2019-06-01

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Jakub Mamelka 0.57  GBMilk hill Wiltshire, Wielka Brytania Nova Ion 3 M przeglądaj
2 Adriana Wandzel 1.51  PLŻar Porąbka, Polska Nemo M przeglądaj
3 Adriana Wandzel 1.55  PLŻar Porąbka, Polska Nemo M przeglądaj
4 Sławomir Wysocki 1.96  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska CHILI 4 XS przeglądaj
5 Andrzej Paradowski 2.03  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska Bolero 6 L przeglądaj
6 Kasper Pawłowski 2.19  PLKonopki mławski, Polska Tequila 4 S przeglądaj
7 Justyna Koprowicz 2.31  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Nemo 4 23 przeglądaj
8 Marek Zawada 2.35  PLŻar Porąbka, Polska Tequila 2 M przeglądaj
9 Niedźwiedź 2.38  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Iota 26 przeglądaj
10 Andrzej Paradowski 2.40  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska Bolero 6 L przeglądaj
11 Tomek Wirski 2.62  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Synergy 5 L przeglądaj
12 Jacek Wojtaś 2.68  PLŻar śląskie, Polska Vega 2 S przeglądaj
13 Tomek Stoch 2.72  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Atlas 2 M przeglądaj
14 Zofia Radzicka 2.76  PLŻar Porąbka, Polska BGD BASE S przeglądaj
15 Krzysztof Obloza 2.96  GBMilk hill Wiltshire, Wielka Brytania Iota 2 27 przeglądaj
16 Marcin Makuch 2.98  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska Iota 26 przeglądaj
17 Tomek Stoch 3.02  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Atlas 2 M przeglądaj
18 karol 3.08  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Nyos RS L przeglądaj
19 Artur Pawlak 3.17  PLBorsk Karsin, Polska Epsilon 8 29 przeglądaj
20 Marcin Makuch 3.27  PLŁęki Kościelne Łęki Kościelne, Polska Iota 26 przeglądaj
21 Łukasz Olszewski 3.43  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Pluto 2 M przeglądaj
22 Artur Pawlak 3.54  PLBorsk Karsin, Polska Epsilon 8 29 przeglądaj
23 Sławomir Wysocki 3.55  PLŁęki Kościelne Łęki Kościelne, Polska CHILI 4 XS przeglądaj
24 Artur Pawlak 3.57  PLBorsk Karsin, Polska Epsilon 8 29 przeglądaj
25 Wojciech Wojciechowski 3.62  CZJavorovy Třinec, Czechy Atis 3 L przeglądaj
26 Artur Pawlak 3.65  PLBorsk Karsin, Polska Epsilon 8 29 przeglądaj
27 Piotr Świderski 3.68  PLŚnieżnica Skrzydlna, Polska Rook 2 MS przeglądaj
28 Grzegorz Pelikan 3.73  CZJavorovy Třinec, Czechy Vega 5 M przeglądaj
29 Zofia Radzicka 3.77  PLŻar Porąbka, Polska BGD BASE S przeglądaj
30 Krzysztof Obloza 3.79  GBMilk hill Wiltshire, Wielka Brytania Iota 2 27 przeglądaj
31 Gonzo 4.08  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Chili 3 M przeglądaj
32 Wasko 4.20  PLWeremień Weremień, Polska Omega XAlps 24 przeglądaj
33 Zofia Radzicka 4.36  PLŻar Porąbka, Polska BGD BASE S przeglądaj
34 Piotr Zień 4.47  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Makalu 4 L przeglądaj
35 karol 4.53  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Nyos RS L przeglądaj
36 Michal Glinski 4.63  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Xi 27 przeglądaj
37 Mariusz Grzywacz 4.65  PLBorowa Borowa, Polska Elan 28 przeglądaj
38 Michal Glinski 4.66  PLLipowa Lipowa, Polska Xi 27 przeglądaj
39 Jakub Mamelka 4.66  GBMilk hill Wiltshire, Wielka Brytania Nova Ion 3 M przeglądaj
40 Konrad Wybult 4.85  ATKössen Kössen, Austria Epsilon 7 28 przeglądaj
41 Konrad Wybult 4.88  ATKössen Kössen, Austria Epsilon 7 28 przeglądaj
42 Robert Ciupka 4.96  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
43 Marcin Kawula 5.21  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska BGD BASE ML przeglądaj
44 Piotr Świderski 5.24  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rook 2 MS przeglądaj
45 Patrycja Eckert 5.27  PLMała Kopa Karpacz, Polska Makalu 4 S przeglądaj
46 Tomasz Pyś 5.28  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
47 Andrzej Kołodziejski 5.39  PLMała Kopa Karpacz, Polska Wasp S przeglądaj
48 Mariusz Kozłowski 5.43  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
49 Lesław Wirbuł 5.44  PLMała Kopa Karpacz, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
50 Przemek Tabisz 5.45  ATKössen Kössen, Austria Alpha 6 24 przeglądaj
