OlafD
17.25
Łęki Kościelne
10:0310:51
Dominika Kasieczko
11.25
Schwaz
13:5214:10
Zeolite S
Dominika Kasieczko
76.10
Aschau im Chiemgau
06:4610:58
Zeolite S
Michal Glinski
4.66
Lipowa
12:0212:19
Xi 27
Michal Glinski
4.63
Skrzyczne
11:4012:01
Xi 27
Artur Śliwa
8.78
Skrzyczne
11:4212:23
Xi 25
Andrzej Kołodziejski
5.39
Mała Kopa
10:2210:41
Wasp S
Witold Raś
6.66
Chełm (Grybów)
10:1311:11
Vega 5 XS
Grzegorz Pelikan
3.73
Javorovy
08:3008:53
Vega 5 M
Grzegorz Fedrizzi
9.03
Mała Czantoria
09:1209:35
Vega 4 M
Jacek Wojtaś
2.68
Żar
08:4709:09
Vega 2 S
Jacek Wojtaś
7.53
Żar
09:0909:52
Vega 2 S
Rafał Chmura
26.38
Cottbus
13:3214:21
UP Trango XC 2 L
Rafał Chmura
49.94
Cottbus
08:3111:08
UP Trango XC 2 L
Marcin Domoń
2.94
Javorovy
09:2509:56
U Fly S
Marcin Domoń
4.61
Javorovy
12:3913:44
U Fly S
Andrzej Trebenda
36.93
Bassano
06:5409:52
TRITON 2 S
Kasper Pawłowski
2.19
Konopki
10:0310:18
Tequila 4 S
Wojciech Głowacki
6.59
Żar
07:4409:53
Tequila 4 M
Tomek Wirski
2.62
Śnieżnica
10:5411:00
Synergy 5 L
Jakub Mendys
10.39
Wapno
11:2712:33
Swift S
Anna Zezula
75.20
Pieve D'alpago
08:2114:08
Swift 5 S
Dawid Olszowy
8.32
Mała Czantoria
09:0111:31
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
6.76
Michałków
10:5611:29
Sprint 3 M
Krzysztof Mazur
27.41
Śnieżnica
08:1409:33
Spectra M
Piotr Garbarz
9.39
Wapno
11:2413:01
Sigma 8 27
Lesław Wirbuł
5.44
Mała Kopa
07:2107:44
Sigma 8 27
Ciup3k
4.96
Śnieżnica
09:2109:40
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
12.80
Śnieżnica
07:5309:00
Sigma 8 25
Zbyszek Deka
24.55
Mała Kopa
11:3213:31
Sigma 10 25
Marek Cichoń
14.65
Bassano
07:5308:54
Rush 3 L
Marek Dmochowski
6.83
Skrzyczne
08:4809:25
Rook 2 S
Marek Dmochowski
8.37
Skrzyczne
10:4511:43
Rook 2 S
Chester
6.97
Żar
07:3208:27
Rook 2 MS
Piotr Świderski
5.24
Śnieżnica
10:4611:17
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.68
Śnieżnica
08:1908:40
Rook 2 MS
Waldemar Kwaśniewski
23.17
Łęki Kościelne
09:4712:04
Rook 2 ML
Robert Skalski
23.33
Śnieżnica
07:5009:12
Queen L
Bartłomiej Galanty
23.86
Śnieżnica
08:2710:38
Queen 2 MS
Mateusz Gajczewski
105.22
Bassano
07:0114:39
Queen 2 MS
WojtasFX
15.73
Skrzyczne
11:3912:21
Q-Light L
WojtasFX
9.02
Skrzyczne
08:3909:06
Q-Light L
Anna Bysiecka
6.51
Żar
09:0310:38
Punk XS
Łukasz Olszewski
3.43
Śnieżnica
08:5209:05
Pluto 2 M
Bartosz Bysiecki
6.49
Żar
09:0310:38
Pioneer S
Igor Popik
6.95
bielski
08:0208:26
Orca XX 41
Daro
5.87
bielski
08:1708:28
Optic 26
Andrzej Szumowski
7.20
bielski
11:0611:30
Optic 26
Jeż Leszek
31.10
Łęki Kościelne
09:2610:55
Optic 26
Wacław Kuzło
4.20
Weremień
13:0614:15
