Zuzanna Masztalska
7.73
Kössen
08:2308:58
Epsilon 8 23
Zofia Radzicka
4.36
Żar
10:3811:09
BGD BASE S
Zofia Radzicka
2.76
Żar
12:1312:40
BGD BASE S
Zofia Radzicka
3.77
Żar
08:0608:47
BGD BASE S
Zbyszek Deka
24.55
Mała Kopa
11:3213:31
Sigma 10 25
WojtasFX
9.02
Skrzyczne
08:3909:06
Q-Light L
WojtasFX
15.73
Skrzyczne
11:3912:21
Q-Light L
Wojciech Wojciechowski
3.62
Javorovy
08:4108:57
Atis 3 L
Wojciech Kocot
10.43
Śnieżnica
09:0409:42
CHILI 4 XS
Wojciech Głowacki
6.59
Żar
07:4409:53
Tequila 4 M
Witold Raś
6.66
Chełm (Grybów)
10:1311:11
Vega 5 XS
Waldemar Laskowski
6.96
Chełm (Grybów)
06:1509:28
Hook 4 25
Waldemar Kwaśniewski
23.17
Łęki Kościelne
09:4712:04
Rook 2 ML
Wacław Kuzło
4.20
Weremień
13:0614:15
Omega XAlps 24
Tomek Wirski
2.62
Śnieżnica
10:5411:00
Synergy 5 L
TOMEK STOCH
2.72
Śnieżnica
08:4909:07
Atlas 2 M
TOMEK STOCH
3.02
Śnieżnica
07:3207:41
Atlas 2 M
Tomek Krupski
38.86
Mała Kopa
08:1110:08
Omega XAlps 2 24
Tomasz Pyś
5.28
Śnieżnica
09:4010:32
Epsilon 8 27
Tomasz Halka
8.74
Szczebel
11:4912:07
Mistral 7 XS
Szymon Struś
25.57
Śnieżnica
07:3108:30
Mentor 4 S
Szymon
36.22
Monte Grappa
07:5210:32
Epsilon 9 26
Sławomir Wysocki
3.55
Łęki Kościelne
09:1709:29
CHILI 4 XS
Sławomir Wysocki
1.96
Łęki Kościelne
11:0311:13
CHILI 4 XS
Sebastian Żmijewski
17.65
Mała Kopa
08:5910:07
Delta 2 MS
Ryszard Jakiel
34.82
Borowa
08:1110:10
Mentor 5 S
Robert Skalski
23.33
Śnieżnica
07:5009:12
Queen L
Robert Dadak
16.21
Javorovy
08:1208:57
Cayenne 4 M
Rafał Michalczyk
13.53
Saint Hilaire du Touvet
10:1912:36
Eazy M
Rafał Chmura
49.94
Cottbus
08:3111:08
UP Trango XC 2 L
Rafał Chmura
26.38
Cottbus
13:3214:21
UP Trango XC 2 L
Radosław Ambroziak
5.59
bielski
10:0010:25
Nemo 4 31
PT
8.52
Kössen
07:5908:47
Alpha 6 24
PT
5.45
Kössen
11:5112:11
Alpha 6 24
Piotr Zień
4.47
Łęki Kościelne
12:5914:05
Makalu 4 L
Piotr Świderski
3.68
Śnieżnica
08:1908:40
Rook 2 MS
Piotr Świderski
5.24
Śnieżnica
10:4611:17
Rook 2 MS
Piotr Starczowski
38.50
Śnieżnica
08:5911:51
GTO 2 M
Piotr Karolak
6.27
Skrzyczne
12:3413:17
Dudek Nemo XX 28
Piotr Karolak
7.91
Skrzyczne
08:5409:28
Dudek Nemo XX 28
Piotr Garbarz
9.39
Wapno
11:2413:01
Sigma 8 27
Piotr Besser
37.88
Konopki
08:0710:13
Aspen 5 26
Paweł Ziółkowski
19.31
Wolowa Góra
08:0509:22
Mentor 4 S
Paweł Lis
8.89
Wapno
12:1713:38
Factor 2 L
Paweł Chrząszcz
200.42
Saint Hilaire du Touvet
06:3914:38
Enzo 3 M
Pawel Bedynski
44.48
Łęki Kościelne
12:2514:35
Cayenne 5 M
Patrycja Eckert
5.26
Mała Kopa
07:5808:14
Makalu 4 S
OlafD
17.25
Łęki Kościelne
10:0310:51
Niedźwiedź
2.38
Skrzętla
07:4907:57
Iota 26
Mikołaj Kocot
121.08
Ugine
07:1514:50
Alpina 3 S
