Joanna Kocot
10.62
Żar
08:3909:11
Explorer XS
Jeż Leszek
31.10
Łęki Kościelne
09:2610:55
Optic 26
Jerzy Adamczyk
6.72
Kohut
12:4813:56
Ion 2 L
Jędrzej Jaxa-Rożen
58.49
Saint Hilaire du Touvet
09:1113:13
Carrera L
Jarosław Józik
22.85
Żar
08:1509:20
Cayenne 4 XS
Janusz Fuzowski
60.38
Konopki
09:1611:34
King S
Jan Struś
8.53
Śnieżnica
06:5608:44
Mentor 4 M
Jakub Zborowski
6.50
Śnieżnica
09:0809:52
Ion 2 S
Jakub Mendys
10.39
Wapno
11:2712:33
Swift S
Jakub Mamelka
0.57
Milk hill
07:5007:51
Nova Ion 3 M
Jakub Mamelka
4.66
Milk hill
07:5609:33
Nova Ion 3 M
Jacek Wojtaś
7.53
Żar
09:0909:52
Vega 2 S
Jacek Wojtaś
2.68
Żar
08:4709:09
Vega 2 S
Jacek Respondek
9.01
Śnieżnica
09:5510:44
CHILI 4 M
Igor Popik
6.95
bielski
08:0208:26
Orca XX 41
Igor Byrski
12.82
Żar
07:3609:26
Mentor 3 S
Grzegorz Wierzba
12.80
Śnieżnica
07:5309:00
Sigma 8 25
Grzegorz Piechuła
20.58
Skrzyczne
11:4213:36
Iota 2 29
Grzegorz Pelikan
3.73
Javorovy
08:3008:53
Vega 5 M
Grzegorz Fiema
25.64
Skrzyczne
08:2409:23
Maestro M
Grzegorz Fedrizzi
9.03
Mała Czantoria
09:1209:35
Vega 4 M
Grzegorz Fabijaniak
28.14
Konopki
08:1609:45
Bonanza 2 M
Gonzo
6.36
Śnieżnica
08:1608:42
Chili 3 M
Gonzo
4.08
Śnieżnica
10:4211:01
Chili 3 M
Filip
7.28
Śnieżnica
07:1308:04
Buzz Z5 ML
Dominika Kasieczko
76.10
Aschau im Chiemgau
06:4610:58
Zeolite S
Dominika Kasieczko
11.25
Schwaz
13:5214:10
Zeolite S
Delfin
15.91
Mała Kopa
07:4209:08
BGD BASE S
Dawid Olszowy
8.32
Mała Czantoria
09:0111:31
Sprint 3 S
Daro
5.87
bielski
08:1708:28
Optic 26
Ciup3k
4.96
Śnieżnica
09:2109:40
Sigma 8 27
Chester
6.97
Żar
07:3208:27
Rook 2 MS
Bartosz Bysiecki
6.49
Żar
09:0310:38
Pioneer S
Bartłomiej Galanty
23.86
Śnieżnica
08:2710:38
Queen 2 MS
Bartłomiej Borek
18.84
Śnieżnica
07:3708:51
Atlas M
Artur Śliwa
8.78
Skrzyczne
11:4212:23
Xi 25
Artur Pawlak
3.65
Borsk
07:1907:30
Epsilon 8 29
Artur Pawlak
3.17
Borsk
14:3714:49
Epsilon 8 29
Artur Pawlak
3.54
Borsk
16:0016:13
Epsilon 8 29
Artur Pawlak
3.57
Borsk
16:2816:39
Epsilon 8 29
Arkadiusz Ślusarczyk
10.90
Żar
08:2209:36
Meru M
Arkadiusz Marucha
6.63
Krasne
09:0809:26
BiBeta 6 41
Arkadiusz Garbacz
90.13
Ugine
07:1412:53
Elan 33
AnT
10.69
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
AnT
5.53
Skrzyczne
10:3711:43
Mentor 4 S
AnT
5.60
Skrzyczne
10:3711:43
Mentor 4 S
AnT
10.68
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
Anna Zezula
75.20
Pieve D'alpago
08:2114:08
Swift 5 S
Anna Bysiecka
6.51
Żar
09:0310:38
Punk XS
Andrzej Trebenda
36.93
Bassano
06:5409:52
TRITON 2 S
Andrzej Szumowski
7.20
bielski
11:0611:30
Optic 26
Andrzej Paradowski
7.92
Łęki Kościelne
12:2912:59
Bolero 6 L
Andrzej Paradowski
2.02
Łęki Kościelne
11:5712:05
Bolero 6 L
Andrzej Paradowski
2.40
Łęki Kościelne
11:2911:38
Bolero 6 L
Andrzej Kołodziejski
5.39
Mała Kopa
10:2210:41
Wasp S
Andrzej Binkowski
6.25
Świebodzice
10:5811:10
lotnia sztywna
andrzej bernadek
6.78
Kohut
13:1813:55
Mentor 2 M
Adriana Wandzel
1.55
Żar
12:5112:57
Nemo M
Adriana Wandzel
1.50
Żar
11:2011:29
Nemo M
Adam Sienkiewicz
1.85
Borowa
16:4716:51
Epic ML
Adam Sienkiewicz
2.15
Borowa
14:5715:02
Epic ML
Adam Sienkiewicz
2.19
Borowa
15:2215:26
Epic ML
Adam Sienkiewicz
1.90
Borowa
15:5516:09
Epic ML
Adam Sienkiewicz
1.96
Borowa
16:1216:16
Epic ML
Adam Sienkiewicz
2.13
Borowa
16:3016:34
Epic ML
Adam Marciniak
8.61
Mała Kopa
08:0908:45
Epic ML