Omega XAlps 24
Tomek Krupski
38.86
Mała Kopa
08:1110:08
Omega XAlps 2 24
karol
4.53
Śnieżnica
08:4208:59
Nyos RS L
karol
3.08
Śnieżnica
11:1311:19
Nyos RS L
Jakub Mamelka
4.66
Milk hill
07:5609:33
Nova Ion 3 M
Jakub Mamelka
0.57
Milk hill
07:5007:51
Nova Ion 3 M
Adriana Wandzel
1.55
Żar
12:5112:57
Nemo M
Adriana Wandzel
1.50
Żar
11:2011:29
Nemo M
Radosław Ambroziak
5.59
bielski
10:0010:25
Nemo 4 31
Justyna
13.68
Bassano
07:4708:54
Nemo 4 23
Justyna
2.31
Bassano
14:3514:50
Nemo 4 23
Tomasz Halka
8.74
Szczebel
11:4912:07
Mistral 7 XS
Laguna
12.50
Łęki Kościelne
10:1810:51
Mistral 7 M
Laguna
1.95
Łęki Kościelne
09:3709:42
Mistral 7 M
Arkadiusz Ślusarczyk
10.90
Żar
08:2209:36
Meru M
Ryszard Jakiel
34.82
Borowa
08:1110:10
Mentor 5 S
Lukasz Sieminski
124.95
Konopki
07:2912:45
Mentor 5 M
Mariusz Kozłowski
5.83
Skrzyczne
10:4311:09
Mentor 4 XS
Łukasz Kołodziejczak
15.03
Skrzyczne
07:3109:41
Mentor 4 XS
Łukasz Kołodziejczak
8.29
Skrzyczne
12:4413:47
Mentor 4 XS
Mariusz Kozłowski
5.43
Skrzyczne
08:4109:20
Mentor 4 XS
Szymon Struś
25.57
Śnieżnica
07:3108:30
Mentor 4 S
AnT
10.68
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
AnT
10.69
Skrzyczne
07:5708:40
Mentor 4 S
Paweł Ziółkowski
19.31
Wolowa Góra
08:0509:22
Mentor 4 S
AnT
5.60
Skrzyczne
10:3711:43
Mentor 4 S
AnT
5.53
Skrzyczne
10:3711:43
Mentor 4 S
Jan Struś
8.53
Śnieżnica
06:5608:44
Mentor 4 M
Igor Byrski
12.82
Żar
07:3609:26
Mentor 3 S
andrzej bernadek
6.78
Kohut
13:1813:55
Mentor 2 M
Marek Basiak
10.68
Śnieżnica
07:3908:33
Mantra 4 S
Patrycja Eckert
5.26
Mała Kopa
07:5808:14
Makalu 4 S
Piotr Zień
4.47
Łęki Kościelne
12:5914:05
Makalu 4 L
Grzegorz Fiema
25.64
Skrzyczne
08:2409:23
Maestro M
Michal Radzicki
8.32
Żar
08:0713:53
Lynx M
Andrzej Binkowski
6.25
Świebodzice
10:5811:10
lotnia sztywna
Janusz Fuzowski
60.38
Konopki
09:1611:34
King S
Krzysztof Martyna
40.47
Mała Kopa
07:4709:29
King M
Marcin Makuch
2.98
Łęki Kościelne
10:2810:35
Iota 26
Marcin Makuch
3.27
Łęki Kościelne
09:0309:08
Iota 26
Niedźwiedź
2.38
Skrzętla
07:4907:57
Iota 26
Marcin Makuch
15.72
Łęki Kościelne
11:0712:34
Iota 26
Grzegorz Piechuła
20.58
Skrzyczne
11:4213:36
Iota 2 29
Krzysztof Obloza
3.79
Milk hill
09:3711:09
Iota 2 27
Krzysztof Obloza
2.96
Milk hill
11:4313:17
Iota 2 27
Jakub Zborowski
6.50
Śnieżnica
09:0809:52
Ion 2 S
Jerzy Adamczyk
6.72
Kohut
12:4813:56
Ion 2 L
Kasia Zwierzyńska
17.21
Grindelwald
08:4109:50
Illusion 24
Maciej Szczypkowski
8.63
Skrzyczne
08:3811:25
Hook 4 27
Waldemar Laskowski
6.96
Chełm (Grybów)
06:1509:28
Hook 4 25
Małgorzata Błędowska
8.99
Żar
07:4708:39
Hook 4 21