51 Radosław Ambroziak 5.59  PLbielski bielski, Polska Nemo 4 31 przeglądaj
52 AnT
5.60  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 4 S przeglądaj
53 Mariusz Kozłowski 5.83  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
54 Daro 5.87  PLbielski Powiat bielski, Polska Optic 26 przeglądaj
55 Marek Borkowski 6.08  PLBorsk Karsin, Polska Delta 2 L przeglądaj
56 Andrzej Binkowski 6.25  PLŚwiebodzice Świebodzice, Polska lotnia sztywna przeglądaj
57 Piotr Karolak 6.27  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
58 Gonzo 6.36  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Chili 3 M przeglądaj
59 Bartosz Bysiecki 6.49  PLŻar Porąbka, Polska Pioneer S przeglądaj
60 Jakub Zborovvski 6.50  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Ion 2 S przeglądaj
61 Anna Bysiecka 6.51  PLŻar Porąbka, Polska Punk XS przeglądaj
62 Wojciech Głowacki 6.59  PLŻar Porąbka, Polska Tequila 4 M przeglądaj
63 Arkadiusz Marucha 6.64  PLKrasne Krasne, Polska BiBeta 6 41 przeglądaj
64 Witold Raś 6.66  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Vega 5 XS przeglądaj
65 Jerzy Adamczyk 6.72  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja Ion 2 L przeglądaj
66 Mariusz Strzelczyk 6.76  PLMichałków ostrowski, Polska Sprint 3 M przeglądaj
67 andrzej bernadek 6.78  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja Mentor 2 M przeglądaj
68 Marek Dmochowski 6.83  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rook 2 S przeglądaj
69 Igor Popik 6.95  PLbielski bielski, Polska Orca XX 41 przeglądaj
70 Waldemar Laskowski 6.96  PLChełm (Grybów) Grybów, Polska Hook 4 25 przeglądaj
71 Chester 6.97  PLŻar Czernichów, Polska Rook 2 MS przeglądaj
72 Konrad Wybult 7.11  ATKössen Kössen, Austria Epsilon 7 28 przeglądaj
73 Filip 7.28  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Buzz Z5 ML przeglądaj
74 Jacek Wojtaś 7.53  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Vega 2 S przeglądaj
75 Michał Skalski 7.68  PLŚnieżnica Łostówka, Polska BGD BASE ML przeglądaj
76 Michał Mildner 7.72  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Cayenne 3 S przeglądaj
77 Zuzanna Masztalska 7.73  ATKössen Kössen, Austria Epsilon 8 23 przeglądaj
78 Piotr Karolak 7.91  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
79 Andrzej Paradowski 7.92  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska Bolero 6 L przeglądaj
80 Michal Radzicki 8.32  PLŻar Porąbka, Polska Lynx M przeglądaj
81 Dawid Olszowy 8.32  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sprint 3 S przeglądaj
82 Marek Dmochowski 8.37  PLSkrzyczne Twardorzeczka, Polska Rook 2 S przeglądaj
83 Przemek Tabisz 8.52  ATKössen Kössen, Austria Alpha 6 24 przeglądaj
84 Jan Struś 8.53  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mentor 4 M przeglądaj
85 Adam Marciniak 8.61  PLMała Kopa Karpacz, Polska Epic ML przeglądaj
86 Maciej Szczypkowski 8.63  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Hook 4 27 przeglądaj
87 Tomasz Halka 8.74  PLSzczebel myślenicki, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
88 Artur Śliwa 8.78  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Xi 25 przeglądaj
89 Paweł Lis 8.89  PLWapno krośnieński, Polska Factor 2 L przeglądaj
90 Małgorzata Błędowska 8.99  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Hook 4 21 przeglądaj
91 Jacek Respondek 9.01  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska CHILI 4 M przeglądaj
92 WojtasFX 9.02  PLSkrzyczne Radziechowy, Polska Q-Light L przeglądaj
93 Grzegorz Fedrizzi 9.03  PLMała Czantoria Vendryně, Czechy Vega 4 M przeglądaj
94 Piotr Garbarz 9.39  PLWapno krośnieński, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
95 Jakub Mendys 10.39  PLWapno krośnieński, Polska Swift S przeglądaj
96 Wojciech Kocot
10.43  PLŚnieżnica Mszana Dolna, Polska CHILI 4 XS przeglądaj
97 Joanna Kocot
10.62  PLŻar Łodygowice, Polska Explorer XS przeglądaj
98 Marek Furman 10.64  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
99 Marek Basiak 10.68  PLŚnieżnica Półrzeczki, Polska Mantra 4 S przeglądaj
100 AnT
10.68  PLSkrzyczne Radziechowy, Polska Mentor 4 S przeglądaj
101 Arkadiusz Ślusarczyk
10.90  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Meru M przeglądaj
