piotr rychlicki
18.98
Embach
03:1004:25
Rook 2 ML
Tomasz Egzmont
18.96
Skrzyczne
08:4110:55
Artik 5 24
Dawid Olszowy
18.70
Javorovy
08:1109:24
Sprint 3 S
Dariusz Żabczyński
17.26
Javorovy
09:3912:34
Rush 4 MS
Krzysztof Obloza
17.03
Asterton Longmynd
08:0310:06
Iota 2 27
Marek Furman
17.00
Żar
09:0009:51
Aspen 4 26
Wojciech Głowacki
16.39
Żar
08:4910:36
Tequila 4 M
Andrzej Zieliński
15.89
Ciecień
07:1609:51
Buzz z4 XL
Adam Kubiczek
15.38
Mała Czantoria
11:0912:28
Sigma 7 26
Dominika Kasieczko
15.02
Gaisberg
07:1408:00
Zeolite S
Niedźwiedź
13.32
Ciecień
07:3209:01
Iota 26
Andrzej Zając
10.62
Żar
10:4311:40
Coden Pro 20
Konrad Wybult
10.26
Javorovy
12:0812:37
Epsilon 7 28
Piotr Zawadzki
10.05
Mała Czantoria
09:2510:40
Queen 2 ML
Zbigniew Ziarko
9.75
Żar
08:2909:38
Golden 4 26
Zdzisław Staniak
9.66
Żar
11:3912:07
Rook 2 ML
Marek Dmochowski
9.57
Skrzyczne
08:4709:59
Rook 2 S
Filip
9.28
Śnieżnica
09:4511:07
Buzz Z5 ML
Marcin Kawula
8.90
Żar
08:5910:12
BGD BASE ML
Jacek Respondek
8.24
Pińczów
11:3512:00
CHILI 4 M
Krzysztof Egzmont
8.00
Skrzyczne
08:3210:01
Artik 3 25
AdamRook2
7.29
Skrzyczne
09:5211:37
Rook 2 ML
Łukasz Grabiec
7.21
Ciecień
06:5808:00
Mentor 3 S
Marcin Pawłowski
6.91
Mała Czantoria
09:3310:12
Queen M
Dorota Borucka
6.71
Ciecień
13:3915:12
Rook 2 S
Krzysztof Mazur
6.62
Ciecień
07:2008:57
Delta 3 ML
Szymon
6.59
Lijak
14:0914:31
Epsilon 9 26
Michał Skalniak
6.48
Śnieżnica
09:5410:51
Mistral 6 26
Łukasz Chalcarz
6.41
Śnieżnica
09:1009:21
Montana 28
Waldemar Laskowski
6.33
Chełm (Grybów)
11:0112:24
Hook 4 25
Chester
6.21
Żar
08:4210:03
Rook 2 MS
TOMEK STOCH
6.04
Śnieżnica
11:1612:03
Atlas 2 M
Zbigniew Ziarko
5.97
Żar
10:5911:24
Golden 4 26
Łukasz Olszewski
5.95
Śnieżnica
11:2111:56
Pluto 2 M
Jacek Szost
5.63
Bukova horka
12:4814:12
Rook S
Piotr Stachoń
5.58
Ciecień
11:3413:26
Mentor 2 S
Marek Oniszko
5.51
Solfjellstua
08:2508:56
Delta 2 L
TOMEK STOCH
5.47
Śnieżnica
08:5409:44
Atlas 2 M
Szymon
5.41
Lijak
10:5311:19
Epsilon 9 26
Marcus Biesioroff
5.19
Javorovy
10:2011:12
Chili 3 L
Łukasz Olszewski
5.07
Śnieżnica
08:4709:38
Pluto 2 M
Jarosław Pawelczuk
4.78
Śnieżnica
08:5009:41
Chili S
Aleksander Jurczyk
4.73
Ciecień
07:4808:51
Pluto 2 L
Piotr Karolak
4.45
Skrzyczne
08:4910:12
Dudek Nemo XX 28
Waldemar Laskowski
4.38
Chełm (Grybów)
09:0409:42
Hook 4 25
Dominika Kasieczko
4.37
Krispl
11:0711:20
Zeolite S
Marcin Domoń
4.20
Żar
09:3610:01
U Fly S
Grzegorz Szweda
4.12
Skrzyczne
10:5811:11
Hook 3 27
Konrad Wybult
4.02
Javorovy
10:0710:36
Epsilon 7 28
Zbigniew Chojnacki
3.92
Javorovy
09:1009:32
U Cross S