Łukasz Olszewski
6.32
Skrzyczne
07:1407:55
Pluto 2 M
Łukasz Kołodziejczak
24.47
Skrzyczne
07:0811:36
Mentor 4 XS
Łukasz Janda
9.42
Skrzyczne
11:5712:26
Blacklight L
Łukasz Janda
13.93
Skrzyczne
07:0807:41
Blacklight L
Laguna
38.27
Łęki Kościelne
09:5712:02
Mistral 7 M
Krzysztof Żelisko
24.89
Fajsławice
06:2709:02
Meru M
Krzysztof Wróblewski
17.16
Borowa
08:0510:11
Nevada 2012 28
Krzysztof Witkowski
3.98
Piła
12:1312:23
Krzysztof Szmuc
10.30
Wapno
11:1412:35
Mentor 2 M
Krzysztof Rogowski
11.62
Wapno
11:4412:48
Aspen 5 26
Krzysztof Martyna
14.74
Mała Kopa
07:1408:04
King M
Krzysztof Martyna
38.75
Mała Kopa
12:0114:23
King M
Krzysztof Łomonkiewicz
4.82
Borsk
06:1906:34
Iota 2 27
Krzysztof Jagło
27.73
Komprachcice
07:5809:34
Sigma 10 25
Krzysiek Telus
5.84
Borowa
12:5413:36
Sigma 10 25
Krzysiek Święcicki
11.99
Skrzyczne
08:0910:59
Falcon 2009 27
Krzysiek Święcicki
3.58
Skrzyczne
06:5507:05
Falcon 2009 27
Krzycha
23.99
Piła
10:1611:50
King L
Krzycha
2.85
Piła
09:1610:04
King L
Konrad Wybult
9.80
Kössen
08:3211:57
Epsilon 7 28
ko-mar 58
9.29
Skrzyczne
07:2708:20
CHILI 4 XS
ko-mar 58
11.31
Skrzyczne
10:2611:32
CHILI 4 XS
kemoT
22.29
Cergowa
06:5808:40
Sigma 10 25
Kazimierz Anielak
4.14
krasnostawski
08:0208:12
Astral 6 26
Kazimierz Anielak
30.49
krasnostawski
08:1910:27
Astral 6 26
Justyna
18.38
Monte Grappa
08:0511:12
Nemo 4 23
Joanna Reinert
4.94
Świeszyno
09:5410:29
Rush 5 XS
Joanna Kocot
22.34
Skrzyczne
07:3108:23
Explorer XS
Jeż Leszek
2.56
Łęki Kościelne
09:1209:22
Optic 26
Jeż Leszek
2.33
Łęki Kościelne
11:0011:06
Optic 26
Jeż Leszek
4.79
Łęki Kościelne
09:5410:07
Optic 26
Jeż Leszek
4.21
Łęki Kościelne
11:2111:34
Optic 26
Jerzy Gajda
21.02
Cergowa
07:1508:47
Summit XC4 S/M
Jerzy Adamczyk
3.61
Skrzętla
10:3311:08
Ion 2 L
Jarosław Pawelczuk
25.96
Szczebel
07:3709:06
Chili S
Jarosław Józik
32.97
Skrzyczne
08:0209:52
Cayenne 4 XS
Janusz Wojtyniak
102.20
Dzikowiec
07:3412:45
Artik 4 29
Jan Struś
13.99
Szczebel
08:2309:04
K2 3
Jan Struś
12.43
Śnieżnica
10:4511:21
Mentor 4 M
Jakub Zborowski
18.35
Szczebel
07:3009:01
Ion 2 S
Jakub Socha
46.77
Mała Kopa
06:5710:05
Mantra 6 MS
Jakub Rybka
10.61
Piła
10:4511:28
Mentor 4 M
Jakub Rybka
5.92
Piła
07:1507:51
Mentor 4 M
Jakub Rożek
8.70
Skrzyczne
09:1710:44
Nevada 2 28
Jakub Mendys
4.06
Wapno
10:0710:24
Swift S
Jacek Wojtaś
15.11
Skrzyczne
07:4009:12
Vega 2 S
Jacek Waligóra
8.83
Skrzyczne
09:1310:23
Delta L
Jacek Waligóra
8.83
Skrzyczne
09:1310:23
Delta L
Jacek Ryłko
7.03
Łęki Kościelne
08:5309:26
Optic 28
Jacek Ryłko
8.94
Łęki Kościelne
10:4011:19
Optic 28