Piotr Szymański
6.85
Świeszyno
09:1009:35
Chili 3 S
Delfin
6.78
Mała Kopa
07:4808:30
BGD BASE S
Roman Augustynowicz
6.63
Piła
09:0509:40
Cayenne 5 M
Zdzisław Staniak
6.62
Skrzyczne
08:2108:56
Rook 2 ML
Andrzej Galica
6.57
Södertälje
08:0008:41
Iota 2 27
Sławomir Zawojek
6.54
Mała Kopa
08:1608:52
Mentor 4 L
Dawid Szczygielski
6.47
Skrzyczne
07:5008:43
Yukon 27
Dawid Szczygielski
6.45
Skrzyczne
07:5008:43
Yukon 27
Łukasz Olszewski
6.32
Skrzyczne
07:1407:55
Pluto 2 M
Dawid Szczygielski
6.27
Skrzyczne
10:3611:33
Yukon 27
Dawid Szczygielski
6.27
Skrzyczne
10:3611:33
Yukon 27
Bogdan Kozłowski
6.20
Mała Kopa
07:2707:56
Golden 3 30
Tomek Wirski
6.19
Słopnice
12:0812:22
Synergy 5 L
Artur Pawlak
6.19
Borsk
06:1106:40
Epsilon 8 29
Wojciech
6.13
Kohut
12:3613:28
Epsilon 7 26
Piotr Gorczyca
6.09
Borowa
08:4909:35
Pioneer3 L
Stanisław Gwara
6.06
Piła
10:4311:41
Geo 5 MS
Artur Pawlak
6.01
Borsk
12:0412:25
Epsilon 8 29
Jakub Rybka
5.92
Piła
07:1507:51
Mentor 4 M
Michal Papkowski
5.92
Javorovy
10:4511:38
Optic 2 30
Krzysiek Telus
5.84
Borowa
12:5413:36
Sigma 10 25
Andrzej Brzozowski
5.78
Lijak
10:1210:49
Dudek Universal 28
Michał
5.65
Skrzyczne
10:4311:15
Rook L
Chester
5.60
Skrzyczne
08:0808:44
Rook 2 MS
Arkadiusz Antosz
5.57
Skrzyczne
10:0910:29
Epsilon 7 26
Maciej Pigulski
5.40
Mała Kopa
06:3606:53
Sigma 10 23
Paweł Ziółkowski
5.22
Cerna Hora
07:3808:08
Mentor 4 S
Marcus Biesioroff
5.05
Cerna Hora
11:3612:25
Chili 3 L
Joanna Reinert
4.94
Świeszyno
09:5410:29
Rush 5 XS
Wacław Warda
4.84
Wapno
11:5012:22
Cayenne 4 M
Krzysztof Łomonkiewicz
4.82
Borsk
06:1906:34
Iota 2 27
święty
4.80
Mała Kopa
07:2007:38
Iota 26
Jeż Leszek
4.79
Łęki Kościelne
09:5410:07
Optic 26
Darecki-Starry
4.65
Mała Kopa
08:5008:59
Queen 2 MS
Seba
4.59
Piła
08:1508:33
Chili 3 M
Niedźwiedź
4.52
Szczebel
07:2507:43
Iota 26
Seba
4.49
Piła
07:3708:04
Chili 3 M
Sławo
4.48
Piła
09:3309:54
Atlas L
Paweł Dołomisiewicz
4.29
Fajsławice
09:1009:35
Nova Ion 3 S
Piotr Szymański
4.27
Świeszyno
07:5408:14
Chili 3 S
Grzegorz Wawrzkiewicz
4.25
Wapno
12:0212:31
Mantra 6 L
Seba
4.24
Piła
12:3212:49
Chili 3 M
Jeż Leszek
4.21
Łęki Kościelne
11:2111:34
Optic 26
Kazimierz Anielak
4.14
krasnostawski
08:0208:12
Astral 6 26
Piotr Oszwałdowski
4.12
Piła
12:5413:24
Alpha 6 31
Arkadiusz Marucha
4.07
krasnostawski
11:0911:24
BiBeta 6 41
Jakub Mendys
4.06
Wapno
10:0710:24
Swift S
Adam Partycki
4.01
Piła
07:4608:05
Optic 28
Krzysztof Witkowski
3.98
Piła
12:1312:23
Piotr Malaca
3.97
Piła
09:0109:14
Mentor 3 L