.89
Piła
08:3812:49
Cayenne 5 M
Michał Zawadzki
94.43
Cerna Hora
08:2313:02
Sigma 10 25
Grzegorz Szafrański
93.10
Piła
07:4411:33
Boomerang 10 M
Święty
82.04
Borsk
07:3011:43
Nexus S
Maciej Pigulski
80.59
Cerna Hora
10:4413:57
Sigma 10 23
Dominika Kasieczko
79.94
Lermoos
07:5411:31
Zeolite S
Jakub Kwiatkowski
76.00
Borsk
07:2110:54
Trango X-Race L
Marcin Białobłocki
64.52
Cerna Hora
08:2012:27
Carrera M
Krzysztof Drzycimski
56.71
Piła
08:1910:54
Poison 3 Xl
Pawlos
52.55
Rudnik
08:2113:30
Rush 4 MS
Daria Nowicka
50.51
Borsk
07:5310:30
CHILI 4 XXS
Aleš Lundiak
46.92
Cerna Hora
10:1713:03
Venus 4 S
Zbyszek Deka
44.20
Wolowa Góra
08:4511:45
Sigma 10 25
Krzysztof Schmidt
41.36
Monte Panarotta
07:0509:30
Enzo 3 L
kszyh
40.91
Monte Panarotta
07:2609:25
Meru M
Igor Popik
40.54
Monte Panarotta
07:2009:35
Meru M
Arkadiusz Ślusarczyk
40.03
Monte Panarotta
07:3009:26
Meru M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
38.90
Cerna Hora
08:3611:19
Cayenne 5 XS
Paweł Wysocki (szybki)
38.87
Cerna Hora
08:4611:43
Delta 2 ML
Przemysław Czerwiński
37.31
Monte Panarotta
07:4109:35
Mentor 6 L
Grzegorz Hali
36.42
Wolowa Góra
08:3812:16
Chili 3 M
Robert Osiński
35.98
Inowrocław
14:3915:45
Nucleon 27
Krzysztof Łakomicki
34.78
Borsk
17:1218:47
Apco Lift 42
Jakub Rybka
34.22
Piła
08:1710:39
Mentor 4 M
Dawid Król
32.77
Cerna Hora
07:5609:56
King M
Krzysztof Łakomicki
32.62
Bobowo
05:3206:46
Apco Lift 42
Arkadiusz Gorzynski
28.91
Piła
10:0411:16
Nevada 2 26
Marek Perkowski
27.82
Cerna Hora
09:2911:50
Artik 5 26
Łukasz Kulis
25.62
Borsk
06:2408:13
Rush 3 M
Mateusz Gawenda
20.41
Leszno - Strzyżewice
08:5310:11
Tequila 4 M
Marcin Gorayski
19.80
Wolowa Góra
11:0512:56
Venus SC L
Cygi Kondratowicz
19.02
Borsk
08:0109:44
Epsilon 9 26
Grzegorz Olejnik
17.91
Mała Kopa
09:2511:23
Sigma 10 25
Krzysztof Martyna
16.48
Wolowa Góra
09:5911:17
King M
Piotr Lemańczyk
15.82
Borsk
10:4611:42
Chili 3 M
Wojtek Majewski
15.75
Wolowa Góra
09:5011:18
Summit XC4 M
Maciej Pigulski
13.10
Cerna Hora
08:2909:16
Sigma 10 23
Krzysztof Kozaczuk
12.40
Aiguille du Midi
10:4911:23
Xi 25
Jeż Leszek
10.84
Łęki Kościelne
09:3911:07
Optic 26
Krzysiek Ciach
10.37
Klin (Andrzejówka)
12:5214:23
Mentor 4 M
Mateusz Gajczewski
9.36
Javorovy
12:0712:57
Queen 2 MS
Andrzej Trebenda
8.73
Javorovy
12:0013:00
Obsession M
Ania Dąbrowska
7.59
Piła
07:5809:04
Alpha 6 22
Andrzej Binkowski
6.13
Świebodzice
13:0213:11
lotnia sztywna
Piotr Zawadzki
5.90
Javorovy
11:5512:27
Queen 2 ML
Łukasz Kaczmarek
5.54
Leszno - Strzyżewice
08:4909:20
Chili 3 M
Pawel Szemla
5.17
Wolowa Góra
11:2712:08
Epsilon 9 26