Tomek Krupski
38.86
Mała Kopa
08:1110:08
Omega XAlps 2 24
karol
4.53
Śnieżnica
08:4208:59
Nyos RS L
karol
3.08
Śnieżnica
11:1311:19
Nyos RS L
Jakub Mamelka
4.66
Milk hill
07:5609:33
Nova Ion 3 M
Jakub Mamelka
0.57
Milk hill
07:5007:51
Nova Ion 3 M
Adriana Wandzel
1.55
Żar
12:5112:57
Nemo M
Adriana Wandzel
1.50
Żar
11:2011:29
Nemo M
Radosław Ambroziak
5.59
bielski
10:0010:25
Nemo 4 31
Justyna
13.68
Bassano
07:4708:54
Nemo 4 23
Justyna
2.31
Bassano
14:3514:50
Nemo 4 23
Tomasz Halka
8.74
Szczebel
11:4912:07
Mistral 7 XS
Laguna
12.50
Łęki Kościelne
10:1810:51
Mistral 7 M
Laguna
1.95
Łęki Kościelne
09:3709:42
Mistral 7 M
Arkadiusz Ślusarczyk
10.90
Żar
08:2209:36
Meru M
Ryszard Jakiel
34.82
Borowa
08:1110:10
Mentor 5 S
Lukasz Sieminski
124.95
Konopki
07:2912:45
Mentor 5 M
Mariusz Kozłowski
5.83
Skrzyczne
10:4311:09
Mentor 4 XS
Łukasz Kołodziejczak
15.03
Skrzyczne
07:3109:41
Mentor 4 XS
Łukasz Kołodziejczak
8.29
Skrzyczne
12:4413:47
Mentor 4 XS
Mariusz Kozłowski
5.43
Skrzyczne
08:4109:20
Mentor 4 XS
Szymon Struś
25.57
Śnieżnica
07:3108:30
Mentor 4 S
AnT
10.68
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
AnT
10.69
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
Paweł Ziółkowski
19.31
Wolowa Góra
08:0509:22
Mentor 4 S
AnT
5.60
Skrzyczne
10:3711:43
Mentor 4 S
AnT
5.53
Skrzyczne
10:3711:43
Mentor 4 S
Jan Struś
8.53
Śnieżnica
06:5608:44
Mentor 4 M
Igor Byrski
12.82
Żar
07:3609:26
Mentor 3 S
andrzej bernadek
6.78
Kohut
13:1813:55
Mentor 2 M
Marek Basiak
10.68
Śnieżnica
07:3908:33
Mantra 4 S
Patrycja Eckert
5.26
Mała Kopa
07:5808:14
Makalu 4 S
Piotr Zień
4.47
Łęki Kościelne
12:5914:05
Makalu 4 L
Grzegorz Fiema
25.64
Skrzyczne
08:2409:23
Maestro M
Michal Radzicki
8.32
Żar
08:0713:53
Lynx M
Andrzej Binkowski
6.25
Świebodzice
10:5811:10
lotnia sztywna
Janusz Fuzowski
60.38
Konopki
09:1611:34
King S
Krzysztof Martyna
40.47
Mała Kopa
07:4709:29
King M
Marcin Makuch
2.98
Łęki Kościelne
10:2810:35
Iota 26
Marcin Makuch
3.27
Łęki Kościelne
09:0309:08
Iota 26
Niedźwiedź
2.38
Skrzętla
07:4907:57
Iota 26
Marcin Makuch
15.72
Łęki Kościelne
11:0712:34
Iota 26
Grzegorz Piechuła
20.58
Skrzyczne
11:4213:36
Iota 2 29
Krzysztof Obloza
3.79
Milk hill
09:3711:09
Iota 2 27
Krzysztof Obloza
2.96
Milk hill
11:4313:17
Iota 2 27
Jakub Zborowski
6.50
Śnieżnica
09:0809:52
Ion 2 S
Jerzy Adamczyk
6.72
Kohut
12:4813:56
Ion 2 L
Kasia Zwierzyńska
17.21
Grindelwald
08:4109:50
Illusion 24
Maciej Szczypkowski
8.63
Skrzyczne
08:3811:25
Hook 4 27
Waldemar Laskowski
6.96
Chełm (Grybów)
06:1509:28
Hook 4 25
Małgorzata Błędowska
8.99
Żar
07:4708:39
Hook 4 21