Laguna
12.50
Łęki Kościelne
10:1810:51
Mistral 7 M
Dominika Kasieczko
11.25
Schwaz
13:5214:10
Zeolite S
Michał Marzec
10.95
Saint-Vallier-de-Thiey
12:3713:57
Base Light ML
Arkadiusz Ślusarczyk
10.90
Żar
08:2209:36
Meru M
AnT
10.69
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
Marek Basiak
10.68
Śnieżnica
07:3908:33
Mantra 4 S
AnT
10.68
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
Marek Furman
10.64
Skrzyczne
08:1909:48
Aspen 4 26
Joanna Kocot
10.62
Żar
08:3909:11
Explorer XS
Wojciech Kocot
10.43
Śnieżnica
09:0409:42
CHILI 4 XS
Jakub Mendys
10.39
Wapno
11:2712:33
Swift S
Piotr Garbarz
9.39
Wapno
11:2413:01
Sigma 8 27
Grzegorz Fedrizzi
9.03
Mała Czantoria
09:1209:35
Vega 4 M
WojtasFX
9.02
Skrzyczne
08:3909:06
Q-Light L
Jacek Respondek
9.01
Śnieżnica
09:5510:44
CHILI 4 M
Małgorzata Błędowska
8.99
Żar
07:4708:39
Hook 4 21
Paweł Lis
8.89
Wapno
12:1713:38
Factor 2 L
Artur Śliwa
8.78
Skrzyczne
11:4212:23
Xi 25
Tomasz Halka
8.74
Szczebel
11:4912:07
Mistral 7 XS
Maciej Szczypkowski
8.63
Skrzyczne
08:3811:25
Hook 4 27
Adam Marciniak
8.61
Mała Kopa
08:0908:45
Epic ML
Jan Struś
8.53
Śnieżnica
06:5608:44
Mentor 4 M
PT
8.52
Kössen
07:5908:47
Alpha 6 24
Marek Dmochowski
8.37
Skrzyczne
10:4511:43
Rook 2 S
Michal Radzicki
8.32
Żar
08:0713:53
Lynx M
Dawid Olszowy
8.32
Mała Czantoria
09:0111:31
Sprint 3 S
Łukasz Kołodziejczak
8.29
Skrzyczne
12:4413:47
Mentor 4 XS
Andrzej Paradowski
7.92
Łęki Kościelne
12:2912:59
Bolero 6 L
Piotr Karolak
7.91
Skrzyczne
08:5409:28
Dudek Nemo XX 28
Zuzanna Masztalska
7.73
Kössen
08:2308:58
Epsilon 8 23
Michał Mildner
7.72
Skrzyczne
08:1409:21
Cayenne 3 S
Michał Skalski
7.68
Śnieżnica
07:3907:59
BGD BASE ML
Jacek Wojtaś
7.53
Żar
09:0909:52
Vega 2 S
Filip
7.28
Śnieżnica
07:1308:04
Buzz Z5 ML
Andrzej Szumowski
7.20
bielski
11:0611:30
Optic 26
Konrad Wybult
7.11
Kössen
07:5809:44
Epsilon 7 28
Chester
6.97
Żar
07:3208:27
Rook 2 MS
Waldemar Laskowski
6.96
Chełm (Grybów)
06:1509:28
Hook 4 25
Igor Popik
6.95
bielski
08:0208:26
Orca XX 41
Marek Dmochowski
6.83
Skrzyczne
08:4809:25
Rook 2 S
andrzej bernadek
6.78
Kohut
13:1813:55
Mentor 2 M
Mariusz Strzelczyk
6.76
Michałków
10:5611:29
Sprint 3 M
Jerzy Adamczyk
6.72
Kohut
12:4813:56
Ion 2 L
Witold Raś
6.66
Chełm (Grybów)
10:1311:11
Vega 5 XS
Arkadiusz Marucha
6.63
Krasne
09:0809:26
BiBeta 6 41
Wojciech Głowacki
6.59
Żar
07:4409:53
Tequila 4 M
Anna Bysiecka
6.51
Żar
09:0310:38
Punk XS
Jakub Zborowski
6.50
Śnieżnica
09:0809:52
Ion 2 S
Bartosz Bysiecki
6.49
Żar
09:0310:38
Pioneer S
Gonzo
6.36
Śnieżnica
08:1608:42
Chili 3 M