Michał Skalski
7.68
Śnieżnica
07:3907:59
BGD BASE ML
Michal Radzicki
8.32
Żar
08:0713:53
Lynx M
Michał Piotrowski
107.61
Łęki Kościelne
09:4014:18
Delta 2 ML
Michał Mildner
7.72
Skrzyczne
08:1409:21
Cayenne 3 S
Michał Marzec
10.95
Saint-Vallier-de-Thiey
12:3713:57
Base Light ML
Michal Glinski
4.63
Skrzyczne
11:4012:01
Xi 27
Michal Glinski
4.66
Lipowa
12:0212:19
Xi 27
Mateusz Gajczewski
105.22
Bassano
07:0114:39
Queen 2 MS
Mariusz Strzelczyk
6.76
Michałków
10:5611:29
Sprint 3 M
Mariusz Kozłowski
5.43
Skrzyczne
08:4109:20
Mentor 4 XS
Mariusz Kozłowski
5.83
Skrzyczne
10:4311:09
Mentor 4 XS
Mariusz Grzywacz
4.65
Borowa
07:5208:18
Elan 28
Marek Furman
10.64
Skrzyczne
08:1909:48
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
6.83
Skrzyczne
08:4809:25
Rook 2 S
Marek Dmochowski
8.37
Skrzyczne
10:4511:43
Rook 2 S
Marek Cichoń
14.65
Bassano
07:5308:54
Rush 3 L
Marek Borkowski
6.08
Borsk
08:0208:24
Delta 2 L
Marek Basiak
10.68
Śnieżnica
07:3908:33
Mantra 4 S
Marcin Makuch
15.72
Łęki Kościelne
11:0712:34
Iota 26
Marcin Makuch
2.98
Łęki Kościelne
10:2810:35
Iota 26
Marcin Makuch
3.27
Łęki Kościelne
09:0309:08
Iota 26
Marcin Kawula
5.21
Skrzyczne
06:2206:42
BGD BASE ML
Marcin Domoń
4.61
Javorovy
12:3913:44
U Fly S
Marcin Domoń
2.94
Javorovy
09:2509:56
U Fly S
Marcin Chorzępa
39.14
Cottbus
12:0313:52
Delta 2 MS
Małgorzata Błędowska
8.99
Żar
07:4708:39
Hook 4 21
Maciej Szczypkowski
8.63
Skrzyczne
08:3811:25
Hook 4 27
Lukasz Sieminski
124.95
Konopki
07:2912:45
Mentor 5 M
Łukasz Olszewski
3.43
Śnieżnica
08:5209:05
Pluto 2 M
Łukasz Kołodziejczak
8.29
Skrzyczne
12:4413:47
Mentor 4 XS
Łukasz Kołodziejczak
15.03
Skrzyczne
07:3109:41
Mentor 4 XS
Lesław Wirbuł
5.44
Mała Kopa
07:2107:44
Sigma 8 27
Laguna
12.50
Łęki Kościelne
10:1810:51
Mistral 7 M
Laguna
1.95
Łęki Kościelne
09:3709:42
Mistral 7 M
Krzysztof Schmidt
113.39
Montlambert
08:4413:33
Enzo 3 L
Krzysztof Obloza
2.96
Milk hill
11:4313:17
Iota 2 27
Krzysztof Obloza
3.79
Milk hill
09:3711:09
Iota 2 27
Krzysztof Mazur
27.41
Śnieżnica
08:1409:33
Spectra M
Krzysztof Martyna
40.47
Mała Kopa
07:4709:29
King M
Krzysztof Krężel
27.54
Konopki
08:3810:03
Arak S
Konrad Wybult
4.88
Kössen
11:4412:06
Epsilon 7 28
Konrad Wybult
4.85
Kössen
14:1314:40
Epsilon 7 28
Konrad Wybult
7.11
Kössen
07:5809:44
Epsilon 7 28
Kasper Pawłowski
2.19
Konopki
10:0310:18
Tequila 4 S
Kaśka G.
22.39
Mała Kopa
08:0409:07
Epic S
Kasia Zwierzyńska
17.21
Grindelwald
08:4109:50
Illusion 24
karol
4.53
Śnieżnica
08:4208:59
Nyos RS L
karol
3.08
Śnieżnica
11:1311:19
Nyos RS L
Justyna
13.68
Bassano
07:4708:54
Nemo 4 23
Justyna
2.31
Bassano
14:3514:50
Nemo 4 23