102 Michał Marzec 10.95  FRSaint-Vallier-de-Thiey Saint-Vallier-de-Thiey, Francja Base Light ML przeglądaj
103 Dominika Kasieczko 11.25  ATSchwaz Mayrhofen, Austria ZENO S przeglądaj
104 Grzegorz Wierzba 12.80  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
105 Igor Byrski 12.82  PLŻar Czernichów, Polska Mentor 3 S przeglądaj
106 Rafał Michalczyk 13.53  FRSaint Hilaire du Touvet Lumbin, Francja Eazy M przeglądaj
107 Justyna Koprowicz 13.68  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Nemo 4 23 przeglądaj
108 Marek Cichoń 14.66  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Rush 3 L przeglądaj
109 Łukasz Kołodziejczak 15.03  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
110 Marcin Makuch 15.72  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska Iota 26 przeglądaj
111 WojtasFX 15.74  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Q-Light L przeglądaj
112 Robert Dadak 16.21  CZJavorovy Dolní Lomná, Czechy Cayenne 4 M przeglądaj
113 Kasia Zwierzyńska 17.21  CHGrindelwald Wilderswil, Szwajcaria Illusion 24 przeglądaj
114 Sebastian Żmijewski 17.65  PLMała Kopa Kowary, Polska Delta 2 MS przeglądaj
115 Bartłomiej Borek 18.85  PLŚnieżnica Lubomierz, Polska Atlas M przeglądaj
116 Grzegorz Piechuła 20.58  PLSkrzyczne Radziechowy, Polska Iota 2 29 przeglądaj
117 Kaśka G. 22.39  PLMała Kopa kamiennogórski, Polska Epic S przeglądaj
118 Jarosław Józik 22.85  PLŻar Przybędza, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
119 Waldemar Kwaśniewski 23.17  PLŁęki Kościelne Ernestynów, Polska Rook 2 ML przeglądaj
120 Robert Skalski 23.33  PLŚnieżnica Rabka-Zdrój, Polska Queen L przeglądaj
121 Bartłomiej Galanty 23.86  PLŚnieżnica Mszana Dolna, Polska Queen 2 MS przeglądaj
122 Zbyszek Deka 24.55  PLMała Kopa Kowary, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
123 Szymon Struś 25.57  PLŚnieżnica Rdzawka, Polska Mentor 4 S przeglądaj
124 Grzegorz Fiema 25.64  PLSkrzyczne Rajcza, Polska Maestro M przeglądaj
125 Rafał Chmura 26.38  DECottbus Forst (Lausitz), Niemcy UP Trango XC 2 L przeglądaj
126 Krzysztof Mazur 27.41  PLŚnieżnica Rabka-Zdrój, Polska Spectra M przeglądaj
127 Krzysztof Krężel 27.54  PLKonopki Szlasy-Umiemy, Polska Arak S przeglądaj
128 Grzegorz Fabijaniak 28.14  PLKonopki Zielona, Polska Bonanza 2 M przeglądaj
129 Jeż Leszek 31.10  PLŁęki Kościelne Pilaszków, Polska Optic 26 przeglądaj
130 Ryszard Jakiel 34.82  PLBorowa Smarchowice Małe, Polska Mentor 5 S przeglądaj
131 Szymon 36.22  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Epsilon 9 26 przeglądaj
132 Andrzej Trebenda 36.93  ITBassano Borso del Grappa, Włochy TRITON 2 S przeglądaj
133 Piotr Besser 37.88  PLKonopki przasnyski, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
134 Piotr Starczowski 38.50  PLŚnieżnica Klikuszowa, Polska GTO 2 M przeglądaj
135 Tomek Krupski 38.86  PLMała Kopa Jelenia Góra, Polska Omega XAlps 2 24 przeglądaj
136 Marcin Chorzępa 39.14  DECottbus Forst (Lausitz), Niemcy Delta 2 MS przeglądaj
137 Krzysztof Martyna 40.47  PLMała Kopa Jívka, Czechy King M przeglądaj
138 Pawel Bedynski 44.48  PLŁęki Kościelne Łyszkowice, Polska Cayenne 5 M przeglądaj
139 Rafał Chmura 49.94  DECottbus Cottbus, Niemcy UP Trango XC 2 L przeglądaj
140 Jędrzej Jaxa-Rożen 58.49  FRSaint Hilaire du Touvet Lumbin, Francja Carrera L przeglądaj
141 Janusz Fuzowski 60.38  PLKonopki Podborze, Polska King S przeglądaj
142 Anna Zezula 75.20  ITPieve D'alpago Pieve D'alpago, Włochy Swift 5 S przeglądaj
143 Dominika Kasieczko 76.10  DEAschau im Chiemgau Emberg, Austria ZENO S przeglądaj
144 Arkadiusz Garbacz 90.13  FRUgine Marlens, Francja Elan 33 przeglądaj
145 Mateusz Gajczewski 105.22  ITBassano Belluno, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
146 Michał Piotrowski 107.61  PLŁęki Kościelne grójecki, Polska Delta 2 ML przeglądaj
147 Krzysztof Schmidt 113.39  FRMontlambert Chamousset, Francja Enzo 3 L przeglądaj
148 Mikołaj Kocot 121.08  FRUgine Ugine, Francja Alpina 3 S przeglądaj
149 Lukasz Sieminski 124.95  PLKonopki Kosów Lacki, Polska Mentor 5 M przeglądaj
150 Paweł Chrząszcz 200.42  FRSaint Hilaire du Touvet Nantes-en-Ratier, Francja Enzo 3 M przeglądaj