OlafD
17.25
Łęki Kościelne
10:0310:51
Dominika Kasieczko
76.10
Aschau im Chiemgau
06:4610:58
Zeolite S
Dominika Kasieczko
11.25
Schwaz
13:5214:10
Zeolite S
Michal Glinski
4.63
Skrzyczne
11:4012:01
Xi 27
Michal Glinski
4.66
Lipowa
12:0212:19
Xi 27
Artur Śliwa
8.78
Skrzyczne
11:4212:23
Xi 25
Andrzej Kołodziejski
5.39
Mała Kopa
10:2210:41
Wasp S
Witold Raś
6.66
Chełm (Grybów)
10:1311:11
Vega 5 XS
Grzegorz Pelikan
3.73
Javorovy
08:3008:53
Vega 5 M
Grzegorz Fedrizzi
9.03
Mała Czantoria
09:1209:35
Vega 4 M
Jacek Wojtaś
7.53
Żar
09:0909:52
Vega 2 S
Jacek Wojtaś
2.68
Żar
08:4709:09
Vega 2 S
Rafał Chmura
49.94
Cottbus
08:3111:08
UP Trango XC 2 L
Rafał Chmura
26.38
Cottbus
13:3214:21
UP Trango XC 2 L
Marcin Domoń
2.94
Javorovy
09:2509:56
U Fly S
Marcin Domoń
4.61
Javorovy
12:3913:44
U Fly S
Andrzej Trebenda
36.93
Bassano
06:5409:52
TRITON 2 S
Kasper Pawłowski
2.19
Konopki
10:0310:18
Tequila 4 S
Wojciech Głowacki
6.59
Żar
07:4409:53
Tequila 4 M
Tomek Wirski
2.62
Śnieżnica
10:5411:00
Synergy 5 L
Jakub Mendys
10.39
Wapno
11:2712:33
Swift S
Anna Zezula
75.20
Pieve D'alpago
08:2114:08
Swift 5 S
Dawid Olszowy
8.32
Mała Czantoria
09:0111:31
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
6.76
Michałków
10:5611:29
Sprint 3 M
Krzysztof Mazur
27.41
Śnieżnica
08:1409:33
Spectra M
Lesław Wirbuł
5.44
Mała Kopa
07:2107:44
Sigma 8 27
Ciup3k
4.96
Śnieżnica
09:2109:40
Sigma 8 27
Piotr Garbarz
9.39
Wapno
11:2413:01
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
12.80
Śnieżnica
07:5309:00
Sigma 8 25
Zbyszek Deka
24.55
Mała Kopa
11:3213:31
Sigma 10 25
Marek Cichoń
14.65
Bassano
07:5308:54
Rush 3 L
Marek Dmochowski
8.37
Skrzyczne
10:4511:43
Rook 2 S
Marek Dmochowski
6.83
Skrzyczne
08:4809:25
Rook 2 S
Piotr Świderski
3.68
Śnieżnica
08:1908:40
Rook 2 MS
Piotr Świderski
5.24
Śnieżnica
10:4611:17
Rook 2 MS
Chester
6.97
Żar
07:3208:27
Rook 2 MS
Waldemar Kwaśniewski
23.17
Łęki Kościelne
09:4712:04
Rook 2 ML
Robert Skalski
23.33
Śnieżnica
07:5009:12
Queen L
Mateusz Gajczewski
105.22
Bassano
07:0114:39
Queen 2 MS
Bartłomiej Galanty
23.86
Śnieżnica
08:2710:38
Queen 2 MS
WojtasFX
9.02
Skrzyczne
08:3909:06
Q-Light L
WojtasFX
15.73
Skrzyczne
11:3912:21
Q-Light L
Anna Bysiecka
6.51
Żar
09:0310:38
Punk XS
Łukasz Olszewski
3.43
Śnieżnica
08:5209:05
Pluto 2 M
Bartosz Bysiecki
6.49
Żar
09:0310:38
Pioneer S
Igor Popik
6.95
bielski
08:0208:26
Orca XX 41
Andrzej Szumowski
7.20
bielski
11:0611:30
Optic 26
Daro
5.87
bielski
08:1708:28
Optic 26
Jeż Leszek
31.10
Łęki Kościelne
09:2610:55
Optic 26
Wacław Kuzło
4.20
Weremień
13:0614:15
Omega XAlps 24