Marcin Makuch
3.86
Łęki Kościelne
09:1009:17
Iota 26
Niedźwiedź
3.67
Skrzętla
11:2611:38
Iota 26
Marcin Makuch
27.13
Łęki Kościelne
11:3812:42
Iota 26
Dominik Urbaniak
64.18
Mała Kopa
07:1913:50
Iota 23
Krzysztof Łomonkiewicz
4.82
Borsk
06:1906:34
Iota 2 27
Andrzej Galica
12.82
Södertälje
09:3310:28
Iota 2 27
Andrzej Galica
6.57
Södertälje
08:0008:41
Iota 2 27
Łukasz Prokop
117.25
krasnostawski
06:2513:24
Iota 2 25
Artur Krężel
14.41
Skrzyczne
06:1908:42
Ion 5 XS
Jakub Zborowski
18.35
Szczebel
07:3009:01
Ion 2 S
Jerzy Adamczyk
3.61
Skrzętla
10:3311:08
Ion 2 L
Bogusław Zdrowak
27.95
Skrzyczne
07:4008:52
Icepeak 6 24
Maciej Szczypkowski
11.35
Skrzyczne
07:1309:37
Hook 4 27
Maciej Szczypkowski
14.79
Skrzyczne
11:2313:29
Hook 4 27
Małgorzata Błędowska
7.77
Skrzyczne
06:5607:26
Hook 4 21
Małgorzata Błędowska
12.72
Skrzyczne
09:5410:41
Hook 4 21
Paweł Szczepanek
47.17
Skrzętla
07:3910:15
GTO 2 S
Piotr Starczowski
70.95
Śnieżnica
09:3513:16
GTO 2 M
Damian Grocholski
7.39
Javorovy
07:0308:18
Golden 4 28
Sylwiusz Pachel
13.46
Javorovy
08:4810:15
Golden 4 28
Zbigniew Ziarko
9.27
Żar
06:5808:14
Golden 4 26
Zbigniew Ziarko
8.30
Żar
09:2110:11
Golden 4 26
Jacek Antecki
2.85
Łęki Kościelne
09:5110:06
Golden 4 26
Jacek Antecki
2.26
Łęki Kościelne
08:5509:03
Golden 4 26
Bogdan Kozłowski
15.60
Mała Kopa
11:4412:47
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
6.20
Mała Kopa
07:2707:56
Golden 3 30
Wojciech Dreszler
2.23
Wajsznory
08:4108:53
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
7.93
Wajsznory
09:5210:27
Golden 3 28
Stanisław Gwara
6.06
Piła
10:4311:41
Geo 5 MS
Sebastian Żmijewski
23.31
Oleszna Podgórska
15:2716:30
Fusion 23
Krzysiek Święcicki
3.58
Skrzyczne
06:5507:05
Falcon 2009 27
Krzysiek Święcicki
11.99
Skrzyczne
08:0910:59
Falcon 2009 27
Joanna Kocot
22.34
Skrzyczne
07:3108:23
Explorer XS
Grzegorz Olejnik
62.24
Mała Kopa
07:1913:35
Epsilon 9 26
Artur Pawlak
6.19
Borsk
06:1106:40
Epsilon 8 29
Artur Pawlak
6.01
Borsk
12:0412:25
Epsilon 8 29
Artur Pawlak
3.57
Borsk
13:5514:04
Epsilon 8 29
Piotr Syc
37.19
Skrzyczne
07:1808:56
Epsilon 8 27
Hubert Gałowski
17.57
Montmin Coche-Cabane
09:4112:31
Epsilon 8 27
Konrad Wybult
9.80
Kössen
08:3211:57
Epsilon 7 28
Michał Skrzypczak
9.05
Skrzyczne
09:2110:15
Epsilon 7 28
Wojciech
6.13
Kohut
12:3613:28
Epsilon 7 26
Arkadiusz Antosz
5.57
Skrzyczne
10:0910:29
Epsilon 7 26
Bartłomiej Nogieć
8.84
Skrzętla
10:2611:14
Epsilon 6 26
Mariusz Grzywacz
25.07
Cerna Hora
11:0412:57
Elan 28
Grzegorz Szymiczek
117.02
Kössen
07:5813:57
Elan 26
Andrzej Brzozowski
5.78
Lijak
10:1210:49
Dudek Universal 28
Piotr Karolak
14.20
Skrzyczne
07:0909:00
Dudek Nemo XX 28
Piotr Karolak
15.26
Skrzyczne
10:2712:28
Dudek Nemo XX 28
Witold Kawa
12.73
Skrzyczne
06:4608:21
Discovery 5 M